Esthetic, s.r.o.

Esthetic, s.r.o.

(7 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Partizánska 2, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Esthetic, s.r.o.
Esthetic, s.r.o.
(7 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 333 návštev profilu
Klinika Esthetic

Súkromná klinika plastickej chirurgie, estetickej medicíny a laserovej medicíny Esthetic sa nachádza v tichom prostredí v centre Bratislavy.

V moderne zrekonštruovaných priestoroch Vám tím skúsených odborníkov ponúka komplexné spektrum zdravotných zákrokov v súlade s najnovšími poznatkami medicíny.

Vysoká odbornosť lekárov, špičkové technické vybavenie, najmodernejšie lasery a snaha o záruku kvality viedli k tomu, že Esthetic v roku 2007 ako jediná spoločnosť v odbore poskytovania služieb esteticko-plastickej chirurgie a korektívnej dermatológie získala okrem certfikátu kvality ISO aj prestížny Certifikát kvality Slovak Gold za najlepšiu službu.

Napriek vynikajúcemu technickému zázemiu je našou najväčšou výhodou personálne obsadenie.Náš tím pravidelne navštevuje svetové kongresy, prednáša, publikuje a zavádza najnovšie metódy.Sme certifikovaným školiacim pracoviskom na aplikáciu botulotoxínu a dermálnych implantátov, v spolupráci so Slovenskou lekárskou spoločnosťou školíme lekárov z celého Slovenska.

Esthetic – súkromná klinika so špecializáciou na plastickú chirurgiu, estetickú a laserovú medicínu svojimi službami, vybavením a predovšetkým kolektívom skutočných odborníkov uspokojí potreby širokého spektra klientov. Tých hneď pri vstupe na kliniku privíta ústretový personál recepcie. Pocit bezpečia a želaného komfortu dotvárajú tiež moderne zariadené priestory, ktoré doslova dýchajú čistotou.

Tvárou kliniky, majiteľkou a najmä špičkovou odborníčkou v oblasti dermatovenerológie je MUDr. Alexandra Rozborilová PhD..Súčasťou tímu lekárov je aj MUDr. Soňa Bohunská, odborníčka na dermatovenerológiu a dve lekárky so zameraním na plastickú chirurgiu: MUDr. Katarína Simonová a MUDr. Dorota Červenková.

Lekárom pri práci pomáhajú nielen kvalifikované zdravotné sestry, ale i kvalitné prístrojové vybavenie, vrátane najnovších modelov laserov Lumenis, ktoré sú špičkou na trhu. Práve vďaka nim dokáže klinika pružne reagovať na aktuálne medicínske trendy a pacientom ponúkať inovatívne liečebné metódy garantujúce maximálnu bezpečnosť a krátku dobu rekonvalescencie.

Esthetic je jedinečným spojením služieb estetickej medicíny a plastickej chirurgie. Vďaka vysokej kvalite poskytovaných služieb, zanieteným lekárom a nadštandardným technologickým vybavením získala klinika ako jediná prestížny Certifikát kvality Slovak Gold. Ten len potvrdzuje fakt, že ide o prestížnu kliniku, ktorej prvoradým cieľom je spokojnosť pacienta. Vďaka spolupráci s viacerými zahraničnými pracoviskami s podobnou špecializáciou sa klinika neustále rozvíja a zavádza do praxe nové, vysoko účinné liečebné metódy.

Lekári Esthetic kliniky pri vyšetreniach využívajú vlastné kozmetické prípravky podľa špeciálnej receptúry Dr. Sandry. Pacienti si ich majú možnosť zakúpiť v oficiálnom eshope kliniky. Okrem kozmetických prípravkov sa klinika môže pochváliť aj prívlastkom školiaceho pracoviska so zameraním na aplikáciu botulotoxínu a dermálnych implantátov pre lekárov z celého Slovenska.

Esthetic klinika sa nachádza v príjemnom prostredí, v centre nášho hlavného mesta - Bratislavy, na ul. Partizánskej č. 2. Na vyšetrenie sa vopred objednáva, najlepšie telefonicky na tel. čísle 0905 244 577.

Cena za konzultáciu:

  • 17

Zákroky

Recenzie (7)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Rada by som vyjadrila pochvalu na stranu kliniky Esthetic. Vysoko hodnotím príjemní a ústretoví personál, vyhradené parkovacie miesta a v neposlednom rade výrobky vlastnej rady. Držím palce a prajem veľa spokojných zákazníkov.

Laserové odstránenie znamienok u MUDr. Rozborilovej, Bratislava, oceňujem individuálny prístup

Nastreľovanie náušníc - spokojnosť

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Esthetic, s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (2)

Cítim sa mladšia

Mám 54rokov.Genetika, vek,profesia,úpadok sebavedomia dá zabrať. Ďakujem kolektívu kliniky za pre mňa krásny pocit , že pomocou ich konzultácií a práce sa cítim a vidím byť mladšia nielen duchom, ale aj telom. Nie som modelka ,ani rozmaznaná...

Čítať ďalej

Obrázky (20)

Videá (1)

Požiadajte Esthetic, s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (2)

Článkov (14)

Všetko o laserovej epilácii

Všetko o laserovej epilácii

Rast chĺpkov v netypických lokalitách – u žien nad hornou perou, na brade, okolo prsných bradaviek okolo pupka, na vnútorných stranách stehien,...
8. 6. 2022
Použitie botulotoxínu v dermatológii

Použitie botulotoxínu v dermatológii

Po prvý krát použil botulotoxín v medicíne dr. Scott v roku 1978 v San Franciscu na liečbu strabizmu (škúlenia). V roku 1990 manželia Jean a...
8. 6. 2022
Zobraziť ďalšie články

Lekári z pracoviska

MUDr. Alexandra Rozborilová PhD.

MUDr. Alexandra Rozborilová PhD.

Spolupracujúci lekári

MUDr. Katarína Simonová

MUDr. Katarína Simonová

Požiadajte Esthetic, s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!