Mudr. Peter Valdman

Mudr. Peter Valdman

(10 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Masarykova 11, Prešov, Prešovský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Mudr. Peter Valdman
Mudr. Peter Valdman
(10 Recenzií)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Peter Valdman v roku 1980 úspešne promoval na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Práve odtiaľ jeho kroky viedli priamo do Nemocnice s poliklinikou v Prešove, konkrétne na oddelenie úrazovej chirurgie, kde pracoval osem rokov. Jeho druhým pracovným domovom sa stala Klinika plastickej chirurgie v Košiciach. Práve tam spoznal čaro plastickej chirurgie, a preto z nej si v roku 1992 urobil aj atestačnú skúšku.

V tom isto roku sa rozhodol vrátiť späť do Prešova, tentokrát však už na pozíciu ordinára na oddelení plastickej chirurgie. Vzhľadom na predchádzajúce skúsenosti z úrazovej chirurgie, svoju pozornosť venoval predovšetkým pomoci a liečbe pacientov s úrazmi ruky a mäkkých tkanív. Zmysel pre detail a precíznosť zas uplatňoval pri zákrokoch estetickej chirurgie, ktoré mu boli taktiež veľmi blízke.

Skúsenosti z oblasti plastickej chirurgie si rozšíril najmä počas stáže na Klinike plastickej chirurgie na Cypre a návštevou rôznych medzinárodných školení a kongresov v New Yorku, Berlíne, Budapešti a ďalších, ktoré zdržujú renomovaných plastických chirurgov z tých najlepších kliník.

Okrem získania viacerých prestížnych certifikátov sa môže pochváliť aj funkciou delegáta Slovenskej republiky, ktorú plní v Medzinárodnej spoločnosti estetickej chirurgie. To však nie je jediný úspech MUDr. Valdmana. Za zmienku rozhodne stojí aj pozícia súdneho znalca tak pre plastickú chirurgiu, ako aj traumatológiu.

V roku 1996 založil MUDr. Valdman súkromnú ambulanciu, v ktorej spolu s anesteziológom MUDr. Jánom Švehlíkom a kvalifikovanými zdravotnými sestrami Janou Meľúchovou a Dankou Turákovou poskytuje široké portfólio zákrokov plastickej chirurgie od korekcií nosa, ušníc, očných viečok až po liposukciu, miniinvazívnu rejuvenizáciu či mikrodermabráziu. Pri zákrokoch vyžadujúcich si aplikáciou výplňových materiálov využíva materiály známej značky TEOSYAL, kyselinu hyalurónovú a tiež aj vlastné tukové tkanivo.

Ambulancia MUDr. Petra Valdmana sídli na Masarykovej ulici č. 11 v Prešove.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 1992

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Spoločnosť plastickej chirurgie

Ordinačné hodiny:

  • 07:30:00-12:00:00

Cena za konzultáciu:

  • 20

Platobné možnosti:

  • Platba na splátky

Recenzie (10)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Odstránenie jaziev laserom u MUDr. Valdmana, Prešov, veľmi milo prekvapená

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.