Ak v noci budíte svojich blízkych, operácia vám môže pomôcť opraviť vybočenú nosnú prepážku, ktorá častokrát zapríčiňuje chrápanie a ťažké výdychy.

Vybočená nosná prepážka môže viesť k zhoršenému dýchaniu nosom a k chrápaniu. Septoplastika opraví nosnú prepážku, ktorá delí dutinu nosnú na dve polovice.

Septoplastika sa často vykonáva spolu s turbinoplastikou.

Aktualizované: 19.02.2013

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Súvisiace skúsenosti

lilia 18.04.2016
Stojí to za to

Pán primár Guba je lekár ako ma byt! Ma neskutočne zlate ručičky, bohate skusenosti, ľudsky a velmi príjemný prístup! Vsetko velmi ochotne a srozumitelne vysvetli! Rovnako aj sestričky su neskutočne zlatucke! No kebyže m... Viac 

1 Páči sa mi to   7 Komentárov  
Olib 17.01.2019
Stojí to za to

Pri vstupe do ambulancie pána doktora som bol milo prekvapený.Pán doktor je milý krásne všetko vysvetlí.Prvý krát som zažil pekný prístup pána doktora.Takýchto doktorov by malo byť viac.Určite pôjdem len k nemu si spravi... Viac 

Septoplastika - Cenníky

MUDr. Patrik Paulis
Praha, Bratislava
Ceny od 800 €
zvyčajne do 1 200 €
MUDr. Patrik Paulis
Ceny od 1 590 €
prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH.
Ceny od 800 €
MUDr. Dominika Kevická
MUDr. Milan Očenáš
Banská Bystrica
Ceny od 720 €
zvyčajne do 1 200 €
MUDr. Milan Očenáš
Ceny od 950 €
MUDr. Viliam Jurášek

Súvisiace problémy

Septoplastika

90% spokojnosť. Založené na 74 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Fotografie pacientov
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.