MUDr. Patrik Paulis
MUDr. Patrik Paulis

MUDr. Patrik Paulis

Premium
(2 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
Záhradnícka 46, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Pracovná doba: 09:00:00-12:00:00
MUDr. Patrik Paulis
MUDr. Patrik Paulis Premium
(2 Recenzie)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 4289 návštev profilu

MUDr. Patrik Paulis ukončil v roku 1998 vysokoškolské štúdium v odbore všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UK so sídlom v Plzni. V roku 2001 úspešne absolvoval atestačnú skúšku 1. stupňa z odboru všeobecná chirurgia. Od roku 2004 je držiteľom diplomu A.F.S. A., ktorý získal na Univerzite Denise Diderota v Paríži za vykonanie špecializovanej atestácie z estetickej, plastickej a rekonštrukčnej chirurgie. Vo svojej atestačnej práci sa zameriaval predovšetkým na históriu transformácie mužských transexuálov. Spomínaný diplom však nebol jediným úspechom MUDr. Paulisa na tejto univerzite. V tom istom roku tam získal aj ďalší diplom z Experimentálnej mikrochirurgie a chirurgie. Taktiež sa stal držiteľom špecializovaného diplomu z odboru Plastickej chirurgie a Silhouette-Lift.

MUDr. Paulis sa venuje plastickej chirurgii a súdnemu znalectvu z oblasti plastickej chirurgie, na čo ho taktiež oprávňuje špecializačný diplom. Cudzia mu nie je ani rekonštrukčná, estetická chirurgia a mikrochirurgia.

Prvým pôsobiskom MUDr. Paulisa bola Chirurgická klinika IPVZ vo Fakultnej nemocnici Na Bulovce, kde pracoval na pozícii sekundárneho lekára. Identickú pracovnú pozíciu zastával aj na oddelení čelustnej a tvárovej chirurgie v Ústrednej vojenskej nemocnici. Skúsenosti nadobudol aj na Klinike plastickej chirurgie I. LF UK vo Fakultnej nemocnici na Bulovce. Od roku 2004 je vedúcim lekárom privátnej lekárskej praxe so zameraním na plastickú chirurgiu.

Vrátane početných pracovných skúseností v Českej republike, MUDr. Paulis sa zúčastnil aj niekoľkých odborných stáží v zahraničí. V roku 1995 strávil nejaký čas tak na Klinike plastickej a estetickej chirurgie v St. Luis, ako aj na Klinike maxillo-faciálnej a plastickej chirurgie v Armand-Trousseau taktiež v Paríži. Nemožno však opomenúť ani dvojročnú stáž na Klinike plastickej chirurgie vo Fakultnej nemocnici Královské Vinohrady, na ktorej zároveň realizoval aj praktickú časť svojej študentskej práce so zameraním na sekundárne infekcie po plastikách mamm. V roku 2002 sa opäť vrátil na dva roky na Kliniku plastickej a rekonštrukčnej chirurgie v St. Luis v Paríži. V roku 2006 zavítal aj na Slovensko, konkrétne na Kliniku plastickej chirurgie FN Ružinov.

MUDr. Paulis sa pravidelne zúčastňuje medzinárodných kurzov, kde sa špecializuje na oblasť plastickej chirurgie. V rámci kongresu IPRAS navštívil univerzitu v Brazílii, kde sa pod vedením prof. Pitanguy venoval plastickej chirurgii pŕs. Vo Francúzsku sa zaujímal o nové liečebné metódy rázštepu pier. Pokroky v plastickej chirurgii pŕs zas boli predmetom kurzu na Klinike plastickej chirurgie v Lyone. Cenné vedomosti získal aj účasťou na medzinárodnom kurze Silhouette-Lift v Španielsku a Surgical Minimal Invasive Approaches For Men v Paríži.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (2)

5.0
2 Recenzie · 100% odporúča

veľmi príjemný lekár o všetkom ma informoval a poradil

Gynekomastia

Dobrý deň, podstúpil som gynekomastiu a som veľmi spokojný s výsledkom. Pán doktor je veľmi príjemný a veľký profesionál, presne taký výsledok som aj očakával.

Požiadajte MUDr. Patrik Paulis o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (21)

Požiadajte MUDr. Patrik Paulis o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (11)

abdominoplastika brucha
Odpoveď odborníka · 27. 12. 2022

Dobry den Vyuzitir casti koze a podkozia, ev svalu prinrekonstrukcnej chirurgii prsnika sa skutocne pouziva v modernej plastickej chirurgii menej a menej a na pouzitie inych defektov sa pouzivaju ine lalokove plastiky, ci uz miestne, alebo volne...

Čítať ďalej
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte MUDr. Patrik Paulis o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!