MUDr. Eva Šimbochová

MUDr. Eva Šimbochová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Plavisko 7, Ružomberok, Žilinský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Eva Šimbochová
MUDr. Eva Šimbochová
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Eva Šimbochová sa špecializuje na aplikáciu odstránenia vrások botulotoxínom, odstránenie kruhov pod očami, aplikačné metódy kyselinou hyalurónovou, contouring tváre, odstránenie potenia botulotoxínom, zúženie tváre V-shape, zväčšenie pier a na niťový lifting.

Pani doktorka Šimbochová rada pracuje s modernými prístrojmi, ale najviac radosti na oboch stranách vyvolajú procedúry, kde je efekt viditeľný už pri odchode klienta z ordinácie, napríklad výplňami kyselinou hyalurónovou. Pani doktorka zastáva názor, že pre výsledný efekt ošetrenia a tiež pre spokojnosť na oboch stranách je nutné prediskutovať s klientom všetky varianty riešenia jeho problému, výhody ale aj nevýhody, prípadné riziká. Vždy sa snaží svojim klientom pomôcť a odporučiť ten najvhodnejší postup podľa svojich skúseností.

V roku 2016 MUDr. Eva Šimbochová ukončila Vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Popri štúdiu sa zúčastnila certifikovaných zahraničných stáží na plastickej chirurgii a chirurgii hlavy a krku v nemocnici Siriraj v Bangkoku. Následne po ukončení štúdia nastúpila na Kliniku plastickej chirurgie F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici kde sa pridala do špecializačného odboru plastickej chirurgie. Absolvovala mikrochirurgickú stáž, ktorú v roku 2019 ukončila certifikátom organizovanú v spolupráci Asociácie mikrochirurgie a mikroskopickej medicíny.

Pravidelne sa zúčastňuje na domácich a zahraničných odborných podujatiach v oblasti plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie. MUDr. Eva Šimbochová je certifikovaným odborníkom na korektívno - dermatologické výkony zahŕňajúce aplikáciu botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej, mezoterapiu, niťový lifting, laser, drobnú kožnú chirurgiu a pravidelne sa vzdeláva a zúčastňuje na odborných školeniach, workshopoch, seminároch a kongresoch zameraných na túto tematiku.

Konzultácie prebiehajú v pokojnom prostredí ordinácie, kedy s klientom preberá možnosti riešenia jeho problému, pre a proti jednotlivých ošetrení, a to tak, aby jednotlivým procedúram čo najlepšie porozumel a mohol sa sám rozhodnúť o podstúpení určitého zákroku.

MUDr. Eva Šimbochová momentálne pôsobí v ENVY KLINIKA a v SPINN clinic.

Hlavné zákroky

Estetická medicína

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.