MUDr. Eva Šimbochová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Plavisko 7, Ružomberok, Žilinský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 48 hodín
MUDr. Eva Šimbochová
Žiadne recenzie

Informácie

  • 55 návštev profilu

MUDr. Eva Šimbochová sa špecializuje na aplikáciu odstránenia vrások botulotoxínom, odstránenie kruhov pod očami, aplikačné metódy kyselinou hyalurónovou, contouring tváre, odstránenie potenia botulotoxínom, zúženie tváre V-shape, zväčšenie pier a na niťový lifting. 

Pani doktorka Šimbochová rada pracuje s modernými prístrojmi, ale najviac radosti na oboch stranách vyvolajú procedúry, kde je efekt viditeľný už pri odchode klienta z ordinácie, napríklad výplňami kyselinou hyalurónovou. Pani doktorka zastáva názor, že pre výsledný efekt ošetrenia a tiež pre spokojnosť na oboch stranách je nutné prediskutovať s klientom všetky varianty riešenia jeho problému, výhody ale aj nevýhody, prípadné riziká. Vždy sa snaží svojim klientom pomôcť a odporučiť ten najvhodnejší postup podľa svojich skúseností.

V roku 2016 MUDr. Eva Šimbochová ukončila Vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Popri štúdiu sa zúčastnila certifikovaných zahraničných stáží na plastickej chirurgii a chirurgii hlavy a krku v nemocnici Siriraj v Bangkoku. Následne po ukončení štúdia nastúpila na Kliniku plastickej chirurgie F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici kde sa pridala do špecializačného odboru plastickej chirurgie. Absolvovala mikrochirurgickú stáž, ktorú v roku 2019 ukončila certifikátom organizovanú v spolupráci Asociácie mikrochirurgie a mikroskopickej medicíny.

Pravidelne sa zúčastňuje na domácich a zahraničných odborných podujatiach v oblasti plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie. MUDr. Eva Šimbochová je certifikovaným odborníkom na korektívno - dermatologické výkony zahŕňajúce aplikáciu botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej, mezoterapiu, niťový lifting, laser, drobnú kožnú chirurgiu a pravidelne sa vzdeláva a zúčastňuje na odborných školeniach, workshopoch, seminároch a kongresoch zameraných na túto tematiku.

Konzultácie prebiehajú v pokojnom prostredí ordinácie, kedy s klientom preberá možnosti riešenia jeho problému, pre a proti jednotlivých ošetrení, a to tak, aby jednotlivým procedúram čo najlepšie porozumel a mohol sa sám rozhodnúť o podstúpení určitého zákroku.

MUDr. Eva Šimbochová momentálne pôsobí v ENVY KLINIKA a v SPINN clinic.

Zákroky

Estetická medicína

Požiadajte: MUDr. Eva Šimbochová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!