DERMABELLE, s.r.o
DERMABELLE, s.r.o

DERMABELLE, s.r.o Premium

(6 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Trenčiansky kraj, Žilinský kraj... Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
DERMABELLE, s.r.o
DERMABELLE, s.r.o Premium
(6 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 4878 návštev profilu

Dermabelle - zaslúžite si len to najlepšie

V našom kozmetickom centre v Žiline sme sa po 25 rokoch poctivej práce v odbore krásy a starostlivosti o ľudské telo rozhodli pre progresívny krok k ďalšiemu rastu.

Zmenou našej značky na kliniku DermaBelle a priestorov Vám chceme poskytnúť širší výber špičkových služieb a to nielen v oblasti dermatokozmetiky či laserovej epilácie, ale aj estetickej medicíny a telových ošetrení.

Do nového názvu kliniky DermaBelle - esthetique & dermatologie sme preniesli naše dlhoročné skúsenosti, odbornosť, profesionalitu a individuálny ľudský prístup. Klinika sa nachádza v krásnych nových priestoroch v centre mesta Žilina v budove WellPark .

Naším cieľom zostáva naďalej ponúkať širokú škálu služieb, ktoré neustále rozširujeme.

V oblasti dermatokozmetiky svojim klientom poskytujeme pravidelnú starostlivosť o všetky druhy pleti a sme špecialisti v prevencii a liečbe akné. Klientom pomáhame získať krásnu, mlado vyzerajúcu pleť so zjednoteným tónom bez pigmentácií a hyperpigmentácií. Používame na to napríklad vysokokvalitné peelingy ako Greenpeel, Biorepeel, Biomatrix, AHA kyseliny alebo LED terapiu. Ponúkame tiež širokú škálu relaxačných a lymfatických masáží tváre, ale aj špeciálne masážne techniky pri ktorých načerpáte novú energiu, upokojíte myseľ a dokonale zrelaxujete telo. Venujeme sa tiež odstraňovaniu kožných výrastkov, cievok a mnohému ďalšiemu.

V našej ponuke nájdete tiež špičkové prístrojové ošetrenia, ktoré pleť omladia a osviežia ako sú Oxygeneo, rádiofrekvencia, ihličková rádiofrekvencia, ultrazvuk, Hydrafacial alebo microneedling. Poskytujeme laserovú epiláciu špičkovým alexandritovým laserom Candela PRO-U, ktorým sa natrvalo zbavíte nežiaduceho ochlpenia na tvári aj na tele. Naše dlhoročné skúsenosti sú nenahraditeľnou súčasťou docielenia požadovaného efektu. Tie Vám zaručia nastavenie správnych parametrov a plánu pre top výsledky a Vašu spokojnosť.

Neoddeliteľnou súčasťou nášho portfólia sú aj zákroky estetickej medicíny, ako je aplikácia botulotoxínu proti vráskam a proti poteniu, aplikácia kyseliny hyalurónovej, PROPHILO, niekoľko druhov mezoterapie, drakula terapia alebo fotorejuvenizácia. Náš skúsený tím lekárov Vás vždy rád vypočuje a pomôže s výberom toho najvhodnejšieho postupu pre Vašu konkrétnu situáciu.

Naša klinika ako medzi prvými na Slovensku prináša revolučné prístrojové ošetrenie Morfeus 8. Ošetrenie je jedno z TOP najúčinejších ošetrení pre dlhodobý prirodzene viditeľne omladzujúci efekt. Morfeus 8 je estetický prístroj, ktorý kombinuje rádiofrekvenčnú technológiu a mikroihly na zlepšenie textúry pokožky, zvýšenie jej elasticity a výraznu redukciu vrások, jaziev a celkového reliéfu pokožky.

Novinkou v Dermabelle je laserový lifting tváre a tela Endolift®, ktorý je skvelou u alternatívou k chirurgickému liftingu s kratšou dobou rekonvalescencie, bez bolesti a bez jaziev. Pomáha bojovať s ovisnutou a starnúcou pokožkou na tvári a krku, ako aj na iných oblastiach tela ako napríklad brucho, stehná či kolená, a tiež s lokalizovaným tukom. Výsledkom je mladšie vyzerajúca a pevnejšia pokožka a vyformované kontúry tela.

Druhou novinkou je terapeutický LPG prístroj CELLU M6 Alliance® Medical. Jedná sa o najnovšiu generáciu prístroja, ktorý stimuluje bunky a tým pomáha spevňovať a tvarovať telo, bojuje s celulitídou, ale je vhodný na použitie aj na tvári, kde vyhladzuje vrásky a spevňuje ovisnutú pokožku. Okrem estetických výsledkov však pomáha tiež napríklad pri bolestiach kĺbov a svalov, zlepšuje stav atrofických jaziev a celkovo zlepšuje prekrvenie ošetrovanej oblasti 

Disponujeme špičkovým prístrojovým vybavením, ktoré v rámci svetových noviniek a ponúk na trhu neustále dopĺňame, vyberáme pre Vás len tie najlepšie. Nájdete u nás odborný tím lekárov, ústretový a milý personál s ľudským prístupom. Vzdelávanie v danej oblasti, rast a investovanie do dalších nových technológií je u nás samozrejmosťou.

Naša filozofia je o jedinečnej starostlivosti, prirodzenej kráse a elegantnom starnutí. Vďaka Vám môžeme rásť, napredovať a ponúkať naďalej len to najlepšie, pretože tá naša cesta je spolu s Vami.

Tešíme sa na Vás v našich nových priestoroch vo WellParku v Žiline.

Vaša klinika DermaBelle

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Facelift

V Dermabelle môžete podstúpiť laserový lifting pomocou nového prístroja Endolift®, ktorý je menej invazívnou alternatívou k chirurgickému faceliftu. Jeho hlavnými výhodami sú menšia bolestivosť, kratšia doba rekonvalescencie a to, že po ňom nezostávajú nevzhľadné jazvy.

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (6)

5.0
6 Recenzií · 100% odporúča
Laserová epilácia

Ak hľadáte kvalitu, profi prístup a moderné technológie, ste tu správne. V Dermabelle jednoducho vedia pomôcť, poradiť a najmä oceňujem prístup k problémom klienta. Odporúčam na 200%👌

Botulotoxín

Kto hľadá vysokú profesionalitu poskytovaných služieb, v prostredí hodnom 21. storočia, určite ju nájde v Dermabelle. Ja sa vždy dopredu teším na kozmetické ošetrenie tváre, ktoré pravidelne podstupujem. Kliniku preto bez váhania odporúčam.

Laserová epilácia

Kvalita, ochota, milí kolektív, ľudský prístup. A tie zmeny po laserovom ošetrení sú super. Ideálna voľba pre tých, ktorí bojujú s nadmerným ochlpením. Za mňa max spokojnosť a odporúčania ďalej

Laserová epilácia

DERMABELLE je pre nás ( mama + dcéra) najlepšia klinika v Žiline a celom okolí. Dostanete super ošetrenia, perfektnú kvalitu, špičkové prístroje a pekné nové priestory. Personál je veľmi milý a ústretový. ;) Odporúčame všetkým...

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte DERMABELLE, s.r.o o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (44)

Videá (2)

Požiadajte DERMABELLE, s.r.o o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Článok (1)

Požiadajte DERMABELLE, s.r.o o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!