DERMABELLE, s.r.o

DERMABELLE, s.r.o Premium

(2 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Trenčiansky kraj, Žilinský kraj... Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 37 hodín
DERMABELLE, s.r.o Premium
(2 Recenzie)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 2537 návštevy profilu

Dermabelle - zaslúžite si len to najlepšie

V našom kozmetickom centre v Žiline sme sa po 25 rokoch poctivej práce v odbore krásy a starostlivosti o ľudské telo rozhodli pre progresívny krok k ďalšiemu rastu.

Zmenou našej značky na kliniku DermaBelle a priestorov Vám chceme poskytnúť širší výber špičkových služieb a to nielen v oblasti dermatokozmetiky či laserovej epilácie, ale aj estetickej medicíny a telových ošetrení.

Do nového názvu kliniky DermaBelle - esthetique & dermatologie sme preniesli naše dlhoročné skúsenosti, odbornosť, profesionalitu a individuálny ľudský prístup. Klinika sa nachádza v krásnych nových priestoroch v centre mesta Žilina v budove WellPark .

Naším cieľom zostáva naďalej ponúkať širokú škálu služieb, ktoré neustále rozširujeme.

V oblasti dermatokozmetiky svojim klientom poskytujeme pravidelnú starostlivosť o všetky druhy pleti a sme špecialisti v prevencii a liečbe akné. Klientom pomáhame získať krásnu, mlado vyzerajúcu pleť so zjednoteným tónom bez pigmentácií a hyperpigmentácií. Používame na to napríklad vysokokvalitné peelingy ako Greenpeel, Biorepeel, Biomatrix, AHA kyseliny alebo LED terapiu. Ponúkame tiež širokú škálu relaxačných a lymfatických masáží tváre, ale aj špeciálne masážne techniky pri ktorých načerpáte novú energiu, upokojíte myseľ a dokonale zrelaxujete telo. Venujeme sa tiež odstraňovaniu kožných výrastkov, cievok a mnohému ďalšiemu.

V našej ponuke nájdete tiež špičkové prístrojové ošetrenia, ktoré pleť omladia a osviežia ako sú Oxygeneo, rádiofrekvencia, ihličková rádiofrekvencia, ultrazvuk, Hydrafacial alebo microneedling. Poskytujeme laserovú epiláciu špičkovým alexandritovým laserom Candela PRO-U, ktorým sa natrvalo zbavíte nežiaduceho ochlpenia na tvári aj na tele. Naše dlhoročné skúsenosti sú nenahraditeľnou súčasťou docielenia požadovaného efektu. Tie Vám zaručia nastavenie správnych parametrov a plánu pre top výsledky a Vašu spokojnosť.

Neoddeliteľnou súčasťou nášho portfólia sú aj zákroky estetickej medicíny, ako je aplikácia botulotoxínu proti vráskam a proti poteniu, aplikácia kyseliny hyalurónovej, PROPHILO, niekoľko druhov mezoterapie, drakula terapia alebo fotorejuvenizácia. Náš skúsený tím lekárov Vás vždy rád vypočuje a pomôže s výberom toho najvhodnejšieho postupu pre Vašu konkrétnu situáciu.

Naša klinika ako medzi prvými na Slovensku prináša revolučné prístrojové ošetrenie Morfeus 8. Ošetrenie je jedno z TOP najúčinejších ošetrení pre dlhodobý prirodzene viditeľne omladzujúci efekt. Morfeus 8 je estetický prístroj, ktorý kombinuje rádiofrekvenčnú technológiu a mikroihly na zlepšenie textúry pokožky, zvýšenie jej elasticity a výraznu redukciu vrások, jaziev a celkového reliéfu pokožky.

Disponujeme špičkovým prístrojovým vybavením, ktoré v rámci svetových noviniek a ponúk na trhu neustále dopĺňame, vyberáme pre Vás len tie najlepšie. Nájdete u nás odborný tím lekárov, ústretový a milý personál s ľudským prístupom. Vzdelávanie v danej oblasti, rast a investovanie do dalších nových technológií je u nás samozrejmosťou.

Naša filozofia je o jedinečnej starostlivosti, prirodzenej kráse a elegantnom starnutí. Vďaka Vám môžeme rásť, napredovať a ponúkať naďalej len to najlepšie, pretože tá naša cesta je spolu s Vami.

Tešíme sa na Vás v našich nových priestoroch vo WellParku v Žiline.

Vaša klinika DermaBelle

Recenzie (2)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Mám problematickú aknóznu pleť, vďaka profesionálnej kozmetike a vynikajúcim službám, ktoré ponúkajú v dermabelle, moja pleť je po každej návšteve lepšia a vidím výsledky. Služby sú na vysokej úrovni. Rada sa tam vraciam, vrelo odporúčam.

Dermabelle je jednoznačne naj TOP klinika v Žiline a určite aj široko ďaleko, super ošetrenia, kvalita, špičkové vybavenie, krásne priestory a milý personál ;) určite doporučujem

Požiadajte DERMABELLE, s.r.o o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Spojte sa s nami

Obrázky (44)

Videá (2)

Požiadajte DERMABELLE, s.r.o o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Článok (1)

Požiadajte DERMABELLE, s.r.o o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!