Hrča na ruke

evicka821
27. 5. 2012 · Posledná odpoveď: 10. 4. 2013

Dobrý deň, moj priateľ si pred rokom prerezal všetky žily a šľachy na zápästí. Citlivosť v prstoch ma slabú.. ale pohyblivosť na to ake mal zranenie celkom dobru.... ja mu tu ruku pravidelne masírujem a asi pred dvoma týžňami som si všimla že pod ukazovákom na dlani ma dvrde miesto... začalo sa to zväčšovať.. a dosť ho to boli.. je to taká hrča podla mna na tej slache co vedie k ukazováku.. Nevedeli by ste mi pomôcť? čo by to mohlo byť?? nejaky recept?? bol u doktora.. tí mu dali 20liekov a boli ho to stále... Veľmi vás prosím o pomoc a za odpoveď vopred ďakujem

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Marek Šipka
MUDr. Marek Šipka
Žiadne recenzie
6. 11. 2012
Najlepšia odpoveď
Dobrý deň,
môže ísť o ochorenie väzivovej výstelky dlane - Dupuytrenova kontraktura v pociatocnom štádiu. Nič vážne. Treba vidieť.
Dr.Šipka
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Ján Švehlík
Košice . 28. 5. 2012
Dobrý deň prajem,
Takto na diaľku z Košíc Vám viem poradiť jedno: Nech si cestou obvodného lekára alebo traumatológa, ktorý ho operoval vybaví USG vyšetrenie hrčky. Ak budete mať šťastie, tak Vám dokážu povedať, z čoho tá hrčka vychádza. Trochu čudné je, že píšete o úraze v zápästí a hrčka je v dlani. To stojí za zamyslenie. Možno tie dve veci spolu ani nesúvisia.
S pozdravom a prianím pekného dňa
MUDr. Ján Švehlík
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi