Spackana augmentacia? Kockate prsia

NataliaSv
23. 1. 2023

Dobry den, prikladam priebezne fotografie poprsia pred a po augmentacii. Je toto v poriadku a napravi sa to? Najskor som si vsimla hned po operacii, ze prsia su velmi daleko od seba. Postupom casu ako opuch opadal mi pripadaju prsia "kockate". Z vonkajsej strany je pokozka na nich pekne napnuta, na vnutornej strane mi tam "visi" koza s (asi) zlazou/tukom. Po operacii som dodrziavala vsetky pokyny pokojoveho rezimu, nosila som (aj nosim) neustale kompresnu podprsenku od lekara, spavam na chrbte. Je sanca ze sa to este nejako upravi a prsia budu pekne plne okruhle? Velmi sa tym trapim, hanbim sa pred sama sebou snad este viac nez pred operaciou.

Bola som na operacii v Bratislave u lekara s dobrymi referenciami, rokmi praxe. Nerozumiem ako sa toto mohlo stat :(. Na konzultacii sme sa dohodli ze mi bude robit (okrem implantatov) rez okolo bradaviek, v den operacie zmenil nazor a povedal, ze to netreba. Pritom teraz vidiet ze jeden prsnik je o dost vacsi, ma viac biologickeho "materialu", prsia su nerovnomerne a hranate a vidiet to okamzite uz v stoji, s predklonom je to este horsie. Mam B-lite anatomicke implantaty (vybrala som si ich lebo som aktivna sportovkyna), su pod svalom.

Myslite ze sa to same este upravi? Ja sa obavam, ze uz to bude len horsie, pripada mi to ako stav prs 10 rokov po augmentacii, nie 8 tyzdnov. Neviem ci aj nejaka uprava prs (bez vymeny implantatov) by to dokazala spravit krajsie?

Velmi ma to hneva, lebo som na operaciu sporila dlho, chcela som mat vyssie sebavedomie, ale toto (zatial) vyzera velmi zle a neprirodzene :(

Reklama
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 8. 2023
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 8. 11. 2019
Zväčšenie pŕs
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 1. 8. 2015
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 4. 2019
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2022
Zmenšenie prsníkov
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 2. 7. 2020
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 22. 6. 2012
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 13. 9. 2013
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 2. 2019
Mastopexia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 8. 4. 2021

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi