Veľká medzera medzi prsiami

Helka
22. 6. 2012 · Posledná odpoveď: 22. 6. 2012

Dobrý deň, môj problém nespočíva v rozmeroch mojich pŕs, niesú síce veľké (B-C) ale trápi ma skôr to,že ich mám ďaleko od seba a nepomáha ani push-up podprsenka. Ak tak, je to len mylný klam ktorý po vyzlečení samozrejme vyprchne. Moje pátranie po odpovedi tkvie v tom,či sa dá imlantát(nemusel by byť veľký) vsadiť tak,aby som mala prsia pri sebe,respektíve,či by sa dal vykonať zákrok ktorý by mi zaručil spokojnosť ktorú hľadám-povestnú "čiarku" medzi prsiami. Za odpovede budem veľmi povďačná, s pozdravom Helka...

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Nitra . 22. 6. 2012
Dobrý deň,
najdôležitejším aspektom je pôvodný tvar a uloženie prsníkov vzhľadom k hrudníku, to znamená, ako vyzerali prsia pred prvou operáciou. Tento fakt totiž výrazne ovplyvňuje aj limituje vytvorenie požadovanej "čiarky". Aby som Vám však vedel poradiť, či reoperáciou možno dosiahnúť zlepšenie stavu a do akej miery, potrebujem vidieť súčasný stav. V prípade záujmu Vás radi objednáme na osobnú konzultáciu v Avelane clinic na, alebo mi môžete poslať fotky na e-mail:
S pozdravom,
MUDr. Imrich Kováč
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 11. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 8. 11. 2019
Mastopexia
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 7. 2014
Zubné implantáty
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 4. 2022
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 4. 2019
Otoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 5. 2019
Botulotoxín
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 11. 2022
Zmenšenie prsníkov
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 2. 7. 2020
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 8. 2023
Zväčšenie pŕs
Žiadne odpovede

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi