MUDr. Barbora Brezová PhD.
MUDr. Barbora Brezová PhD.

MUDr. Barbora Brezová PhD.

Premium
(109 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Michalská 9 , Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Barbora Brezová PhD.
MUDr. Barbora Brezová PhD. Premium
(109 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 18823 návštev profilu

V roku 1999 slávnostnou promóciou úspešne ukončila 6-ročné vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte UK so sídlom v Bratislave. Na Lekársku fakultu sa však po niekoľkých rokoch opäť vrátila, konkrétne na doktorandské štúdium v odbore chirurgia. Po jeho absolvovaní v roku 2013 získala titul PhD.

K jej prvým pracovným miestam patrila III. Chirurgická klinika pri Lekárskej fakulte UK a UN MB. Cenné skúsenosti z plastickej chirurgie však získala predovšetkým na Klinike plastickej a rekonštrukčnej chirurgie so sídlom v Bratislave. Následne pracovala na súkromnej klinike estetickej medicíny a plastickej chirurgie Yes Visage. Venuje sa zákrokom plastickej a rekonštrukčnej chirurgie. Veľmi blízke sú jej aj zákroky estetickej a korektívnej dermatológie, ktoré taktiež máte možnosť nájsť v jej portfóliu služieb.

Vzhľadom na svoju túžbu a odvahu získavať nové poznatky z plastickej chirurgie aj za hranicami Slovenskej republiky sa zúčastnila rôznych zahraničných stáží a školení. V Prahe, na oddelení plastickej chirurgie FN Na Bulovce sa mala možnosť učiť od tých najlepších plastických chirurgov s dlhoročnými skúsenosťami. Inak tomu nebolo ani počas stáže na Université de Sherbrooke v Montreale, kde tiež strávila istý čas.

Vrátane doktorandského štúdia sa môže pochváliť aj dvoma atestačnými skúškami, ktoré sa týkali všeobecnej, ale i plastickej chirurgie. Nemožno opomenúť ani početnú účasť na odborných kurzoch so zameraním na anti-aging medicínu, aplikáciu výplňových materiálov a niťový lifting. Popri rozširovaní kvalifikácie a pomoci pacientom sa MUDr. Brezová venuje publikačnej činnosti. Svojimi článkami aktívne prispieva do odborných časopisov týkajúcich sa chirurgie.

K častým zákrokom, na ktoré sa MUDr. Brezová na klinike zameriava patrí facelifting, korekcie padnutých viečok a modelácia tváre. Taktiež pomôže ženám zatraktívniť ich vzhľad či už zmenšením, zväčšením, korekciou tvaru prsníkov, alebo body contouringom. Okrem spomínaných invazívnych zákrokov sa špecializuje aj na vybrané neinvazívne procedúry, konkrétne aplikáciu kyseliny hyalurónovej, liečbu krvnou plazmou, chemický peeling a ďalšie zákroky estetickej medicíny.

MUDr. Barbora Brezová PhD. momentálne pôsobí na svojej vlastnej klinike Nobbles Clinique, ktorá sídli v Bratislave na Michalskej 9. Na konzultácie sa prosím objednajte telefonicky na telefónnom čísle uvedenom v profile.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Asociácie a vyznamenania:

  • Slovenská lekárska komora

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Dermatológia

Operácie intímnych partií

Kozmetické ošetrenia

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (109)

5.0
109 Recenzií · 100% odporúča
Zmenšenie prsníkov

Pani doktorka Brezová je anjel v ľudskej koži. Vysmiata,milá, Už veľmi dlho som nezažila takýto prístup doktorka - pacient. Komunikácia je perfektná, poradí,všetko vysvetlí, práca je neskutočne nádherná..max spokojnosť naozaj je radosť spoznať pani...Čítať ďalej

MUDr. Barbora Brezová PhD.
MUDr. Barbora Brezová PhD. · 6. 6. 2024

Ďakujeme. :)

Blefaroplastika

Pre pani Dr.Brezovou som sa rozhodla na základe jej dobrého mena ,vysokú odbornosť a profesionalitu.Komunikácia ,konzultácia pred výkonom ako aj samotný zákrok prebiehal na vysokej úrovni .Nakoľko je to odborníčka na ženskú krásu je veľmi milá,príjem...Čítať ďalej

Blefaroplastika

Hladala som odbornu a profesionalnu pomoc pri previsajucich vieckach. Nasla som ju u pani doktorky Brezovej.😍 Bonusom bolo jej velmi mile spravanie a vytvorena prijemna atmosfera. Doporucujem vsetkym, ktori tiez hladaju profesionalitu a ludsky p...Čítať ďalej

Plazma terapia

Veľmi šikovná a trpezlivá pani doktorka. Zodpovedala všetky moje otázky ohľadne plazmaterapie a všetko mi vysvetlila. Zo zákroku som mala trošku strach ale pani doktorka ma veľmi ukľudnila. Vôbec to nebolelo a dokonca som nemala ani silné zčervenanie...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Barbora Brezová PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (31)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (45)

Požiadajte MUDr. Barbora Brezová PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!