MUDr. Barbora Brezová PhD.

MUDr. Barbora Brezová PhD. Premium

(100 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Gajova 2, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 6 hodín
MUDr. Barbora Brezová PhD. Premium
(100 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 660 návštev profilu

V roku 1999 slávnostnou promóciou úspešne ukončila 6-ročné vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte UK so sídlom v Bratislave. Na Lekársku fakultu sa však po niekoľkých rokoch opäť vrátila, konkrétne na doktorandské štúdium v odbore chirurgia. Po jeho absolvovaní v roku 2013 získala titul PhD.

K jej prvým pracovným miestam patrila III. Chirurgická klinika pri Lekárskej fakulte UK a UN MB. Cenné skúsenosti z plastickej chirurgie však získala predovšetkým na Klinike plastickej a rekonštrukčnej chirurgie so sídlom v Bratislave. Aktuálnym pracoviskom pani doktorky Brezovej je súkromná klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie Yes Visage, kde sa primárne venuje zákrokom plastickej a rekonštrukčnej chirurgie. Veľmi blízke sú jej aj zákroky estetickej a korektívnej dermatológie, ktoré taktiež máte možnosť nájsť v jej portfóliu služieb.

Vzhľadom na svoju túžbu a odvahu získavať nové poznatky z plastickej chirurgie aj za hranicami Slovenskej republiky sa zúčastnila rôznych zahraničných stáží školení. V Prahe, na oddelení plastickej chirurgie FN Na Bulovcei sa mala možnosť učiť od tých najlepších plastických chirurgov s dlhoročnými skúsenosťami. Inak tomu nebolo ani počas stáže na Université de Sherbrooke v Montreale, kde tiež strávila istý čas.

Vrátane doktorandského štúdia sa môže pochváliť aj dvoma atestačnými skúškami, ktoré sa týkali všeobecnej, ale i plastickej chirurgie. Nemožno opomenúť ani početnú účasť na odborných kurzoch so zameraním na anti-aging medicínu, aplikáciu výplňových materiálov a niťový lifting. Popri rozširovaní kvalifikácie a pomoci pacientom sa MUDr. Brezová venuje publikačnej činnosti. Svojimi článkami aktívne prispieva do odborných časopisov týkajúcich sa chirurgie.

K častým zákrokom, na ktoré sa MUDr. Brezová na klinike zameriava patrí facelifting, korekcie opadnutých viečok a modelácia tváre. Taktiež pomôže ženám zatraktívniť ich vzhľad či už zmenšením, zväčšením, korekciou tvaru prsníkov, alebo body contouringom. Okrem spomínaných invazívnych zákrokov sa špecializuje aj na vybrané neinvazívne procedúry, konkrétne aplikáciu kyseliny hyalurónovej, liečbu krvnou plazmou, chemický peeling a ďalšie zákroky estetickej medicíny.

MUDr. Barbora Brezová PhD. má ambulanciu v Klinike YES VISAGE, Gajova 2 v Bratislave.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Recenzie (100)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Výsledok po mezoterapii sa dostavil celkom rýchlo. Zákrok mi oživil nezdravú pleť a zjemnil vrásky a kruhy okolo očí. Som spokojná

Pani doktorku môžem len doporučiť. Výsledky po zákroku sú skvelé. Bolesť takmer žiadna.

Pani doktorka je profesionálka, pritom veľmi príjemna a milá. Všetko mi vysvetlila a zákrok prebehol rýchlo. Vysledok splnil moje ocakavania, aj okolie hodnotilo velmi kladne.

Injekčné výplne, MUDr. Brezová, Bratislava, som vždy spokojná so všetkými zákrokmi

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte: MUDr. Barbora Brezová PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (31)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (45)

Videá (1)

Požiadajte: MUDr. Barbora Brezová PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!