Ovisla prsia po redukcii

Erika683278
Erika683278
1. 7. 2020 · Posledná odpoveď: 2. 7. 2020

Dobrý Deň

Som rok po operacií- zmenšenie prsníkov, no s ich vzhľadom nie som spokojná. Rok po operacii a nosím len o košíček menšiu veľkosť ako pred operáciou, a prsia začali ovisať z čoho som veľmi neštastná. Operaciu som absolvovala ako 21ročná na súkromnej klinike, nakoľko moje prsia boli neprimerane veľké k môjmu telu, ovisnuté, a ja som dúfala že mi táto operácia dodá sebavedomie, kedže s vačším poprsím mám problém už od dospievania. Po operacií som Dodržiavala pooperačný režim, podľa pokynov lekára nosila špecialnu pooperačnú podprsenku a necvičila.

Momentálne rozmýšľam znova o absolvovaní redukcie. Obávam sa však toho, že prsia mi aj po dalšej redukcii začnú ovisať. Mojou predstavou je aby po redukcii zostali pevné. Je možné očakávať takéhoto výsledku? Moja momentálna veľkosť je 70F , a prestavovala by som si ich po operacii 70C.

Ďakujem Vám za všetky odpovede, prípadne aj skúsenosti

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Viliam Jurášek
MUDr. Viliam Jurášek
2. 7. 2020
Najlepšia odpoveď
Nerozmýšľajte o druhej redukcii ale o mastopexii. S alebo bez implantátu. Pri tejto modelačnej operácii sa odstráni prebytočná koža. Dr.jurášek
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Bratislava . 1. 7. 2020
Dobrý večer , je tažko sa vyjadriť bez vyšetrenia. V zásade po zmenšení prsníkov aby zostala veľkosť 70 F je čisto neúčelné a pravdepodobne bude nutná ďaľšia operácia. S pozdravom,
Jozef Fedeleš
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zmenšenie prsníkov
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 1. 2022
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 4. 2019
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 8. 2023
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 22. 6. 2012
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 8. 11. 2019
Zväčšenie pŕs
Žiadne odpovede
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 13. 9. 2013
Zväčšenie pŕs
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 1. 8. 2015
Mastopexia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 8. 4. 2021
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 11. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi