Exilis®

Jediný prístroj na trhu kombinujúci účinky ultrazvukovej a rádiofrekvenčnej energie
celulitída, pomarančová koža, jamky, prebytočný tuk, lokálny tuk
Prístroj Exilis®

Ošetrenie prístrojom Exilis®

Ide o revolučnú patentovanú technológiu CRT (Collagen Refill Technology) alebo "technológiu doplňovania kolagénu". Pomocou tvárového aplikátora prístroja Exilis, ktorý je tiež veľmi obľúbeným prístrojom na bezbolestnú liposukciu, sa na ošetrovanú oblasť aplikuje duálna (dvojitá) energia a to mechanickým vlnením (ultrazvuk) a tepelou energiou (rádiofrekvencia).

Pôsobenie tejto dvojitej energie narúša kolagénové vlákna pokožky a bezprostredne po zákroku sa zvyšuje metabolická aktivita fibroblastov (buniek tvoriacich kolagén). Pokožka je tak doplňovaná novým kolagénom.

Výsledky ošetrenia:

  • takmer úplné odstránenie jemných povrchových vrások a liniek (okolo očí, úst)
  • zjemnenie hlbších vrások (nazolabiálne záhyby, mimické vrásky na čele)
  • spevnenie pokožky a zlepšenie krvného obehu (ideálne pre unavenú, ochabnutú pokožku fajčiarov)
  • vypnutie pokožky tváre, krku, dekoltu a pŕs (liftingový efekt)
  • pokožka vyzerá mladšie a jemnejšie

Priebeh ošetrenia

Najskôr je pleť odlíčená, potom sa na ňu nanesie špeciálny gél a terapeutka jemne krúži aplikátorom po danej oblasti. Klient vníma ošetrenie ako príjemnú hrejivú masáž. V závislosti od stupňa ochabnutosti pokožky trvá jedno ošetrenie celej tváre približne 40-60 minút. V prípade dekoltu, pŕs, chrbtov rúk a podbradku rovnako závisí od veľkosti oblasti a stupňa ochabnutosti kože. Zlepšenie štruktúry pokožky v podobe vypnutia a lepšieho prekrvenia sa prejaví už po prvom ošetrení, ale pre dosiahnutie dlhodobého účinku sa odporúča absolvovať sériu 4-5 štyroch ošetrení (v rozmedzí 5-8 dní) a následne absolvovať tzv. udržiavaciu terapiu (jedno ošetrenie) približne po šiestich mesiacoch až roku alebo podľa potreby.

Výhody ošetrenia

  • Úplne neinvazívna a bezbolestná metóda vhodná pre klientky aj klientov bez ohľadu na vek a typ pleti.
  • Bezriziková metóda (žiadne poškodenie vrchnej vrstvy pokožky, zjazvenie, nežiadúca pigmentácia, granulómy alebo alergické reakcie).
  • Ihneď po ošetrení sa môžete zapojiť do bežného života, nie sú potrebné žiadne obmedzenia.