Lifting pier je možné vykonať u osôb, ktoré majú tenké pery, alebo se im pery stenčujú v dôsledku starnutia. Jedným typom liftingu pier je lifting pier pod nosom. Súčasťou tejto metódy je odobranie zakriveného kúsku kože z oblasti pod nosom. Pera sa zdvihne a pokožka sa spojí. Výsledkom je výraznejší vzhľad. Ďalším typom liftingu je plastika označovaná podľa výsledného tvaru zakrivenia ako „čajka“. Jej súčasťou je pozdvinutie vrcholu partie pier známe ako Kupidov luk. Taktiež sa odstráni koža a tkanivo v okolí hranice pier, takže spodná pera pôsobí výraznejšie.

U ideálneho kandidáta na lifting hornej pery by mala vzdialenosť medzi nosom a hornou perou tvoriť 1,8 cm. Hojenie po operácii zaberie maximálne 10 dní, pričom sa objaví opuch. Jazvy po zákroku by však mali byť celkom minimálne.

Publikované: 20.07.2018

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Súvisiace skúsenosti

Lifting pier - Cenníky

MUDr. Patrik Paulis
Praha, Bratislava
Ceny od 600 €
MUDr. Patrik Paulis
MUDr. Ján Bumbera
Bratislava, Trnava
Ceny od 550 €
MUDr. Ján Bumbera
Ceny od 700 €
Chirkoz Medical Clinic

Lifting pier

97% spokojnosť. Založené na 34 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Fotografie pacientov
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.