Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

23. 8. 2023

Odporúčam doktora Bumberu!

Stojí to za to
Približná cena: 2.900 €
142082

O lekárovi

2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj...
Hodnotenie:
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Som veľmi spokojná s výsledkami operácie zväčšenia pŕs! Transformácia je neuveriteľná a prekonala moje očakávania. Lekári a zdravotnícky personál poskytli neobyčajnú pozornosť a starostlivosť počas celého procesu. Od úvodnej konzultácie až po starostlivosť po operácii, ich odbornosť a oddanosť boli zreteľné. Cítila som sa podporená a vždy dobre informovaná, čo mi veľmi pomohlo zmierňovať obavy. Výsledky hovoria samy za seba a som nadmieru spokojná so svojím rozhodnutím.

Odporúčam doktora Bumberu s plným presvedčením. Jeho profesionalita a schopnosti ma ohromili a cítim sa v bezpečných rukách.

Moje implantáty sú od značky Mentor, 350 CC, high profile, a som nadšená z toho, aký prirodzený výsledok sa podaril dosiahnuť.

Ďakujem zručnému lekárskemu tímu, že urobili túto cestu tak pozitívnou a dosiahli vynikajúce výsledky!

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Opat krasne prsia

Vrelo odporucam Mudr. Kovaca a cely team kliniky Avelane. Pre augmentaciu som sa rozhodla kvoli ovisnutiu prsnikov, ktore bolo sposobene rocnym dojcenim. Som tri tyzdne po zakroku (skoro bezbolestneho) a uz teraz sa tesim z krasnych prs, ktore...

Čítať ďalej
Augumentacia prsníkov

Chcela by som vyjadriť velky obdiv doktorovi Fabrymu som 3 týždne po augumentácii prsníkov som nadmieru spokojná.Prsia sú pekné bez jaziev vyzerajú veľmi prirodzene.Pána doktora Fábryho odporúčam každej žene je to vynikajúci chirurg a velky...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.