MUDr. Ján Bumbera

MUDr. Ján Bumbera

Premium
(193 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj... Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 4 hodín
Videokonzultácia k dispozícii
WhatsApp
MUDr. Ján Bumbera Premium
(193 Recenzií)·100% odporúča
WhatsApp

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 15262 návštev profilu

Absolvent vysokoškolského štúdia všeobecného lekárstva, uznávaný plastický chirurg na klinike EUROCLINIC v Trnave, Life-Med v Pezinku a garant kliniky INTERKLINIK v Bratislave - MUDr. Ján Bumbera. Svoju profesijnú cestu odštartoval na oddelení internej medicíny v Nemocnici Vranov nad Topľou. Po štyroch rokoch odišiel do Českej republiky, konkrétne do Brna, kde dva roky pracoval ako lekár v Úrazovej nemocnici.

Neskôr, ďalších päť rokov pracoval ako lekár na viacerých klinikách plastickej chirurgie vo Veľkej Británii. Medzi najprestížnejšie centrá, kde pôsobil patrili - Adenbrooke´s Hospital v Cambridge, taktiež nemocnice v mestách Leeds, Sheffield, Manchester, ako aj Nemocnica Svätého Andreja so sídlom v Chelmsforde. Práve to patrí k tým najväčším európskym centrám, ktoré sa zameriavajú na plastickú, rekonštrukčnú chirurgiu a mikrochirurgiu.

Po niekoľkých rokoch v zahraničí sa vrátil späť na Slovensko, konkrétne na Kliniku popálenín a rekonštrukčnej chirurgie Nemocnica Košice-Šaca, v ktorej pracoval na pozícii lekára päť rokov.

Popri získavaní praktických zručností a osvojovaní si inovatívnych liečebných metód na spomínaných klinikách sa MUDr. Bumbera neustále vzdelával a rozširoval si kvalifikáciu.Úspešne absolvoval tak špecializačné vzdelávanie v oblasti plastickej chirurgie, ako aj ďalšie odborné kurzy a školenia venované rekonštrukčnej chirurgii a mikrochirurgii. Tie sa konali nielen doma, ale aj v zahraničí, v mestách Singapore, New York, v Šanghaji, Ljubljane a tiež aj v Tokiu. Práve tam sa mal možnosť učiť od renomovaného nano-mikrochirurga prof. Isaa Koshimu (japonský plastický chirurg a inovátor s množstvom svetových prvenstiev).

Odborné stáže v oblasti estetickej chirurgie zas absolvoval v Las Vegas, New Orleans, v Dallase, v Bombaji, či v Rio De Janeiro (popri slávnom prof. Ivovi Pitanguyim).

MUDr. Ján Bumbera sa aktuálne zameriava na všetky zákroky spadajúce do kategórie estetickej chirurgie s výnimkou úprav nosa/rhinoplastík. Prioritne pôsobí ako lekár v Trnave, v Pezinku a v Bratislave.

Ordinácia MUDr. Jána Bumberu sa nachádza v Ambulancii plastickej chirurgie na EUROCLINIC v Trnave, kde zastáva funkciu garanta kliniky (od 2023), ďalej na klinike LIFE-MED Clinic v Pezinku a nájdete ho taktiež v priestoroch Interklinik v budove Relaxx centra na Einstenovej ulici, v mestskej časti BratislavaPetržalka, kde pôsobil ako odborný garant (2020-2023).

Možnosť videokonzultácie:

  • Áno

Asociácie a vyznamenania:

  • Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie

Poskytujem služby v jazykoch:

  • English

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Recenzie (193)

5.0
193 Recenzií · 100% odporúča
Blefaroplastika

Pre zákrok som sa rozhodla kvôli veku, nakoľko som už mala problémy. Zákrok dopadol dobre s operáciou a prístupom Dr, Bumberu som bola nadmieru spokojná. Odporúčam

Zväčšenie pŕs

Mam 2 roky od operacie. S prsiami som velmi spokojna, su krasne a kazdy mi ich chvali. Vybrala som si okruhle implantaty, 400 ml. Pan doktor bol od zaciatku velmi profesionalny, mily, starostlivy a kedykokvek som sa nanho mohla obratit s otazkami. Od...Čítať ďalej

Mastopexia

Od prvého konzultačného stretnutia som bola nadmieru spokojná. Konzultácia sa niesla v uvoľnenom duchu kde mi pán doktor vysvetlil všetky možnosti, ktoré mám aby bol výsledok čo najlepší. Ozrejmil mi všetky úkony, ktoré bude robiť a tiež aj pooperačn...Čítať ďalej

Celý príbeh (Mastopexia):
VÝMENA IMPLANTÁTOV s MODELÁCIOU
Zväčšenie pŕs

Pre zákrok som sa rozhodla lebo som sa nepáčila sama sebe.Tužila som zmene.Bolo ťažké rozhodnúť sa kam ísť.Ale vybrala som si velmi dobre.Som nadmieru spokojná.Odporúčam pána doktora.Všetko mi bolo pred zákrokom vysvetlené.Po zákroku sa o mňa starala...Čítať ďalej

Celý príbeh (Zväčšenie pŕs):
Augmentácia,Ján Bumbera
Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Ján Bumbera o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (168)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (128)

Požiadajte MUDr. Ján Bumbera o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (24)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte MUDr. Ján Bumbera o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!