Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Ján Bumbera

Plastická chirurgia Košice

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Ján Bumbera? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Ján Bumbera - Plastická chirurgia Košice

Členstvo

American Society of Plastic Surgeons (ASPS)

Ostatné členstvá:

  • SSPECH - Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie
  • GMC - General Medical Council

Uvítanie

MUDr. Ján Bumbura je plastický chirurg, pôsobí na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie v Košiciach. Počas svojej takmer 20 ročnej praxe pracoval vo viacerých prestížnych zahraničných centrách pre plastickú chirurgiu vo Veľkej Británii, absolvoval niekoľko zahraničných stáží, pod vedením svetoznámych plastických chirurgov, v Singapure, New Yorku, Šanghaji, Rio de Janeiro, či Tokyu.

Vzdelanie a prax

Lekársku prax začal v odbore interná medicína vo Vranove nad Topľou v roku 2000, v rokoch 2004 až 2006 pôsobil v úrazovom centre v Brně. V období 2006- 2008 pracoval na viacerých súkromných chirurgických klinikách ako Resident Medical Officer (sekundár) vo Veľkej Británii. Plastickej chirurgii sa venuje od roku 2008, so začiatkami na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie, FNLP-Rastislavova, Košice. V rokoch 2009-2012 pracoval vo viacerých prestížnych centrách pre plastickú chirurgiu v Addenbrooke´s Hospital v Cambridge, v mestách Manchester, Leeds, Sheffield a v prípade Centra Svätého Andreja v Chelmsforde, na jednom z najväčších oddelení pre plastickú, rekonštrukčnú chirurgiu a mikrochirurgiu v Európe.

Od roku 2012 pracuje na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie, kde sa venuje najmä rekonštrukčnej chirurgii a mikrochirurgii, t.j.krytiu defektov akéhokoľvek pôvodu v rôznych lokalitách. Ide najmä o prípady, kedy zlyhala predošlá chirurgická liečba konvenčnými metódami, vrátane znovuvytvorenia chýbajúcich prsníkov po ich predošlom odstránení kvôli rakovine, využívajúc pritom aj prenosy/transplantácie tkanív vlastných telu mikrochirurgickými metódami.

Počas svojej praxe absolvoval aj 9 mesačný predatestačný pobyt v Bratislave, kde získal špecializáciu z plastickej chirurgie. 

Zúčastnil sa tiež mikrochirurgických stáží a kurzov v Singapure,  New Yorku,  Ljubljane,  Šanghaji,  v Rio De Janeiro (pod vedením slávneho plastického chirurga Ivo Pitanguy) a stáže so zameraním na super-nanomikrochirurgiu pod dozorom prof. Isaa Koshimu v Tokyu v roku 2016.

Je členom SSPECH - Slovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie, a britskej charitatívnej organizácie a verejného orgánu, ktorý združuje a registruje lekárov vo Veľkej Británii, GMC - General Medical Council.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Abdominoplastika (Operácia brucha)
Facelift, SMAS facelifting
Injekčné výplne
Liposukcia
   Liposukcia laserová - CoolLipo
Modelácia prsníkov (Mastopexia)
Niťový lifting
   Mezonite
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu
Operácia čela (Forehead lift)
Operácia nosa (Rhinoplastika)
Operácia očných viečok (Blepharoplastika)
Plastická operácia krku
Plastická operácia stydkých pyskov (Labioplastika)
Vybratie implantátu
Výmena implantátu
Zmenšenie prsníkov
Zväčšenie a modelácia zadočku a bokov
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)
   Zväčšenie prsníkov vlastným tukom (kmeňové bunky)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Plastická chirurgia Košice
Adresa
Lúčna 57
04015 Košice
Slovenská republika