MUDr. Ján Bumbera

MUDr. Ján Bumbera Premium

(166 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
3 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj... Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
Videokonzultácia k dispozícii
MUDr. Ján Bumbera Premium
(166 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • 4334 návštev profilu

Absolvent vysokoškolského štúdia všeobecného lekárstva, uznávaný plastický chirurg a garant kliniky INTERKLINIK v Bratislave - MUDr. Ján Bumbera. Svoju profesijnú cestu odštartoval na oddelení internej medicíny v Nemocnici Vranov nad Topľou. Po štyroch rokoch odišiel do Českej republiky, konkrétne do Brna, kde dva roky pracoval ako lekár v Úrazovej nemocnici.

Okrem spomínaných pracovných miest nemožno opomenúť ani pozíciu Resident Medical Officer, v preklade sekundára na súkromných klinikách so sídlom vo Veľkej Británii. Získavaním skúseností zo zahraničných kliník pokračoval aj naďalej. Spolupracoval so špičkovými plastickými chirurgami v Adenbrooke´s Hospital Cambridge, taktiež aj v Leeds, Sheffield či Manchestri.

Najväčším zahraničným pracovným úspechom MUDr. Bumbera bola však nepochybne práca v Centre Svätého Andreja so sídlom v Chelmsforde. Práve to patrí k tým najväčším európskym centrám, ktoré sa zameriavajú na plastickú, rekonštrukčnú chirurgiu a mikrochirurgiu. Po niekoľkých rokoch v zahraničí sa vrátil späť na Slovensko, konkrétne na Kliniku popálením a rekonštrukčnej chirurgie Nemocnice Košice-Šaca, v ktorej pracoval na pozícii lekára päť rokov.

Popri získavaniu praktických zručností a osvojovaní si inovatívnych liečebných metód na spomínaných klinikách sa MUDr. Bumbera neustále vzdelával a rozširoval si kvalifikáciu. Úspešne absolvoval tak špecializačné vzdelávanie v oblasti plastickej chirurgie, ako aj ďalšie odborné kurzy a školenia venované rekonštrukčnej chirurgii a mikrochirurgii. Tie sa konali nielen doma, ale aj v zahraničí, v mestách Singapore, New York, v Šanghaji, Ljubljane a tiež aj Tokyu. Práve tam sa mal možnosť učiť od renomovaného nano-mikrochirurga prof. Isaa Koshimu.

Odborné stáže v oblasti estetickej chirurgie zas absolvoval v Las Vegas, New Orleans, v Dallase, v Bombaji, či v Rio De Janeiro (popri slávnom prof. Ivovi Pitanguyim) .

MUDr. Ján Bumbera sa aktuálne zameriava predovšetkým na zákroky spadajúce do kategórie estetickej chirurgie. Prioritne pôsobí ako lekár na súkromnej klinike Interklinik menej pravidelne v Prahe a niekoľkokrát za rok však pomáha pacientom aj vo Veľkej Británii.

Ordinácia MUDr. Jána Bumberu sa nachádza v priestoroch Interklinik, v budove Relaxx centra na Einstenovej ulici v mestskej časti Bratislava – Petržalka, kde od augusta 2020 pôsobí ako odborný garant. Nájdete ho taktiež na klinike Ambulancia plastickej chirurgie - EUROCLINIC v Trnave, ďalej na klinike Clinica LIFE-MED v Pezinku, v Inštitúte zdravia a krásy FRAIS v Bratislave.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2015

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Iné:
  • Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie

Možnosť konzultácie v jazyku:

  • Angličtina

Máme k dispozícii pooperačné izby:

  • Áno

Recenzie (166)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Pre zväčšenie prsnikov som sa rozhodla vzhľadom na velku asymetriu, ktoru som mala. Prístup pana doktora Bumberu bol od začiatku velmi ludsky a prijemny. Všetko mi vysvetlil, opisal, poradil. Myslim, ze lepsieho lekara som nemohla dostať. Kvoli spomi...Čítať ďalej

Kompletný príbeh (Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)):
Augmentacia asymetrických prsnikov v Euroclinic

Pre zákrok som sa rozhodla kvôli tomu ze som dosť schudla a moje prsia boli dosť ovisnute a hanbila som sa za to ze nie som dosť ženská. Pred operáciou som mala strach ale to všetko prešlo keď prišli sestričky a pán doktora Ján Bumber a dokonca aj su...Čítať ďalej

Kompletný príbeh (Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)):
Augmentacia prsnikou

mám 53 r pred 1 rokom som podstupil blepharoplastiku u mudr. j bumbera, som velmi spokojný s výsledkom. operacia spodných viečok je ovela naročnejší zákrok, ako horné viečka.aj rekonvalenscia trvá ovela dlhšie, takže výsledok vidíte až po uplnom zaho...Čítať ďalej

Prístup perfektný od všetkých. Nemohla som sa rozhodnúť lepšie ako si vybrať Euroclinic v Trnave a pána doktora Bumberu. Pán doktor je profesionál. Sestričky milé a ústretové. 3 dni po operácii som prestala pociťovať bolesti a aj pohyb začal byť čora...Čítať ďalej

Kompletný príbeh (Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)):
Euroclinic Trnava, zväčšenie prsníkov
Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Ján Bumbera o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (151)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (117)

Požiadajte MUDr. Ján Bumbera o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (22)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte MUDr. Ján Bumbera o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!