MUDr. Ján Bumbera

MUDr. Ján Bumbera Premium

(184 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj... Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 2 hodín
Videokonzultácia k dispozícii
MUDr. Ján Bumbera Premium
(184 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • 9358 návštevy profilu

Absolvent vysokoškolského štúdia všeobecného lekárstva, uznávaný plastický chirurg na klinike EUROCLINIC v Trnave, Life-Med v Pezinku a garant kliniky INTERKLINIK v Bratislave - MUDr. Ján Bumbera. Svoju profesijnú cestu odštartoval na oddelení internej medicíny v Nemocnici Vranov nad Topľou. Po štyroch rokoch odišiel do Českej republiky, konkrétne do Brna, kde dva roky pracoval ako lekár v Úrazovej nemocnici.

Neskôr, ďalších päť rokov pracoval ako lekár na viacerých klinikách plastickej chirurgie vo Veľkej Británii. Medzi najprestížnejšie centrá, kde pôsobil patrili - Adenbrooke´s Hospital v Cambridge, taktiež nemocnice v mestách Leeds, Sheffield, Manchester, ako aj Nemocnica Svätého Andreja so sídlom v Chelmsforde. Práve to patrí k tým najväčším európskym centrám, ktoré sa zameriavajú na plastickú, rekonštrukčnú chirurgiu a mikrochirurgiu.

Po niekoľkých rokoch v zahraničí sa vrátil späť na Slovensko, konkrétne na Kliniku popálenín a rekonštrukčnej chirurgie Nemocnica Košice-Šaca, v ktorej pracoval na pozícii lekára päť rokov.

Popri získavaní praktických zručností a osvojovaní si inovatívnych liečebných metód na spomínaných klinikách sa MUDr. Bumbera neustále vzdelával a rozširoval si kvalifikáciu.Úspešne absolvoval tak špecializačné vzdelávanie v oblasti plastickej chirurgie, ako aj ďalšie odborné kurzy a školenia venované rekonštrukčnej chirurgii a mikrochirurgii. Tie sa konali nielen doma, ale aj v zahraničí, v mestách Singapore, New York, v Šanghaji, Ljubljane a tiež aj v Tokiu. Práve tam sa mal možnosť učiť od renomovaného nano-mikrochirurga prof. Isaa Koshimu (japonský plastický chirurg a inovátor s množstvom svetových prvenstiev).

Odborné stáže v oblasti estetickej chirurgie zas absolvoval v Las Vegas, New Orleans, v Dallase, v Bombaji, či v Rio De Janeiro (popri slávnom prof. Ivovi Pitanguyim).

MUDr. Ján Bumbera sa aktuálne zameriava na všetky zákroky spadajúce do kategórie estetickej chirurgie s výnimkou úprav nosa/rhinoplastík. Prioritne pôsobí ako lekár v Trnave, v Pezinku a v Bratislave.

Ordinácia MUDr. Jána Bumberu sa nachádza v Ambulancii plastickej chirurgie na EUROCLINIC v Trnave, ďalej na klinike LIFE-MED Clinic v Pezinku a nájdete ho taktiež v priestoroch Interklinik v budove Relaxx centra na Einstenovej ulici, v mestskej časti BratislavaPetržalka, kde od roku 2020 pôsobí ako odborný garant.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2015

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Iné:
  • Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie

Možnosť konzultácie v jazyku:

  • Angličtina

Máme k dispozícii pooperačné izby:

  • Áno

Možnosť videokonzultácie:

  • Áno

Zákroky

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Recenzie (184)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Chcem veľmi pekne poďakovať pánovi doktorovi Jánovi Bubmerovi za vynikajúcu prácu. S augmentáciou prsníkov som nad mieru spokojná. Pán doktor má profesionálny prístup a krásne výsledky práce. Rovnako chcem poďakovať a pochváliť celý personál v Eurocl...Čítať ďalej

Chcem sa veľmi pekne poďakovať Mudr. Bumbera a EuroklinikTrnava , rozhodovala som sa dva roky aby som na takýto zákrok isla :) som nesmierne spokojná a vďačná že som sa rozhodla práve pre vás . Neskutočne milý personal akoby ste sa poznali už dávno,...Čítať ďalej

V júli 2023 som bola na blefaroplastike na klinike v Pezinku. Operácia dopadla nad očakávania, pán doktor Bumbera odviedol super prácu. Vrelo odporúčam.

Som 10 dní po výmene prsných implantátov a cítim sa dobre.Som veľmi spokojná s pánom doktorom Jánom Bumberom a celým jeho tímom môžem skutočne len odporúčať. Super klinika perfektný personál milé sestričky a samozrejme top chirurg.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Ján Bumbera o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (161)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (120)

Požiadajte MUDr. Ján Bumbera o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (24)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte MUDr. Ján Bumbera o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!