MUDr. Ján Bumbera

MUDr. Ján Bumbera Premium

(190 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj... Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 2 hodín
Videokonzultácia k dispozícii
MUDr. Ján Bumbera Premium
(190 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • 12551 návštevy profilu

Absolvent vysokoškolského štúdia všeobecného lekárstva, uznávaný plastický chirurg na klinike EUROCLINIC v Trnave, Life-Med v Pezinku a garant kliniky INTERKLINIK v Bratislave - MUDr. Ján Bumbera. Svoju profesijnú cestu odštartoval na oddelení internej medicíny v Nemocnici Vranov nad Topľou. Po štyroch rokoch odišiel do Českej republiky, konkrétne do Brna, kde dva roky pracoval ako lekár v Úrazovej nemocnici.

Neskôr, ďalších päť rokov pracoval ako lekár na viacerých klinikách plastickej chirurgie vo Veľkej Británii. Medzi najprestížnejšie centrá, kde pôsobil patrili - Adenbrooke´s Hospital v Cambridge, taktiež nemocnice v mestách Leeds, Sheffield, Manchester, ako aj Nemocnica Svätého Andreja so sídlom v Chelmsforde. Práve to patrí k tým najväčším európskym centrám, ktoré sa zameriavajú na plastickú, rekonštrukčnú chirurgiu a mikrochirurgiu.

Po niekoľkých rokoch v zahraničí sa vrátil späť na Slovensko, konkrétne na Kliniku popálenín a rekonštrukčnej chirurgie Nemocnica Košice-Šaca, v ktorej pracoval na pozícii lekára päť rokov.

Popri získavaní praktických zručností a osvojovaní si inovatívnych liečebných metód na spomínaných klinikách sa MUDr. Bumbera neustále vzdelával a rozširoval si kvalifikáciu.Úspešne absolvoval tak špecializačné vzdelávanie v oblasti plastickej chirurgie, ako aj ďalšie odborné kurzy a školenia venované rekonštrukčnej chirurgii a mikrochirurgii. Tie sa konali nielen doma, ale aj v zahraničí, v mestách Singapore, New York, v Šanghaji, Ljubljane a tiež aj v Tokiu. Práve tam sa mal možnosť učiť od renomovaného nano-mikrochirurga prof. Isaa Koshimu (japonský plastický chirurg a inovátor s množstvom svetových prvenstiev).

Odborné stáže v oblasti estetickej chirurgie zas absolvoval v Las Vegas, New Orleans, v Dallase, v Bombaji, či v Rio De Janeiro (popri slávnom prof. Ivovi Pitanguyim).

MUDr. Ján Bumbera sa aktuálne zameriava na všetky zákroky spadajúce do kategórie estetickej chirurgie s výnimkou úprav nosa/rhinoplastík. Prioritne pôsobí ako lekár v Trnave, v Pezinku a v Bratislave.

Ordinácia MUDr. Jána Bumberu sa nachádza v Ambulancii plastickej chirurgie na EUROCLINIC v Trnave, kde zastáva funkciu garanta kliniky (od 2023), ďalej na klinike LIFE-MED Clinic v Pezinku a nájdete ho taktiež v priestoroch Interklinik v budove Relaxx centra na Einstenovej ulici, v mestskej časti BratislavaPetržalka, kde pôsobil ako odborný garant (2020-2023).

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2015

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Iné:
  • Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie

Možnosť konzultácie v jazyku:

  • Angličtina

Máme k dispozícii pooperačné izby:

  • Áno

Možnosť videokonzultácie:

  • Áno

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Recenzie (190)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Som veľmi spokojná s výsledkami operácie zväčšenia pŕs! Transformácia je neuveriteľná a prekonala moje očakávania. Zdravotnícky personál poskytli neobyčajnú pozornosť a starostlivosť počas celého procesu. Od úvodnej konzultácie až po starostlivosť...Čítať ďalej

Prvý zákrok som mala v júli 2022 a bola to liposukcia tváre, rozhodla som sa, pretože som mala guľatu tvar a chcela som mať pekne vytvarovane líca a bradu. Operácia prebehla dobre a som veľmi spokojná s výsledkom. Druhá operácia bola v marci 2023 a...Čítať ďalej

Operaciu som podstupila nakolko som sa uz dlhsie na ňu chystala …. Očne viečka som mala viditelne padnute na riasach čo bolo vidieť na fotografiach , nemohla som si maľovať tiene , očne linky… Som velmi spokojna ze som tuto korekciu podstupila a ze s...Čítať ďalej

Celý príbeh (Blefaroplastika):
Korekcia horných očných viečok

Super lekarz ! Naprawde polecam ..bardxo sie cieszę ze moj syn trafil wlasnie na tego lekarza 🙏 2 miesiące temu syn podjął sie operacji uszów u MUDr. Jan Bumbera , syn jest bardzo jest zadowolony. Lekarz odpowiada na każde pytanie z cierpliwośc...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Ján Bumbera o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (165)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (128)

Požiadajte MUDr. Ján Bumbera o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (24)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte MUDr. Ján Bumbera o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!