Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

1. 1. 2017 · Aktualizácia: 14. 1. 2017
Stojí to za to
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Vyjadrujem poďakovanie, úctu a obdiv k chirurgickej profesionalite MUDr. Viliama Juráška. Akýkoľvek zákrok na tvári si vyžaduje majstrovstvo, vysokú odbornú erudíciu, poznanie anatómie a morfológie väzivového tkaniva v prepojení nielen s chirurgickou ale aj estetickou stratégiou postupu. Tvár je maják, je stále odhalená v spojení s okolím, teda každý milimeter tkaniva či nesprávne odhadnutý úkon nie je možné ukryť. Nenapodobiteľná chirurgická profesionalita MUDr. Viliama Juráška v spojení s estetickým cítením sú unikátnou kombináciou čo robí pána doktora Michelangelom v plastickej chirurgii. Ďakujem za vysoko profesionálnu chirurgiu tváre MUDr. Viliamovi Juráškovi a odbornému kolektívu Porta Med, s.r.o. v Košiciach. N.N.

3

Komentáre (3)

Ahoj N, ako dlho sa tvár po facelifte hojí? Čo jazvy? Sú skrýté niekde za ušami a podobne? ĎAkujem za hodnotenie. Užívaj :)
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.