Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

16. 1. 2018 · Aktualizácia: 10. 3. 2022

nepodarená obriezka

Nestojí to za to
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Keby som to bol vedel vopred ,tak idem hneď za súkromníkom a nikdy sa nedám do rúk štátnej urológii Prešov, po ktorých ani poisťovňa nema za povinnosť preveriť výsledok operácie toto mi povedali,keď som sa odvážil opýtať.  Oznámil som to aj úradu nad dohľadom nad zdravotnou starostlivosťou , tak ako mi povedal jeden lekár mal pravdu zmietli mi to zo stola. Výsledok je funkčne a estetický zlý a spôsobuje mi problémy. 

2

Komentáre (2)

Ahoj, ja mám tiez obriezku a trvalo dobrých pár mesiacov, kým to začalo vyzerať dobre. Teraz som spokojný. Keďže tu nemáš foto, neviem to porovnať.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Hojenie po obriezke úplne super

Som 3dni po zákroku . Hojenie úplne super, žiadne krvácanie . Pán doktor všetko vysvetli ako ranu ošetrovať Atd . Celkový dojem zo zákroku je super . Vždy som si myslel, že to bude viac bolestivé, popravde som necítil nič. Trochu budete cítiť...

Čítať ďalej
Reoperacia obriezky

Dobry den. Mam zaujem o reoperaciu obriezky tak aby som mal kožu na penise natiahnutu aj v klude. Predkozku nemam. Povodna obriezka bola urobena tak ze predkozku mi lekar odobral ale kožu z hiadela penisu mi nezobral tak ako som chcel. Je mi...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.