Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

11. 6. 2018 · Aktualizácia: 23. 11. 2018

Úprava horných aj dolných očných viečok, zväčšenie pŕs

Stojí to za to
Približná cena: 4.000 €

O lekárovi

Hodnotenie:
Úprava horných aj dolných očných viečok, zväčšenie pŕs
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

S doktorom MUDr. Martinom Boháčom, PhD. som sa zoznámila približne pred 5-timi rokmi. Keď som sa rozhodovala u koho podstúpim augmentáciu novou bezbolestnou metódou a korekciu horných a dolných viečok, voľba bola jasná. Po konzultácii s pánom doktorom som sa rozhodla podstúpiť oba zákroky naraz, keďže v tomto prípade som mohla využiť taktiež vykonanie úpravy viečok pod narkózou. Samotný zákrok prebehol bez akýchkoľvek komplikácií. Po prebratí bol personál kliniky veľmi ústretový, milý a s profesionálnym prístupom. Po prepustení som sa cítila veľmi dobre, dokonca musím poznamenať, že to bolo skutočne takmer bez bolesti. Po siedmych dňoch mi pán doktor MUDr. Boháč vybral štichy z viečok a skontroloval hojenie prsníkov. Okolie očí som mala už iba s malými modrinkami. Na druhý deň som odchádzala z domu na nákup a pri tom ma pošteklili vlasy z ofiny v oku a nešťastným pohybom som si prstom zavadila o obočie a tým som si znova otvorila ranu na vrchnom viečku. Ten pocit, ktorý som zažila, neprajem nikomu. So slzami v očiach som ihneď kontaktovala pána doktora, ktorý mi prikázal okamžite prísť na kliniku. Oko mi opätovne zašil a išla som domov. Pán doktor MUDr. Boháč i personál mi v tejto chvíli boli veľkou oporou. Zmierila som sa s tým, že možno (mojou vinou) viečko nebude presne podľa našich predstáv. Unavená z predošlej skúsenosti som prišla domov a aby mi nebolo málo, tak pri vyzliekaní úzkeho svetra som zadrela o druhé očné viečko. Sčasti sa rana otvorila. Znova som kontaktovala pána doktora a opäť mi museli zašívať aj druhé viečko. Tento príbeh som sa rozhodla takto podrobnejšie rozpísať, aby sa z mojej nešikovnosti poučili ostatní. Trpezlivosť a ochota pána doktora a personálu v mojom prípade boli vysoko nad rámec jeho povinností. Oba úkony boli urobené mimo pracovnú dobu, v deň keď pán doktor Boháč odchádzal na predĺžený víkend počas veľkonočných sviatkov a nehovoriac o tom, že bezplatne. Napriek tomu všetkému moje očné viečka vyzerajú výborne a som veľmi spokojná i so zväčšenými prsníkmi. Touto cestou by som sa chcela ešte raz veľmi pekne poďakovať pánovi doktorovi MUDr. Boháčovi a celému personálu.

5

Komentárov (5)

sa mi to zda, ako scifi, nedavat pozor po operacii, neviem si to ani predstavit a to mam robenu komplet blepharosku.....
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.