Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

24. 5. 2019 · Aktualizácia: 7. 10. 2023

Bratislava
Hodnotenie:
Recenzia operácie viečok Mudr. Paliatka
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Pred mesiacom som absolvovala operáciu očných viečok v Opera Clinic, Dr. Paliatka. Na zákrok som sa odhodlávala niekoľko rokov a ľutujem, že som ho nepodstúpila oveľa skôr. Zákrok je nebolestivý, po zákroku a odznení anestézy som nemala žiadne bolesti. Takisto som nemala modriny a opuchy (viem to porovnať so sestrou, ktorá absolvovala tento zákrok pred pár rokmi a mesiac bola farebná a opuchnutá). Dodržiavala som všetky pokyny, oddychovala, nečítala, nepozerala TV. Výsledok bol viditeľný ihneď, do práce som šla na 12 deň, šošovky som začala používať po troch týždňoch. Komplikácie žiadne, jedine pár dní pocit suchého oka a slzenie očí na na slnku. Klinika na vysokej úrovni, sestrička úžasná, Dr. Paliatka príjemný, počas operácie odpovedal na moje zvedavé otázky :) Pridávam koláž fotiek (mesiac po zákroku, 12 deň po, r. 2019 a r.2018). Za mňa maximálna spokojnosť :)

Komentáre (2)

Dobrý večer, tiež rozmýšľam nad operaciou horných viečok. Chcem sa spýtať,po operácii ste museli mať zatvorené, zaleoene oči ako dlho? Toho sa trochu bojím že nevydržím ?, a ešte tie opuchy ako dlho trvajú? Ďakujem, Maťa. Výsledok je perfektný u vas...krasa.
Odpovedať
OPERA CLINIC
OPERA CLINIC
Dobry deň,
oči po zákroku nie sú zalepené, môžete s obmedzeniami normálne fungovať. Opuchy a modrinky nie sú veľké, po odstránení stehov ich ľahko prekryjete make upom.
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.