Blefaroplastika: Ceny

850 €
priemer
66
podľa
lekárov

Blefaroplastika je zákrok na odstránenie tukových vačkov, prebytočnej kože a opuchu očných viečok. Vďaka týmto chirurgickým zákrokom sa oči cítia podstatne lepšie a zároveň vyzerajú skvele. Zákrok netrvá dlhšie ako 60 minút a v jeho priebehu má pacient znecitlivené okolie, takže necíti žiadnu bolesť. Nežiaduci prebytočný materiál sa odstráni tak, aby v budúcnosti nedochádzalo k opuchom horných alebo dolných viečok a celkový vzhľad pôsobil mladistvo.

Blefaroplastika: Ceny
Blefaroplastika Najnižšia
cena
Priemerná cena Maximálna cena
Cena v meste Bratislava 505 € 1.002 € 1.500 €
Cena v meste Banská Bystrica 600 € 1.035 € 1.470 €
Cena v meste Nitra 560 € 825 € 1.090 €
Cena v meste Trnava 650 € 700 € 750 €
Cena v meste Levice 589 € 789 € 989 €
Cena v meste Pezinok 700 € 750 € 800 €

Cena tohto zákroku je orientačná. Vznikla ako priemer cien, ktoré kliniky zverejnili na stránke Estheticon.sk. Tieto ceny sa môžu líšiť v závislosti od renomé a skúseností lekára/kliniky, charakteristiky pacienta, zložitosti zákroku, značiek, s ktorými pracuje, atď.

Ceny zákroku operácie očných viečok

Na Slovensku sa cena zákroku pohybuje v rozmedzí 300 - 750 €. Tieto ceny zahŕňajú operáciu očných viečok pre obe oči. Ceny sú uvedené za operáciu horných viečok a zvlášť za operáciu dolných viečok. V prípade, že sa pacient chystá podstúpiť oba tieto zákroky, je rozumné využiť kombinovanú operáciu, pri ktorej sa za anestéziu, hospitalizáciu a následné lieky a hojivé masti neplatí dvakrát.

Čo je zahrnuté v cene operácie očných viečok

Chirurgický zákrok zahŕňa anestéziu a výkon lekára.

V cene často nie je zahrnutá konzultácia, hospitalizácia ani hojivé masti, ktoré urýchľujú hojenie. Profesionálnejšie kliniky poskytnú klientom po konzultácii kompletnú cenu, aby pacienta neskôr nič neprekvapilo. Preto je vhodné informovať sa o konečnej cene plastickej operácie ešte pred zákrokom.

Čo môže zvýšiť cenu operácie očných viečok

V tomto prípade je to niekoľko ukazovateľov, najmä hodnotenie lekára a hodnotenie kliniky, a to ako zo strany klientov, tak aj zo strany iných lekárov. Dôležitá je chirurgická prax a odbornosť na vysokej úrovni, kvalifikácia lekára, jeho skúsenosti a kvalifikačná skúška z plastickej chirurgie.

Cena tohto zákroku sa líši podľa kliniky. Cena často závisí od lekárskej praxe chirurga, jeho hodnotenia, obľúbenosti, ako aj od miesta, kde sa klinika plastickej chirurgie nachádza. Všetky tieto faktory zohrávajú úlohu pri výpočte ceny zákroku. Je dobré sledovať povesť kliniky a referencie klientov a nie vždy sa riadiť najvyššou cenou, pretože tá nie je vždy zárukou najvyššej kvality. V prípade pooperačných komplikácií, ktoré sa často môžu vyskytnúť bez zavinenia lekára, je dôležité vedieť, že ste v rukách profesionálneho chirurga.

Ceny podobných plastických operácií v SR

Laserová operácia očných viečok: Operácia trvá približne jednu hodinu s použitím najmodernejšej laserovej techniky. Vykonáva sa v celkovej anestézii a na rozdiel od bežnej operácie očných viečok je potrebná hospitalizácia, ale doba hojenia je výrazne kratšia. Cena sa pohybuje v rozmedzí 690 - 1200 €.

Aplikácia botulotoxínu: Rieši mimické vrásky, napríklad na čele, vrásky okolo koreňa nosa a vrásky okolo očných kútikov. Cena sa účtuje v závislosti od množstva použitého materiálu v rozmedzí 30 - 130 €.

Aplikácia botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej: Toto ošetrenie sa zameriava na hlbšie vrásky a je kombináciou dvoch látok, vďaka ktorým sa ľahko dosiahne väčšie vyhladenie aj hlbších vrások. Aj táto aplikácia závisí od množstva použitého materiálu a stojí v rozmedzí 160 - 590 €.


Financovanie operácie očných viečok (blefaroplastika)

Operáciu očných viečok si hradí každý pacient sám, ak ide o jeho estetickú potrebu. Výhodou je chirurgické pracovisko, ktoré má podpísanú zmluvu o spolupráci s poisťovňou a pacient má možnosť požiadať o preplatenie takéhoto zákroku. Ak klient podstúpi operáciu očných viečok zo závažného zdravotného dôvodu, ako je vrodená ptóza viečok, prítomnosť tukových vačkov a kožných previsov, tento zákrok je hradený poisťovňou.

Niektoré kliniky v Slovenskej republike umožňujú svojim pacientom splátky v dohodnutých časových intervaloch. Môže sa to však líšiť v závislosti od individuálnej dohody a kliniky. V iných prípadoch má pacient možnosť získať financovanie vo forme pôžičky mimo priestorov danej kliniky.

V súčasnosti je jednoduché vybrať si tú správnu kliniku pre váš zákrok. Plastická operácia očných viečok je jedným z najžiadanejších a zároveň najrýchlejších zákrokov. Pri akom inom chirurgickom zákroku by klient mohol byť len v lokálnej anestézii, a pritom by mal istotu, že už po niekoľkých desiatkach minút bude vyzerať o niekoľko rokov mladšie? Takýto výsledok určite stojí za to.


Ponuky týkajúce sa Blefaroplastika

Na portáli estheticon.sk nájdete najlepších lekárov/kliniky ponúkajúce zákrok: Blefaroplastika. Predstavujeme vám vybrané ponuky, aby ste si mali z čoho vyberať. Nájdite si tú najlepšiu!
-10%
Stála ponuka
Bratislava
Špeciálna zľava na estetické zákroky: 10%
Stála ponuka
Bratislava
Nenechajte si ujsť túto príležitosť! S Estheticon.sk ušetríte 10%, ak sa zveríte do rúk Motivon clinic. Ak hľadáte kvalitné služby za najlepšiu cenu, našli ste tú najlepšiu možnosť! Pretože v Estheticon.sk nechceme, aby problémom bola cena.
Čítať ďalej
-5%
Stála ponuka
Bratislava
Exkluzívna ponuka: zľava 5% od MUDr. Pavol Macho
Stála ponuka
Bratislava
Ukážte svetu svoje lepšie ja. Bude Vás to stáť menej, než ste čakali! Na Estheticon.sk si môžete objednať služby MUDr. Pavol Macho a stať sa tým/tou, o ktorom/o ktorej ste vždy snívali. Využite teraz zľavu 5%!
Čítať ďalej
Zobraziť ponuky