Augmentácia prsníkov, Bratislava

lenus

Vždy som snívala mať pekné prsia a tento rok som si môj sen konečne splnila. Pri výbere kliniky som sa rozhodovala podľa značky implantátov, chcela som značku Motiva, ktoré sú veľmi prirodzené, na dotyk oveľa mäkšie a čo je najlepšie, že svoj tvar prispôsobujú prsiam v akejkoľvek pozícii. Operáciu som podstúpila v klinike Frais v Bratislave, operoval ma pán doktor Mudr. Dziuban. S výsledkom som veľmi spokojná, ako aj s prístupom a starostlivosťou celého personálu. Pán doktor ma pomeral a odporučil mi implantáty Motiva Ergonomix 340ml. Prikladám fotky po zákroku. Za mňa odporúčam :)

Zobraziť príspevky8 Skryť príspevky8
Kate

Ahoj lenus. Môžem sa ťa opýtať či si išla na zákrok po deťoch alebo ešte nemáš deti? Vyzerá to dobre.

Zobraziť odpoveď 2
lenus

ahoj, este som nemala deti :)

Odpoveď na lenus
Kačenka

Ahoj, a ako je to potom ak by si otehotnela a kojila? Je to možné normálne i s implantátmi?

Cajka77

Ani sa nezda ze su umelé

Majky

Ahoj a foto pred nemáš lebo vážne sú pekne ani nevyzerajú že sú robené.

Zobraziť odpoveď 3
Liona

mat taketo prsia, tak som štastna. Moje su velmi male a chystam sa n aplasticku operaciu, len sa bnojim bolesti. Ma za sebou niekto plastiku a vedel by mi poradit, ako vyhrat nad strachom z bolesti, alebo ako to riešit?

Odpoveď na Liona
Kate

Strach z bolesti sme mali asi každá jedna, ktorá takýto zákrok podstúpila. Daka bt sa prirovnať k veľkej svalovici a prvé týždne tkaku na hrudi.. Avšak každým dňom sa to zmierňuje až si jedného pekného dňa ani nevšimneš jak odišla.. Dá sa to prežiť a dnes ti dajú na klinike hneď aj silné lieky proti bolesti takže v pohode..

Odpoveď na Liona
Cajka77

Ahojky tiež som sa bála, ona najhoršia je tá prvá noc po operácii. To dako vydržíš a potom dáky týždeň budeš cítiť rezavu bolesť a tlak, ale dá sa to vydržať. A potom si proste zvykneš..ale rataj cca mesiac taky obmedzujúci. Nerozmýšľaj nad bolesťou, ale nad tým, že sa budeš potom cítiť sebavedomo. Samozrejme pokiaľ to chceš TY sama nie koli dakemu mužovi. ..tak do toho, da sa to vydržať

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí