Motiva®

Popredné prsné implantáty na trhu
malé prsia, augmentácia prsníkov, zväčšenie prsníkov, pokles prsníkov, asymetrické prsia

Motiva implantáty patria do portfólia spoločnosti Establishment Labs, celosvetového lídra v estetickej a rekonštrukčnej chirurgii, ktorá má viac ako 30 rokov skúseností vo výrobe prsných implantátov, kde kvalita a zdravie žien je na prvom mieste.

Motiva implantáty sú vytvorené tak, aby neohrozili zdravie žien s prsnými implantátmi a splnili potreby tých najnáročnejších zákazníkov a plastických chirurgov.

Implantáty Motiva®

Implantáty Motiva®

Prečo zvoliť implantáty Motiva?

 • „Inovácia pre vyššiu bezpečnosť“ skvele vystihuje filozofiu spoločnosti Establishment Labs. Roky vývoja a výskumu pomohli ku vzniku najodolnejších implantátov, ktoré sú s súčasnosti dostupné.
 • Výnimočná elasticita gélu pre pocit prirodzeného poprsia a pre jednoduchšie vloženie implantátu a malú jazvu. Pri implantátoch je možné vložiť implantát pomocou špeciálneho vrecúška Insertion Sleeve a tým zmenšiť veľkosť rezu i zjazvenie. (Motiva Minimal Scar)
 • Najkomplexnejšia škála veľkostí, profilov a typov implantátov (Round, Ergonomix, Anatomical TrueFixation) ponúka klientkam a chirurgom vybrať vhodný implantát pre každý typ postavy. 
 • Špeciálna povrchová textúra implantátov Motiva, SilkSurface, je vytvorená nanotechnológiou NanoSurface, ktorá neobsahuje žiadne cudzie materiály. Posledné klinické štúdie preukázali, že pri použití povrchovej textúry SilkSurface sa riziká výskytu nežiadúcich komplikácii výrazne znižujú v zmysle ruptúr, kapsulárnych kontraktúr a neskorého serómu.
 • Záruka Always Confident Warranty zaručuje ženám doživotnú bezplatnú výmenu implantátov v prípade kapsulárnej kontraktúry III. a IV. stupňa Bakerovej škály. V prípade ruptúry sa na nich vzťahuje bezplatná výmena po dobu 10 rokov od operácie (životnosť implantátu).
Implantáty Motiva® Round

Implantáty Motiva® Round

Kedy zvoliť Motiva® Round?

 • Pokiaľ chcete dosiahnuť plný dekolt a mladistvý vzhľad, je pre Vás tento implantát najvhodnejší.
 • Motiva Round vďaka vyváženej elasticite gélu zvýrazní plnosť prsníkov v hornom póle. Tým sa esteticky docieli plný a guľatý vzhľad prsníkov.
 • Tento typ implantátu je vhodné zvoliť u žien, ktoré majú svoj vlastný základ prsníkov v tvare slzy a ich prianie je mať plný a výrazný dekolt.
 • Pre dosiahnutie vytúženého efektu je zásadná taktiež voľba správnej veľkosti, priemeru a projekcie implantátu. Nie len Motiva Round, ale taktiež Motiva Ergonomix sa vyrába v 4 projekciách: Mini, Demi, Full, Corsé, od objemu 105 až 1050 ml, čo predstavuje najširšiu ponuku veľkostí na súčasnom trhu.
Motiva® Ergonomix

Implantáty Motiva® Ergonomix

Kedy zvoliť Motiva® Ergonomix?

Tento typ implantátu je presne pre ženy, ktoré hľadajú vzhľad a pocit prirodzeného prsníka.

Ako Motiva Ergonomix funguje?

Vďaka patentovanej technológii sa podarilo vytvoriť špeciálne zloženie gélu, ktorý umožňuje implantátom kopírovať pohyb ich „nositeľky“. Presne tak, ako sa chovajú prirodzené prsia. V stoji kvapka, v ľahu sa rozlejú a držia guľatý tvar.

Výhody Motiva Ergonomix?
 • Vzhľad, pocit a pohyb prirodzeného poprsia
 • Guľatý základ, nehrozí rotácia ako u klasického anatomického implantátu
 • Výnimočná elasticita gélu umožňuje vložiť implantát menším rezom.
Anatomical TrueFixation

Anatomical TrueFixation

Kedy zvoliť Anatomical TrueFixation?

 • Keď sa povie anatomický implantát, väčšina z Vás si predstaví prirodzený prsník. Tvarovo anatomické implantáty pripomínajú kvapku, po implantácii vytvoria prirodzený tvar poprsia, avšak pocitovo je implantát tuhší, ako je tomu v prípade ergonomického implantátu Motiva Ergonomix.
 • Stretávame sa ale s takými prípadmi, základom prsníkov, kedy je dobré použiť anatomický implantát. Ide o tzv. „desufláciu“ („vyfúknuté prsia“), kedy je viditeľná pseudoptóza. Prsia vyzerajú povädnuto, ale ešte nie je potrebná modelácia, pretože bradavka je nad úrovňou podprsnej ryhy. V tomto prípade je fajn použiť anatomické implantáty, pretože je potrebné pracovať so spodnou časťou prsníka.
 • Motiva Anatomical TrueFixation sú ako jediné navrhnuté s inovatívnym fixačným systémom, ktorý znižuje riziko rotácie implantátu po operácii.
MotivaHybrid

MotivaHybrid

MotivaHybrid

 • Je zväčšenie prsníkov implantátmi v kombinácii s vlastným tukom. Ide o bezpečný spôsob ako docieliť vytúžený výsledok zväčšenia prsníkov.
 • MotivaHybrid sa používa vtedy, keď si prajete plnší dekolt a neviditeľné prechody medzi implantátom a vlastným tkanivom, k vyrovnaniu rôznych asymetrií alebo k zúženiu medzery medzi prsníkmi.
 • Odobratie tuku a jeho následné doplnenie je možné vykonať súčasne so zväčšovaním poprsia alebo aj dodatočne po augmentácii.
 • Pokiaľ by ste sa rozhodli pre druhý variant, absolvovať MotivaHybrid dodatočne, odporúčame zákrok podstúpiť až po úplnom zahojení a usadení implantátov (6-12 mesiacov).
 • Túto metódu je možné kombinovať s akýmkoľvek typom implantátu Motiva.

3D vizualizácia, Motiva Imagine AX3

Ide o 3D softwarovú vizualizáciu, ktorá umožňuje našim klientkam, ktoré sa chystajú na zväčšenie poprsia ukázať, ako by ich dekolt mohol vyzerať po operácii. Pomocou scan-u sme schopní nasimulovať veľkosť, profil ale aj typ implantátu.

ADYTON s.r.o.

Výhradný distribútor prsných implantátov pre ČR a SR. Spoločnosť bola založená v roku 1992 a je v súčasnosti jedným z hlavných poskytovateľov medicínskych technológii a zdravotníckych produktov.

Motiva®: Príbehy pacientov

Moje nova prsníkov Motiva
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)

Moje nova prsníkov Motiva Moje nova prsníkov Motiva Moje nova prsníkov Motiva Moje nova prsníkov Motiva Moje nova prsníkov Motiva Moje nova prsníkov Motiva Moje nova prsníkov Motiva Moje nova prsníkov...

čítať ďalej
Augmentácia - Motiva 400ml
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)

Ahojte, pred pár mesiacmi som sa definitívne rozhodla podstúpiť zväčšenie pŕs. Rozmýšľala som o tom už zopár rokov ale nikdy sa neodhodlala. Celý život som mala prsia malé, sice push up podprsenky pomohli...

čítať ďalej

Motiva®: Články

Lekári a kliniky, ktoré používajú produkty tejto značky