Botulotoxín: Ceny

189 €
priemer
121
podľa
lekárov

Na vyhladenie vrások na tvári nie je vždy potrebný chirurgický zákrok. Ak klienta trápia vrásky na čele, okolo očí, nosa alebo krku, potom je aplikácia botulotoxínu tou správnou voľbou. Aplikácia trvá maximálne 10 minút a vykonáva sa v ambulantnej anestézii, ktorá je veľmi pohodlná. Výsledok po celom procese vydrží až 6 mesiacov a aplikácia sa môže opakovať. Po zákroku by nemal klient 12 hodín ležať a najmenej týždeň sa vyhýba soláriu a fyzickej aktivite.

Botulotoxín: Ceny
Botulotoxín Najnižšia
cena
Priemerná cena Maximálna cena
Cena v meste Bratislava 50 € 525 € 1.000 €
Cena v meste Košice 50 € 125 € 200 €
Cena v meste Banská Bystrica 120 € 125 € 130 €
Cena v meste Nitra 60 € 155 € 250 €
Cena v meste Trnava 100 € 185 € 270 €
Cena v meste Žilina 60 € 145 € 230 €
Cena v meste Trenčín 70 € 85 € 100 €
Cena v meste Levice 119 € 238 € 357 €
Cena v meste Martin 105 € 157 € 210 €
Cena v meste Bardejov 100 € 200 € 300 €
Cena v meste Liptovský Mikuláš 85 € 142 € 200 €

Cena tohto ošetrenia je orientačná, vychádza z priemeru zverejneného odborníkmi na stránke Estheticon.sk. Môže sa líšiť v závislosti od kliniky, pacienta a/alebo zložitosti zákroku.

Ceny odstraňovania vrások botulotoxínom

Cena aplikácie botulotoxínu závisí od množstva aplikovaného materiálu. Jej výšku určí lekár a po schválení klientom ju následne aplikuje. Aplikácia je mierne nepríjemná, ale nemožno ju označiť za bolestivú. Niekedy nie je potrebné vyčerpať celý roztok v jednej dávke. Vždy záleží na úrovni potrieb každého klienta. Cena botulotoxínu sa účtuje za jednotku a pohybuje sa od 30 do 150 € v závislosti od partie. Približné ceny:

  • vrásky na čele: cca 90 €
  • glabelárna vráska, vrásky obočia: cca 90 €
  • vrásky okolo očí: cca 85 €

Čo je zahrnuté v cene aplikácie botulotoxínu?

Cena aplikácie botulotoxínu zahŕňa: ošetrenie pokožky pred aplikáciou, jednotky použitého materiálu, samotnú aplikáciu a následné kontroly po zákroku.

Pred aplikáciou pacient absolvuje osobnú konzultáciu s lekárom, ktorá sa platí osobitne a zvyčajne sa pohybuje v rozmedzí 15 - 25 €. Nie je to pravidlo, ale ak klient navštívi jedno chirurgické oddelenie a je stálym klientom, niektoré kliniky neúčtujú poplatky za konzultáciu ďalších zákrokov. To dokazuje lojalitu voči klientom, ktorí sa k nim radi vracajú.

Čo môže zvýšiť náklady na aplikáciu botulotoxínu?

Cena sa zvyšuje v závislosti od množstva použitého materiálu. Najmä v prípadoch, keď má pacient hlboké vrásky a tie si vyžadujú o niečo viac jednotiek botulotoxínu. Ak sa klient chystá na aplikáciu viacerých častí súčasne, je pravdepodobné, že jedna dávka pre všetky časti nebude postačovať. To platí najmä pri opakovaných aplikáciách, keď si klient nájde cestu k botulotoxínu a je potom oveľa dôverčivejší pri ďalších aplikáciách. V dôsledku toho si vyberie iné oblasti, čím sa celý postup predraží.

Ceny podobných metód ošetrení pleti v Slovenskej republike

Okrem aplikácie botulotoxínu, ktorého priemerná cena sa pohybuje okolo 150 €, existujú aj iné metódy omladenia pokožky tváre a iných častí tela. Na porovnanie nižšie nájdete približné ceny podobných postupov na omladenie pleti:

    • Injekčné výplne: okolo 180 €
    • Niťový lifting: okolo 380 €
    • Chirurgický facelift: cca 1 500 €

Vzťahuje sa na aplikáciu botulotoxínu poistenie?

Odstránenie vrások botulotoxínom je jednoznačne estetická operácia, ktorá nijako nesúvisí so zdravím pacienta. Z tohto dôvodu nie je možné, aby takýto zákrok uhradila poisťovňa. Mnohých ľudí môže trápiť ovisnutá pokožka a nedokonalosti tváre na duši, ale aj tak tento zákrok nie je hradený zo zdravotného poistenia.

Je možné využiť financovanie služieb na odstránenie vrások botulotoxínom?

Keď pacient zistí, koľko stojí odstránenie vrások botulotoxínom, hľadá rôzne možnosti financovania. Ak si však vyberie kvalitné zariadenie, je možné využiť splátkový kalendár na financovanie operácie, t. j. botulotoxín na splátky. Ak chirurgická klinika ponúka túto možnosť bez úroku, možno ju považovať za serióznu.

Všeobecné odporúčania

Ide o zákrok, ktorý si nevyžaduje chirurgický skalpel, je veľmi účinný a rovná sa niekoľkohodinovej operácii. Klienti riešia predovšetkým vrásky na tvári, ktoré sa týkajú nás všetkých, takže medzi klientmi sú ženy aj muži. Ak má pacient hlboké vrásky medzi obočím, horizontálne vrásky na čele, vrásky okolo očí, vyzerá smutne, zamračene, unavene alebo má jednoducho genetickú predispozíciu k hlbším vráskam na celej tvári a krku, mal by si ako prvú voľbu určite vybrať odstránenie vrások botulotoxínom. Pri výbere vhodnej kliniky na odborné vykonávanie aplikácie botulotoxínom by pacienti mali okrem ceny zvážiť aj odborné skúsenosti a výsledky konkrétneho lekára. Rovnako dôležité sú aj recenzie a pocity jednotlivých pacientov, ktorí už na klinike zákrok podstúpili.

Ponuky týkajúce sa Botulotoxín

Na portáli estheticon.sk nájdete najlepších lekárov/kliniky ponúkajúce zákrok: Botulotoxín. Predstavujeme vám vybrané ponuky, aby ste si mali z čoho vyberať. Nájdite si tú najlepšiu!
Botulotoxin proti poteniu - povodne 300Eur, teraz 250Eur
PROMO
Platí do 31. 8. 2024
Bratislava
Botulotoxin proti poteniu - povodne 300Eur, teraz 250Eur
Platí do 31. 8. 2024
Bratislava
Liečba potenia botulotoxínom Okrem odstránenia mimických vrások sa botulotoxín v estetickej medicíne využíva aj pri odstránení / liečbe nadmerného potenia v oblasti podpazuší, dlaní a plosiek nôh. Prípravok vpichujeme do podkožia postihnutej oblasti tenkou ihlou. Cieľom zákroku je zabránenie prevodu vzruchov z nervových vlákien na potné žľazy. Po aplikácii botulotoxínu dochádza k výraznému zníženiu potenia. Zákrok je mierne bolestivý, preto u citlivých klientov používame na znecitlivenie lokálne anestetikum vo forme krému. Efekt odstránenia / liečby potenia botulotoxínom sa prejaví po 3 až 10 dňoch a trvá približne 10 až 12 mesiacov.
Čítať ďalej
-20%
Stála ponuka
2 adresy v Bratislava, Žilina
FB CLINIC ponúka zľavu 20% pre používateľov Estheticon.sk
Stála ponuka
2 adresy v Bratislava, Žilina
Teraz získate zľavu 20% na akékoľvek ošetrenie FB CLINIC. Využite túto skvelú príležitosť požiadaním o ponuku, ktorú máte na dosah niekoľkými kliknutiami: šetrenie ešte nikdy nebolo také jednoduché a rýchle!
Čítať ďalej
-10%
Stála ponuka
Košice
Exkluzívna ponuka: zľava 10% od MUDr. Andrea Janošková
Stála ponuka
Košice
Ukážte svetu svoje lepšie ja. Bude Vás to stáť menej, než ste čakali! Na Estheticon.sk si môžete objednať služby MUDr. Andrea Janošková a stať sa tým/tou, o ktorom/o ktorej ste vždy snívali. Využite teraz zľavu 10%!
Čítať ďalej
-10%
Stála ponuka
Bratislava
Špeciálna zľava na estetické zákroky: 10%
Stála ponuka
Bratislava
Nenechajte si ujsť túto príležitosť! S Estheticon.sk ušetríte 10%, ak sa zveríte do rúk Motivon clinic. Ak hľadáte kvalitné služby za najlepšiu cenu, našli ste tú najlepšiu možnosť! Pretože v Estheticon.sk nechceme, aby problémom bola cena.
Čítať ďalej
Zobraziť ponuky