Pinium Family Clinic

Pinium Family Clinic

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Štúrova1, Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
Pinium Family Clinic
Pinium Family Clinic
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

Pinium Family Clinic je oceňovaná rodinná klinika plastickej chirurgie a estetiky v srdci Liptovského Mikuláša. Klinika je uznávaná pre svoj srdečný, starostlivý prístup a vynikajúcu starostlivosť o každého klienta, ktorú poskytuje s rešpektom, empatiou a snahou pomôcť.

Silný tím lekárov spolu s odhodlaním venovať sa každému pacientovi individuálne je jedným z najväčších prínosov pre kliniku. Primárnym cieľom Pinium Family Clinic je neustále poskytovanie najvyšších štandardov starostlivosti. Kvalifikované zdravotné sestry a terapeuti zabezpečujú, že klienti dostanú špičkovú starostlivosť pred, počas a po zákroku.

Pokiaľ ide o lekárov, klinika nikdy nerobí kompromisy v oblasti kvality. Každý člen chirurgického tímu sa špecializuje na inú oblasť plastickej chirurgie a bol pridaný do tímu špeciálne pre svoju jedinečnú oblasť odborných znalostí, ktoré môže priniesť.

Tím chirurgov sú lídrami v oblasti tvarovania tela, starnutia a estetických chirurgických zákrokov a spolupracujú s tímom lekárov, ktorí sa špecializujú na minimálne invazívne zákroky na vytvorení toho najlepšieho liečebného plánu a následnej starostlivosti, aby sa každý klient cítil a vyzeral skvele.

Poslaním kliniky je byť najdôveryhodnejšou lekárskou skupinou, ktorá poskytuje každému pacientovi výnimočné estetické výsledky a skúsenosti.

Pinium Family Clinic je priekopníkom v oblasti minimálne invazívnych, chirurgických, lekárskych a estetických ošetrení. Bezpečnosť, následná starostlivosť a odborné znalosti sú jadrom všetkého, čo klinika robí pre svojich klientov aby boli spokojní.

V Pinium Family Clinic si môžete byť istí, že budú uspokojené všetky vaše potreby, od najjednoduchších skrášľovacích procedúr až po najzložitejšie chirurgické zákroky. Od jemných vylepšení až po úplné premeny vám klinika ponúka širokú škálu služieb.

Medzi najčastejšie chirurgické zákroky patria abdominoplastika, zväčšenie prsníkov, modelácia prsníkov, zmenšenie prsníkov, blefaroplastika, rhinoplastika, korekcia ušníc, lifting tváre a veľa iného.

Klinika sa špecializuje aj na odbor chirurgia ruky, kde ponúka zákroky ako operácia syndrómu karpálneho kanála, operácia skákavého prsta alebo operačné riešenie gynekomastie u mužov.

Ďalej sú veľmi obľúbenými zákrokmi aplikácia biodermálnych nití, aplikácia kyseliny hyalurónovej, botulotoxínu, ale aj široký výber ďalších preparátov podľa potreby a požiadaviek klienta.

Prispôsobenie plánov starostlivosti na mieru pre každého jednotlivého klienta a použitie iba tých najpokročilejších, najinovatívnejších chirurgických a nechirurgických techník umožňuje klinike dosiahnuť výsledky, ktoré pomôžu klientom vyzerať a cítiť sa úplne najlepšie.

Špičkové moderné vybavenie, profesionálny prístup a príjemné prostredie a atmosféra rodinnej kliniky Pinium Family Clinic zabezpečí kvalitnú zdravotnú starostlivosť a vynikajúce výsledky.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Áno

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča

Odporúčam profesionálny prístup a spokojnosť 😊

Celý príbeh (Rhinoplastika):
Septo +rhinoplastika
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (4)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.