PRIVE CLINIC

PRIVE CLINIC Premium

(3 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
Cintorínska 5, Lučenec, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Rezervovať konzultáciu Zobraziť kalendár
Obvykle odpovedá do 9 hodín
PRIVE CLINIC Premium
(3 Recenzie)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 1571 návštevy profilu

PRIVÉ CLINIC je ambulancia plastickej chirurgie, ktorá prináša radosť a potešenie už celých 17 rokov. Je uznávanou klinikou pre vynikajúce výsledky, spoľahlivosť a ochotou si poradiť s každou požiadavkou svojho klienta. PRIVÉ CLINIC sa v roku 2018 stala neštátnou ambulanciou plastickej chirurgie. 

Klinika pôsobila 10 rokov ako dermatolaserové centrum. Disponuje najmodernejším prístrojom pre kontrolu znamienok nazývaný FOTO FINDER, ktorý patrí medzi špičku na svetovom trhu. Disponuje tiež prístrojom Ultraformer III, ktorý neinvazívne vypína a spevňuje pokožku pomocou ultrazvukovej technológie. PRIVÉ CLINIC ponúka širokú škálu zákrokov a ošetrení v oblasti korektívnej dermatológií, kozmetiky, starostlivosti o telo a plastickej a estetickej chirurgie. Klinika sa nezaoberá len o krásu svojich pacientov ale najmä o zdravie a bezpečnosť. PRIVÉ CLINIC sa špecializuje aj na kozmetické, telové a laserové ošetrenia a disponuje širokou škálou vysoko kvalitných kozmetických produktov na domáce použitie pre starostlivosť o pleť a telo.

Garantom kliniky je uznávaný plastický chirurg MUDr. Dávid Cehlár, ktorý má bohaté skúsenosti najmä v odbore plastická chirurgia, ortopédia a stomatológia a pôsobil viac ako rok vo viacerých privátnych nemocniciach vo Veľkej Británii. Pravidelne sa zúčastňuje kongresov plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie a školení zameraných na estetickú medicínu

Srdce kliniky tvorí špičkový tím profesionálov, ktorí pre svojich klientov robia maximum a snažia sa nájsť tú najlepšiu cestu pre ich spokojnosť. Profesionalita, skúsenosti, ochota, porozumenie na tom sú postavené základy PRIVÉ CLINIC.

Najnovšie techniky a svetové novinky v rôznych oblastiach estetickej medicíny a plastickej chirurgie a neustále odhodlanie rásť je samozrejmosťou kliniky. Moderné vybavenie a ochotný personál vytvárajú príjemnú atmosféru pre každého klienta.

Kliniku môžete navštíviť osobne v Lučenci a dohodnúť si konzultáciu, záleží o aký zákrok či ošetrenie máte záujem. Tešíme sa na vás!

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2016

Platobné možnosti:

  • Platba na splátky

Požiadať o konzultáciu

Recenzie (3)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Super, bola som spokojná, verím, že aj výsledky budú výborné.

PRIVE CLINIC · 5. 9. 2023

Ďakujeme pekne za váš názor a sme radi, že ste bola s našimi službami spokojná.
Pekný deň

pekna praca, pery držia dlho rada sa vraciam

Dnes som bola na epilacii 3x a s výsledkom som maximálne spokojná. Personál je veľmi milý,od začiatku som bola o všetkom informovaná a dostala som vždy relevantné odpovede na moje otázky. Klinika je krásna, čistá a voňavá. Pri čakaní som dostala výbo...Čítať ďalej

Požiadajte PRIVE CLINIC o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (90)

Požiadajte PRIVE CLINIC o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (6)

Odstránenie jazvy po akné
Odpoveď odborníka · 8. 2. 2021
Dobrý deň dermabrázia je považovaná za kozmetický zákrok a zbrusovanie jaziev po akné je takmer nemožné / minimálne výsledky/ CO2 frakčný laser je samozrejme lepšia voľba. Pekný deň

Spolupracujúci lekári

MUDr. David Cehlár

MUDr. David Cehlár

Požiadajte PRIVE CLINIC o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!