MUDr. Stanislava Jančošek

MUDr. Stanislava Jančošek

(12 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Žižkova 22B, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Stanislava Jančošek
MUDr. Stanislava Jančošek
(12 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 1134 návštevy profilu

MUDr. Stanislava Jančošek je dermatovenerológ s dlhoročnou a bohatou praxou v konzervatívnej a estetickej dermatológii, ktorú získala počas svojho pôsobenia v zahraničí – na nemeckých klinikách. Aktuálne pôsobí na klinike estetickej medicíny Concept Clinic v Bratislave. V roku 2004 - 2011 vyštudovala všeobecné lekárstvo na 1. lekárskej fakulte Karlovej Univerzity v Prahe. V roku 2017 získala atestáciu v odbore dermatovenerológia po úspešnom zložení atestačnej skúšky pred Bavorskou lekárskou komorou v Mníchove (Fachärztin für Haut- und Geschlechtskrankheiten).

MUDr. Stanislava Jančošek sa špecializuje na estetickú, korektívnu a anti-aging medicínu, ale venuje sa aj klasickej dermatovenerológii.

K rozsiahlemu portfóliu zákrokov MUDr. Jančošek patrí ošetrenie vrások a nadmerného potenia pomocou aplikácie botulotoxínu. Venuje sa aj aplikácii kyseliny hyalurónovej do pier a v jej portfóliu nájdete ihličkovú rádiofrekvenciu, skinboostre, mezoterapiu, enzymoterapiu aplazmaterapiu, pri ktorej sa do pokožky malými ihličkami vpichuje spracovaná krvná plazma pacienta.

Zameriava sa tiež na rozličné laserové ošetrenia CO2 laserom, Frakčným CO2 laserom a Intenzívnym pulzným svetlom (IPL), vďaka ktorým je pokožka regenerovaná, rozžiarená, zbavená vrások, pigmentových škvŕn a má zjednotený tón.MUDr. Jančošek saďalej venuje liečbe strií, akné, rosacey, periorálnej dermatitídy a iných kožných dermatóz.

Nemalý dôraz však kladie aj na včasnú prevenciu kožných malignít. Ako jeden z mála dermatológov tiež vykonáva dermatochirurgické zákroky (odstránenie znamienok, kožných malignít a pod.).Klienti u MUDr. Stanislavy Jančošek teda dostanú komplexnú starostlivosť o vzhľad a zdravie pokožky a môžu mať istotu, že nič dôležité nepodcení.

MUDr. Stanislava Jančošek počas svojho pôsobenia v Nemecku absolvovala množstvo zahraničných kongresov a školení a naďalej sa vo svojom obore pravidelne vzdeláva a rozširuje svoje portfólio, aby svojim klientom poskytla prvotriednu starostlivosť a len tie najodbornejšie služby.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Recenzie (12)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Pani doktorka pracuje veľmi profesionálne, odborne a s veľmi ľudským prístupom. Pri práci je veľmi precízna a empatická. Správne mi nastavila liečbu a starostlivosť o pleť. Odporúčam všetkým, ktorí už stratili nádej, aby pani doktorku navštívili. J...Čítať ďalej

MUDr. Stanislava Jančošek
MUDr. Stanislava Jančošek · 22. 1. 2023

Velmi pekne dakujem a tesim sa na dalsie stretnutie.
Dr. Jancosek

S p. Lekarkou som velmi spokojna. Ma vyborny pristup, je skvela vo svojom obore, je tam hlavne pre vas a takto by to malo fungovat na viacerych klinikach.Dakujem p. Doktorka..

MUDr. Stanislava Jančošek
MUDr. Stanislava Jančošek · 25. 8. 2022

Dobry den prajem, dakujem za Vasu spatnu vazbu. Velmi ma tesi, ze ste spokojna a budem rada, ak sa opat uvidime. Pozdravujem, Dr. Jancosek

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať p. doktorke Jančošek za jej vysoko profesionálny a zároveň ľudský prístup. Svojim odborným okom identifikovala môj kožný problém a nastavila liečbu. Zároveň je to aj veľká odborníčka v oblasti skin care. Odporúč...Čítať ďalej

MUDr. Stanislava Jančošek
MUDr. Stanislava Jančošek · 14. 6. 2022

Veľmi pekne ďakujem za pozitívnu spätnú väzbu a teším sa, že liečba funguje.
S pozdravom, Dr. Jančošek

Laserové odstránenie kožných výrastkov, hlavne veľkého množstva fibrómov v oblasti pod prsiami a stareckých bradavíc v oblasti trupu mi urobila MUDr. Stanislava Jančošek na klinike Concept vysoko profesionálne, zákrok nebol bolestivý. Odporúčam každé...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Stanislava Jančošek o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (2)

Obrázky (5)

Požiadajte MUDr. Stanislava Jančošek o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (1)

Kliniky

Požiadajte MUDr. Stanislava Jančošek o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!