MUDr. Stanislava Jančošek

MUDr. Stanislava Jančošek

(13 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Žižkova 22B, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Stanislava Jančošek
MUDr. Stanislava Jančošek
(13 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Stanislava Jančošek je dermatovenerológ s dlhoročnou a bohatou praxou v konzervatívnej a estetickej dermatológii, ktorú získala počas svojho pôsobenia v zahraničí – na nemeckých klinikách. Aktuálne pôsobí na klinike estetickej medicíny Concept Clinic v Bratislave. V roku 2004 - 2011 vyštudovala všeobecné lekárstvo na 1. lekárskej fakulte Karlovej Univerzity v Prahe. V roku 2017 získala atestáciu v odbore dermatovenerológia po úspešnom zložení atestačnej skúšky pred Bavorskou lekárskou komorou v Mníchove (Fachärztin für Haut- und Geschlechtskrankheiten).

MUDr. Stanislava Jančošek sa špecializuje na estetickú, korektívnu a anti-aging medicínu, ale venuje sa aj klasickej dermatovenerológii.

K rozsiahlemu portfóliu zákrokov MUDr. Jančošek patrí ošetrenie vrások a nadmerného potenia pomocou aplikácie botulotoxínu. Venuje sa aj aplikácii kyseliny hyalurónovej do pier a v jej portfóliu nájdete ihličkovú rádiofrekvenciu, skinboostre, mezoterapiu, enzymoterapiu aplazmaterapiu, pri ktorej sa do pokožky malými ihličkami vpichuje spracovaná krvná plazma pacienta.

Zameriava sa tiež na rozličné laserové ošetrenia CO2 laserom, Frakčným CO2 laserom a Intenzívnym pulzným svetlom (IPL), vďaka ktorým je pokožka regenerovaná, rozžiarená, zbavená vrások, pigmentových škvŕn a má zjednotený tón.MUDr. Jančošek saďalej venuje liečbe strií, akné, rosacey, periorálnej dermatitídy a iných kožných dermatóz.

Nemalý dôraz však kladie aj na včasnú prevenciu kožných malignít. Ako jeden z mála dermatológov tiež vykonáva dermatochirurgické zákroky (odstránenie znamienok, kožných malignít a pod.).Klienti u MUDr. Stanislavy Jančošek teda dostanú komplexnú starostlivosť o vzhľad a zdravie pokožky a môžu mať istotu, že nič dôležité nepodcení.

MUDr. Stanislava Jančošek počas svojho pôsobenia v Nemecku absolvovala množstvo zahraničných kongresov a školení a naďalej sa vo svojom obore pravidelne vzdeláva a rozširuje svoje portfólio, aby svojim klientom poskytla prvotriednu starostlivosť a len tie najodbornejšie služby.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Recenzie (13)

5.0
13 Recenzií · 100% odporúča

Ak je Vašim cieľom individuálny citlivý prístup so zmyslom efektívneho avšak naozaj prirodzeného výsledku pani doktorka je tá najlepšia voľba. Teším sa nabudúce a som rada, že do jej rúk sa môžem zveriť s dôverou a absolutne bez obáv.

Pani doktorka pracuje veľmi profesionálne, odborne a s veľmi ľudským prístupom. Pri práci je veľmi precízna a empatická. Správne mi nastavila liečbu a starostlivosť o pleť. Odporúčam všetkým, ktorí už stratili nádej, aby pani doktorku navštívili. J...Čítať ďalej

MUDr. Stanislava Jančošek
MUDr. Stanislava Jančošek · 22. 1. 2023

Velmi pekne dakujem a tesim sa na dalsie stretnutie.
Dr. Jancosek

S p. Lekarkou som velmi spokojna. Ma vyborny pristup, je skvela vo svojom obore, je tam hlavne pre vas a takto by to malo fungovat na viacerych klinikach.Dakujem p. Doktorka..

MUDr. Stanislava Jančošek
MUDr. Stanislava Jančošek · 25. 8. 2022

Dobry den prajem, dakujem za Vasu spatnu vazbu. Velmi ma tesi, ze ste spokojna a budem rada, ak sa opat uvidime. Pozdravujem, Dr. Jancosek

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (5)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Kliniky

Concept Clinic

Concept Clinic

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.