Frakčný laserový resurfacing: Ceny

233 €
priemer
57
podľa
lekárov

Všetci chceme mať dokonalú pleť. S pribúdajúcim vekom sa znižuje tvorba kolagénu, čo vedie k vzniku jemných liniek a vrások. Masky a peelingy nám často pomôžu dosiahnuť dokonalú pleť. Ak však chceme dosiahnuť viditeľné a spoľahlivé výsledky, prichádzajú na rad klinické resurfacingové procedúry, pretože nič nie je účinnejšie ako laser. Sú to skvelé nástroje, ktoré môžu pomôcť zlepšiť rôzne problémy s pleťou, ako sú jazvy po akné, jemné vrásky, pigmentové škvrny a dokonca aj tetovanie. Výskumy po zákroku preukázali zvýšenú produkciu kolagénu.

Frakčný laserový resurfacing: Ceny
Frakčný laserový resurfacing Najnižšia
cena
Priemerná cena Maximálna cena
Cena v meste Bratislava 50 € 225 € 400 €
Cena v meste Košice 70 € 285 € 500 €
Cena v meste Lučenec 149 € 224 € 299 €
Cena v meste Trnava 149 € 199 € 249 €

Cena za tento zákrok je orientačná - bola vygenerovaná na základe cien uvedených v skutočných príbehoch používateľov portálu Estheticon.sk. Cena závisí od mnohých faktorov, ako je prestíž a skúsenosti lekára/kliniky, zložitosť zákroku atď.

Frakčný laserový resurfacing cena

Priemerná cena tohto zákroku v Slovenskej republike je približne 300 €. Ošetrenie je zvyčajne potrebné opakovať 2 až 3-krát, čo ovplyvní konečnú cenu zákroku. Vždy to závisí od individuálneho stavu klienta. Cena frakčného resurfacingu závisí najmä od rozsahu ošetrovanej oblasti. Konzultácia môže byť zahrnutá v cene zákroku, niektoré kliniky si účtujú poplatok za konzultáciu. Cena konzultácie sa pohybuje od 20 do 50 €. Pred zákrokom sa aplikuje krém s lokálnym anestetikom. V niektorých prípadoch sa na znecitlivenie pokožky môže použiť injekcia. Ak je ošetrovaná plocha menšia, cena bude prirodzene nižšia. Počas hojenia sa aplikujú hojivé krémy, ktoré stoja približne 10 - 15 €.

Čo je zahrnuté v cene frakčného laserového resurfacingu?

Niektoré kliniky zahŕňajú konzultáciu do konečnej ceny frakčného laserového resurfacingu. Cena zákroku zahŕňa aj lokálnu anestéziu a samotné laserové ošetrenie. Po úvodnej konzultácii by vám klinika mala poskytnúť cenovú ponuku na zákrok.

Čo môže zvýšiť cenu frakčného laserového resurfacingu?

Cenu zákroku môže zvýšiť kvalita frakčného lasera, ktorý klinika používa. Cenu môže ovplyvniť aj dávka anestetického krému. Prestíž kliniky a kvalifikácia chirurga, ktorý laserový resurfacing vykonáva môžu tiež ovplyvniť konečnú cenu zákroku.

Ceny frakčného laserového resurfacingu v Slovenskej republike

Cena frakčného laserového resurfacingu závisí od rozsahu problému a typu lasera použitého na ošetrenie. V Slovenskej republike sa cena tohto zákroku pohybuje približne od 100 do 450 €. Existuje mnoho postupov podobného charakteru, preto je vhodné poradiť sa s lekárom o vhodnej metóde.

Je frakčný laserový resurfacing hradený z poistenia?

Laserový resurfacing sa považuje za nadštandardné ošetrenie a zdravotné poisťovne ho nehradia.

Je možné vykonať frakčný laserový resurfacing na splátky?

Ak si zákrok nemôžete dovoliť, niektoré kliniky vám umožnia zaplatiť za zákrok v niekoľkých splátkach. Závisí to aj od výšky platby. Ak klinika túto možnosť platby neposkytuje, niektoré banky vám na estetické zákroky požičajú.