Dr. Aniuta Paraska

Dr. Aniuta Paraska

(4 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
Mojmírova 8, Košice, Košický kraj
Dr. Aniuta Paraska
Dr. Aniuta Paraska
(4 Recenzie)·100% odporúča

Informácie

Dr. Paraska Aniuta je kvalifikovaná a skúsená dermatologička. Je tiež odborníčkou v oblasti korektívnej, anti-aging a estetickej medicíny. Dr. Paraska Aniuta v roku 2015 absolvovala štúdium na lekárskej fakulte Užhorodská Nacionálna Univerzita s atestáciou v odbore dermatológia a venerológia. V roku 2015-2017 pôsobila na oddelení dermatológie a venerológie v Užgorode na Ukrajine. V súčasnosti pôsobí ako estetický dermatológ na klinike GÉVÉ v Košiciach.

Lekárka kladie dôraz na individuálny prístup, dlhodobé plánovanie liečebného postupu, ako aj na dostatok času stráveného s klientom. Počas svojej kariéry mala možnosť pracovať po boku najlepších chirurgov v krajine a získala tak bohaté zručnosti a skúsenosti, ktoré teraz využíva na súkromných klinikách. Klienti oceňujú jej profesionálny, priateľský a empatický prístup.

Pravidelne sa vzdeláva v oblasti nových trendov a technológií. V rámci sebavzdelávania sa aktívne zúčastňuje na domácich a zahraničných kongresov, seminárov, workshopov pre odborníkov v oblasti anti-aging estetickej medicíny a korektívnej dermatológie.

Vykonáva širokú škálu zákrokov v oblasti dermatológie a estetickej medicíny, ako sú injekčné dermálne výplne s kyselinou hyalurónovou, aplikácie botulotoxínu a kolagénu, laserové zákroky, niťové liftingy, mezoterapia, plazmolifting, botuloterapia, tredlifting. Dr. Paraska Aniuta sa zaujíma o moderné laserové technológie a praktizuje techniky kozmetickej dermatológie.

Klinika GÉVÉ sa stala priekopníkom v používaní injekčných estetických zákrokov a určuje štandardy v kozmetickej a dermatologickej medicíne. Poháňa ju neustála snaha ponúkať najlepšie a najnovšie estetické ošetrenia a chirurgické zákroky. Vďaka bezkonkurenčnej škále zákrokov a odborným znalostiam si získala klinika povesť excelentnosti v kozmetickej medicíne.

Klinika GÉVÉ svojim klientom ponúka individuálny a diskrétny prístup, komplexné riešenia s dôrazom na bezpečnosť a špičkovú starostlivosť. Moderné ubytovacie zariadenie poskytuje svojim klientom pokojné a pohodlné prostredie.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Certifikáty

  • Korektívna dermatológia

Hlavné zákroky

Transplantácia vlasov

TRANSPLANTÁCIA VLASOV pomocou prístroja Trivellini®. Ako prví na Slovensku vykonávame transplantáciu nie len krátkych, ale aj DLHÝCH VLASOV. Ide o certifikovanú a minimálne invazívnu metódu transplantácie vlasov pomocou Trivellini® FUE System. FUE /Follicular Unit Extraction/ System predstavuje jedinú miniinvazívnu metódu transplantácie vlasov. Vďaka tejto šetrnej metóde je možné transplantovať okrem VLASOV HLAVY aj chĺpky OBOČIA, ochlpenie BRADY a takmer celého tela.

Recenzie (4)

5.0
4 Recenzie · 100% odporúča
Niťový lifting

Chcela by som poďakovať pani MUDr.Paraskej a sestričke Paťke za úžasný a priateľský prístup.Celý zákrok niťového liftingu sme sa rozprávali ,skvelé odbúranie stresu. Doktorka je najlepšia odborníčka.Rada ku nej chodím Vždy perfektne poradí a jej prác...Čítať ďalej

Anti aging

U Dr. Paraskej som bola druhý krát. S jej prístupom a výkonom som nadmieru spokojná. Mám už svoje rôčky a tak botox a kyselinu hyarulónovú v oblasti tváre som chcela laight - len na malé zjemnenie. A to presne vedela pani Dr.posúdiť -kde a koľko jej...Čítať ďalej

U pani doktorky Paraskej som bola na niekoľko ošetrení. Absolvovala som beautifikáciu :) Dr. Paraska sa mi venovala niekoľko sedení. Aplikovala mi výplň do pier, do líc a odstránenie kruhov pod očami. Nakoniec mi urobila konturing sánky a aplikovala...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (6)

Kliniky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.