BeautyClinic

BeautyClinic

(4 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Bratislava, Petržalka, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Pracovná doba: 9:00 - 17:00 (pondelok až piatok)
IČO colegiado987654
BeautyClinic
BeautyClinic
(4 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 96 návštev profilu

BeautyClinic je moderné centrum, ktoré otvorilo svoje brány v roku 2009 a stalo sa veľmi obľúbeným a vyhľadávaným zariadením pre ženy aj mužov všetkých vekových kategórií. Je to klinika s profesionálnym prístupom, ktorá ponúka svojim pacientom špičkovú kvalitu pri všetkých zákrokoch, ktoré vykonáva. Ponúka rôzne druhy služieb, vždy s cieľom dosiahnuť úplnú spokojnosť svojich pacientov, od prvých konzultácií, kontrol a sledovaní, až po koniec pooperačného obdobia.

BeautyClinic sa špecializuje na širokú škálu zákrokov a procedúr plastickej chirurgie a estetickej medicíny. Patria medzi ne operácie tváre, ako: rinoplastika, otoplastika, blefaroplastika, facelift, ale aj menej invazívne zákroky, ako: injekčné výplne, botox, niťový lifting, mezoterapia, plazmaterapia a rôzne laserové ošetrenia. Klinika má vynikajúce skúsenosti s tiež s operáciami tela, ako napríklad: abdominoplastika , liposukcia, labioplastika, zväčšenie a zmenšenie prsníkov a iné.

Klinika ponúka všetkým svojim klientom kompletný lekársky tím odborníkov z dlhoročnými skúsenosťami, ktorí sa špecializujú na najmodernejšie liečebné postupy a techniky v tejto oblasti. Na klinike nájdete tím odborníkov v oblasti zdravia a estetiky, ktorí sú riadne kvalifikovaní a akreditovaní.

Toto centrum sa snaží poskytnúť každému klientovi komplexné služby, pri ktorých sa cíti sprevádzaný počas celej liečby a nachádza dôveru a istotu pri dosahovaní svojich osobných očakávaní. Služby kliniky sa vyznačujú najvyššou kvalitou výrobkov a používaním najmodernejšieho vybavenia. Celý personál je vysoko vyškolený a špecializovaný na ošetrenia a používané zariadenia.

BeautyClinic vám vďaka svojim bohatým skúsenostiam môže poskytnúť tie najlepšie riešenia v oblasti estetickej medicíny a medicíny proti starnutiu. Hlavným cieľom kliniky je, aby bol každý klient spokojný. Ich poslaním je pomáhať ľuďom cítiť sa lepšie a navrátiť im stratené sebavedomie.

BeautyClinic sa nachádza v centre Trenčína a objednať sa môžete osobne alebo telefonicky. Disponuje súkromným bezplatným parkoviskom s kamerovým systémom hneď v areály kliniky.

Ordinačné hodiny:

  • 9:00 - 17:00 (pondelok až piatok)

Zákroky

Kozmetické ošetrenia

Recenzie (4)

4.8
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Teste test test test test

sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss sss f fdg dfdf df

test test test test test test test test test test test test test test test test

Hola que tal, salí encantado

Požiadajte: BeautyClinic o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Spojte sa s nami

Požiadajte: BeautyClinic o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!