MUDr. Milica Malíčková

MUDr. Milica Malíčková

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Einsteinova 7, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Milica Malíčková
MUDr. Milica Malíčková
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Milica Malíčková je mladá, šikovná, ambiciózna lekárka, ktorej vášňou je estetická medicína a všetko okolo krásy. Momentálne pôsobí na klinike Interklinik a taktiež spolupracuje so štúdiom lekárskej kozmetiky CosMed v Bratislave.

MUDr. Malíčková sa špecializuje na zákroky ako: injekčné výplne kyselinou hyalurónovou, aplikácia botulotoxínu, zväčšenie pier, plazma terapia, mezoterapia, mikropigmentácia, ošetrenie IPL, liečba akné, niťový lifting, laserové zákroky estetickej dermatológie a iné.

Ak hľadáte profesionálne a priateľské ošetrenie, požiadajte o stretnutie s MUDr. Malíčkovou, ktorá individuálne zhodnotí a navrhne najvhodnejšiu liečbu priamo pre vás. Jej filozofiou sú výsledky a bezpečnosť.

Pani doktorku nájdete v moderných priestoroch kliniky Interklinik v Bratislave, kde ponúka širokú škálu ošetrení a individuálne poradenstvo. Interklinik je prestížna estetická klinika, ktorá je vždy o krok vpred, aby mohla splniť požiadavky súčasného náročného sveta krásy. Je založená na elegancii , inovácii a preto ponúka najnovšie ošetrenia a technológie, aby mohla poskytnúť tie najlepšie výsledky všetkým svojim klientom, aj tým najnáročnejším. Klinika disponuje špičkovým technologickým vybavením, potrebnými nástrojmi a prostriedkami na vykonávanie najinovatívnejších techník na omladenie tváre a tela.

Na klinike Interklinik pracuje tím odborníkov zložený z najlepších estetických lekárov a plastických chirurgov. Vysokokvalifikovaný odborníci majú dlhoročné skúsenosti v oblasti estetickej medicíny, plastickej chirurgie a anti-aging medicíny. Všetci sa neustále vzdelávajú, majú najnovšie poznatky o najmodernejších technikách v tomto odvetví a majú jasný spoločný cieľ . „Zlepšiť estetickú harmóniu s úplne prirodzenými výsledkami“.

Na klinike sa vykonávajú rôzne estetické ošetrenia vrátane ošetrení tela, tváre, dermatologických ošetrení, manuálnej starostlivosti o telo a pooperačných ošetrení. So špecialistami v Interklinik budete môcť zlepšiť estetiku svojho tela a tváre a vždy vám poskytnú všetky potrebné informácie a navrhnú individuálny plán, aby ste sa cítili bezpečne a odchádzali spokojný. Dôvera k lekárovi je kľúčovým bodom k dosiahnutiu vynikajúcich výsledkov.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča

Injekčné výplne Juverdém, MUDr. Malickova, INTERKLINIK, Bratislava, skvelý okamžitý výsledok

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (5)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.