MUDr. Ingrid Štefanková

MUDr. Ingrid Štefanková

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
M. Korauša 209, Kláštor pod Znievom, Žilinský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Ingrid Štefanková
MUDr. Ingrid Štefanková
Žiadne recenzie

Informácie

 • 284 návštev profilu

MUDr. Ingrid Štefanková v roku 2013 úspešne ukončila štúdium na JLF UK v Martine v odbore Všeobecné lekárstvo. Je to vysoko kvalifikovaná a skúsená lekárka a špecializuje sa na estetickú, korekčnú a anti-aging medicínu.V roku 2017 získala osvedčenie na pokročilé techniky v aplikácii kyseliny hyalurónovej zn. Teosyal. Je držiteľkou osvedčenia na aplikáciu botulotoxínu a výplňových materiálov, kde ju školila samotná MUDr. Alena Pallová v Inštitúte estetickej medicíny. V roku 2021 absolvovala školenie v oblasti pokročilých výplní – Russian lips v Dermapoint na akadémii v Žiline.

Pani doktorka Štefanková sa špecializuje najmä na zákroky a ošetrenia ako sú aplikácia botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej, Russian lips, objemové zväčšenie pier, mezobotox, modelácia lícnych kostí a sánky, korekcia brady a nosa, mezoterapia, korekcia kruhov pod očami, odstránenie nasolabiálnych a marionetných vrások, lipolýza tváre a tela, odstránenie nadmerného potenia, laserové zákroky a iné.

Ak sa zaujímate o ošetrenia, ktoré vám pomôžu vyzdvihnúť vašu krásu a chcete sa cítiť lepšie, MUDr. Ingrid Štefanková je vám plne k dispozícii. Je odborníčkou na estetickú medicínu a medicínu proti starnutiu a vyznačuje sa vynikajúcim vzdelaním a bohatými skúsenosťami v tomto odvetví. Pani doktorka vám poskytne nielen ošetrenie na liečbu vašej estetickej nedokonalosti, ale vám aj ochotne dá tie najlepšie rady a odporúčania, ako sa starať o výsledky, aby ste vždy vyzerali krásne a spokojne. Je veľmi dôsledná a zodpovedná za posúdenie a diagnostiku každého pacienta, ktorý príde na konzultáciu, čo umožňuje individuálny návrh a následné vykonanie zákroku alebo ošetrenia zamerané na prevenciu alebo liečbu príznakov starnutia. Pani doktorka je vždy milá a ochotná nájsť to najlepšie riešenie pre každého klienta, aby odchádzal s úsmevom a spokojný.

Moderne a útulne zariadená ambulancia MUDr. Štefankovej sa nachádza v zdravotnom stredisku v krásnej obci Kláštor pod Znievom s jednoduchým prístupom a bezproblémovým parkovaním. Pani doktorka komunikuje s klientmi aj mimo ordinačných hodín a to elektronickou formou.

Vzdelanie

 • 2013 ukončenie štúdia na JLF UK v Martine v odbore Všeobecné lekárstvo
 • 2013-2018 - prax na oddeleniach a ambulanciách UNM v rámci predatestačnej praxe
 • 2017-2018 lekár posádky RLP
 • 2018 špecializačná skúška v odbore Všeobecné lekárstvo
 • 2018-2021 všeobecný lekár a odborný garant na ambulancii VLD v Kláštore pod Znievom
 • 2013 – 2021 lekár OSSR (momentálne RD)

Kurzy a školenia

 • 2014 kurz BATLS ( Battlefield advanced life support)
 • 2016 Kurz ALS organizovaný Európskou resuscitačnou radou
 • 2017 osvedčenie na aplikáciu botulotoxínu a výplňových materiálov – Inštitút estetickej medicíny, školiteľ MUDr. Alena Pallová
 • 2017 – osvedčenie na pokročilé techniky v aplikácii kyseliny hyalurónovej zn. Teosyal
 • 2021 – školenie v oblasti pokročilých výplní – Russian lips, Dermapoint akadémia v Žiline

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

 • 2018

Zákroky

Estetická medicína

Kozmetické ošetrenia

Obrázky (2)

Požiadajte: MUDr. Ingrid Štefanková o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!