Asymetria očí

Viktoria686707
Viktoria686707
12. 4. 2018 · Posledná odpoveď: 13. 6. 2018

Dobrý večer, chcem sa opýtať či som vhodná kandidátka na operáciu. Mám padnuté viečko a zhoršuje sa mi to chcem vedieť či by mi pomohol zákrok. Ďakujem.

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Viliam Jurášek
MUDr. Viliam Jurášek
16. 4. 2018
Najlepšia odpoveď
Dobrý deň,
áno pomohol, s niektorou z operácií padnutého viečka. Vykonávame ju 2-3 krát do roka. Naše výsledky môžete vidieť u nás pri konzultácii.
Dr. Jurášek
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Katarína Simonová
Bratislava . 13. 6. 2018
dobry den slečna
podla foto čo ste zaslala spolu s dotazom mate najpravdepodobnejšie vrodenu ptozu praveho horného viečka, da sa vykorigovat do velmi slušnej symetrie s kontralaterálnou stranou - operácia je väčšinou v celkovej anestéze . Vhodné je vyhladať skuseného plastického alebo očného chirurga / čo najbl. k mestu bydliska/,ktorí majú už skusenosti s danou problematikou
s pozdravom simonová
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Prim. MUDr. Pavel Horyna - MEDICOM Clinic
Prim. MUDr. Pavel Horyna - MEDICOM Clinic
Žiadne recenzie
13. 4. 2018
Dobrý den, na Vašem pravém víčku máte tzv. ptozu víčka, poruchu funkce zdvihače - svalu horního víčka. Obratte se na zkušeného očního lékaře či plastického chirurga, který má s touto problematikou zkušenost. Jinak na kosmetickou operaci víček - Vás stav není.
S pozdravem dr. Horyna Pavel
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 13. 10. 2014
Blefaroplastika
Žiadne odpovede
Blefaroplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 4. 2022
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 5. 2022
Blefaroplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 2. 12. 2017

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi