Maresté esthetic studio

Maresté esthetic studio

(8 Recenzií) ·88% odporúča
Ohodnotiť
M.R.Štefánika 15, Nové Zámky, Nitriansky kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Maresté esthetic studio
Maresté esthetic studio
(8 Recenzií) ·88% odporúča

Informácie

  • 1740 návštevy profilu

Estetická klinika Maresté esthetic studio je miestom relaxu a oddychu pre všetkých zákazníkov, ktorý navštívia túto kliniku. Maresté má sídlo v Nových Zámkoch a nachádza sa v príjemnom a moderne zariadenom prostredí, kde sa o vás postarajú špecialistky s viacročnou praxou a citom pre detail.

Klinika sa zameriava na neinvazívne estetické zákroky ako napríklad mezoterapia, trvalá epilácia, aplikácia botulotoxínu, lymfodrenáž, výplň kyseliny hyalunórovej, fotoomladenie a mnoho ďalšieho. Klinika disponuje aj najmodernejšou technikou a prístrojmi ako napríklad IPL laser, ktorý slúži na odstránenie ochlpenia. Funguje na báze koncentrovaného pulzného svetla, ktoré sa pod kožou mení na teplo. Korienky chĺpkov a krvné vlásočnice sa poškodia, čo spôsobí oslabenie chĺpkov a postupne ich odumretie.

BTL EXILITE je progresívna technológia na liečbu akné, redukciu ochlpenia a omladzujúce zákroky. Funguje na základe účinkov svetelnej LED terapie. Je vhodná pre všetkých, ktorý sa chcú zbaviť drobných nedokonalostí, akné či nechcených chĺpkov.

Obľúbená procedúra Oxygeneo vyrovnáva štruktúru a tón pleti, vyživuje ju a zjemňuje vrásky. Po ošetrení ostáva pleť farebne zjednotená, vláčna, hydratovaná s prirodzeným vzhľadom.

Na korekciu brady používame špeciálne určený injekčný preparát JUVEDERM VOLUX, ktorý obsahuje lidokain. Používa sa na upravenie kontúr mandibulárnej línie, čo je dolná čeľusť. Znovuobnovuje stratený objem kože spôsobený starnutím. Pomáha získať jasné kontúry v dolnej časti tváre.

Medzi ďalšie obľúbené procedúry patrí Fotorejuvenizácia od Envy therapy. Tieto produkty sú vyvinuté dermatológmi a spájajú účinok medzi patentovanými látkami a organickými surovinami v najčistejšej forme.

Fotorejuvenizácia je kozmetické ošetrenie, ktoré potrebuje hĺbkovo prečistiť pleť. Zahrňuje aplikáciu produktov s účinnými patentovanými látkami, použitie prístrojov s okamžitým efektom a relaxačné metódy. Minimalizuje upchávanie pórov a významne reguluje tvorbu mazu. Pleť bude dôkladne vyčistená a zhydratovaná.

Fotorejuvenizácia zjednocuje farebný tón pleti, komplexne odstraňuje pigmentové škvrny a rozšírené cievky. Podporuje tvorbu kolagénu. Efekt je okamžitý pričom pokožka viditeľne omladne.

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

  • Áno

Pracovný tím:

  • 1-5 zamestnancov

Platobné metódy:

  • V hotovosti

Recenzie (8)

4.5
priemerné hodnotenie
88% odporúča

Nie, nie a ešte raz v žiadnom prípade nie!!!! Nie nadarmo sa všade hovorí aby človek nechodil na zákroky do kozmetických salónov. Bohuzial už aj ja viem prečo!

Úžasný a profesionálny prístup, bezkonkurenčná cena a kvalitné služby. Odporúčam! 10/10 🙂

Krásny výsledok po zákroku. Profesionálny a velmi mily personál. Krásne prostredie.

Maximálna spokojnosť s komunikáciou, profesionálnym prístupom a hlavne s výsledkom. Mala som problém s opuchmi a tmavými kruhmi pod očami. Pôvodne som mala záujem o aplikáciu kys.hyalurónovej, na základe konzultácie a odporúčania pani doktorky sme zv...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Maresté esthetic studio o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (17)

Požiadajte Maresté esthetic studio o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!