Navan klinika

Navan klinika

(2 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Sad na studničkách 1022/20, Žilina, Žilinský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Navan klinika
Navan klinika
(2 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

 • 2642 návštevy profilu

Navan je slovenská klinika, ktorá od svojho začiatku v roku 2015 prešla dlhú cestu. Naša prvá pobočka, ktorá vznikla v Žiline, sa zaoberala najmä športom a starostlivosťou o telesnú krásu. Už vtedy sme vedeli, že na to, aby sme boli krásni z vonku a spokojní vo vnútri, musíme pracovať na svojom tele ako celku. Ako plynul čas, aj my sme sa chceli ďalej posúvať a obohacovať našu ponuku. V roku 2017 sme sa rozhodli rozšíriť naše pôsobisko o košickú pobočku. A nielen to. Začali sme sa zaoberať aj ďalším aspektom krásy - tvárovými ošetreniami a kozmetikou.

Starostlivosť o pleť a pokožku ako takú je našou stálicou dodnes. Škála značiek a kozmetických prípravkov je naozaj pestrá, ale náš favorit bol jasný. Pracujeme s francúzskou značkou Biologique Recherche, ktorou nepohrdne nejedna svetová celebrita. Voľba tejto kozmetiky bola jednoznačná. Predstavuje jedinečnú filozofiu neinvazívneho prístupu k starostlivosti o pleť, obnovy poškodenej pokožky a zdravia pleti. Tak, ako Navan ponúka individuálnu starostlivosť a prístup k svojím klientom, tak pristupuje aj Biologique Recherche k pleti každého z nás. Individuálne a na mieru Vám naše kvalifikované kozmetičky vyskladajú dennú či nočnú domácu skin care rutinu.

Následne Vašu domácu starostlivosť doplníme aj o profesionálnu kozmetiku v Navan. Kombinujeme použitie moderných prístrojov ako je Hydrafacial, či terapia LED svetelnou maskou, so silou kozmetiky Biologique Recherche. Z vlastnej skúsenosti vieme, že to budú práve tie najlepšie chvíle, ktoré venujete sebe. Nielen, že Navan opustíte s krásnou a rozžiarenou pleťou, odídete aj oddýchnuté a pripravené na ďalšie náročné dni.

Navan začal starostlivosťou o telo a v tomto duchu stále pokračuje. Individuálne tréningy. Lymfodrenáž, rázová vlna, či prístroj exilis dopĺňame aj o masáže a fyzioterapiu. Okrem toho sme portfólio rozšírili aj o manikúru a profesionálnu medicinálnu pedikúru.

Nesmieme zabudnúť, že sme naše medicínske portfólio rozšírili aj o ďalšiu klinickújednotku. Nakoľko sa klinika Navan stáva útočiskom najmä žien, rozhodli sme sa pre gynekológiu. Tento klinický odbor úzko spolupracuje s dermatovenerológiou a starostlivosťou o ženské telo ako také. Preto sa do nášho konceptu dokonale hodí. Vybrali sme, tak ako pri ostatných odvetviach, vzdelanú a atestovanú lekárku.

V Navan Žilina aj Košice naši klienti nájdu riešenie aj pri dermatologických či dermatologicko-estetických ťažkostiach a otázkach. Náš tím lekárov sa každým rokom rozrastá o ďalšie nové profesionálne posily. Za ich profesionalitou stoja stovky spokojných pacientov. Taktiež dbáme na vzdelávanie. Naše lekárky sa pravidelne zúčastňujú na medzinárodných školeniach, ktoré obohacujú ich už teraz kvalitné vedomosti.

V oblasti estetickej medicíny ponúkame naozaj rozmanitú a širokú škálu zákrokov. Medzi najfrekventovanejšie estetické zákroky patrí aplikácia botulotoxínu, zväčšenie pier, niťový lifting, odstránenie výrastkov a bradavíc, ale aj liečba hyperhidrózy či laserové ošetrenia. V rámci dermatológie sa venujeme aj problematike vlasov, trichológii. V neposlednom rade riešime takmer na dennej báze akné, atopickú dermatitídu alebo rosaceu. Pri týchto diagnózach prichádza dôležitosť našej spolupráce v rámci kliniky. Našej kooperácii napomáha fakt, že sme naozaj zohratý tím. Tím, ktorý má jeden spoločný cieľ -spokojnosť a zdravie klientov.

Druh činnosti:

 • Estetické centrum

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Rok založenia:

 • 2015

Pracovisko:

 • Klinika

Skúsenosti:

 • 5-10 rokov

Možnosť konzultácie v jazyku:

 • Slovenčina
 • Angličtina
 • Taliančina

Máme k dispozícii pooperačné izby:

 • Nie

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Nie

Poradenstvo pacientovi poskytuje:

 • Špecialista

Prvá návšteva zdarma:

 • Nie

Platobné metódy:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Prevodom

Zákroky

Dermatológia

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Kyselina hyalurónová

Výplňové techniky patria medzi najžiadanejšie estetické výkony. V Navan nájdete okrem profesionálneho a vysoko odborného prístupu aj možnosť konzultácie, vďaka ktorej zabezpečujeme individuálne ošetrenie každého pacienta.
Od: 100 €

Botulotoxín

Estetická medicína a botulotoxín je nerozlučná dvojica. Používame ho na korekciu už vzniknutých vrások alebo prevenciu pred ich vytvorením. Typické sú takzvané hnevové vrásky v oblasti medziobočia, vrásky údivu na čele, vrásky po stranách očí alebo nosa. Okrem toho ho využívame aj na korekciu tzv. gummy smile, alebo odstránenie nadmerného potenia. V Navan pracujeme so značkami Dysport, Botox/ Allergan, Bocouture.
Od: 100 €

Niťový lifting

Pracujeme s najlepšími. Príkladom je aj lifting pomocou nití APTOS, ktoré sú vo svojom odvetví unikátom. Pokožke vracajú jej mladistvý, napnutý vzhľad a podporujú novotvorbu kolagénu. Okrem toho ide o plne vstrebateľný druh nití. Želaný efekt po zhojení vydrží asi 1,5 až 2 roky. Využívame ich na zvýraznenie kontúr tváre, sánky, lícnych kostí, zdvihnutie kútikov, a iné.
Od: 280 € do 850 €

Plazma terapia

Plazma terapia alebo Dracula terapia je zákrok preslávený rôznymi svetovými celebritami. A my nemôžeme nesúhlasiť s jeho účinnosťou. Podstatou ošetrenia je omladenie pleti na bunkovej úrovni. Aplikujeme plazmu, ktorú získame centrifugáciou po odbere krvi. Plazma terapia nemení rysy tváre, avšak znova naštartuje Vašu pokožku. Okrem tváre sa dá aplikovať takmer kdekoľvek podľa potreby, nakoľko ide o telu vlastné látky.
Od: 200 € do 250 €

Anti aging

Starnutie je prirodzenou súčasťou bytia človeka. Obsah vody v bunkách stráca na objeme. Kolagénové vlákna sa prestávajú tvoriť tak promtne ako pred pár rokmi. A svoju úlohu zohráva aj gravitácia. So všetkými aspektami starnutia vieme zabojovať. Mezoterapia, plazmaterapia, niťový lifting, botulotoxín, kozmetika Biologique Recherche,... Starnutie, Navan je pripravený.
Od: 100 €

Recenzie (2)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

TOP klinika v Žiline s komplexnou ponukou služieb a profi prístupom celého tímu. Okrem iného sa na Vás už na recepcii usmievajú a vedia odzdraviť, to sa v dnešnej dobe cení. Ochota, ústretovosť, odbornosť a ❤️ sú ich prioritou.

Najlepšia klinika s veľmi profesionalnym prístupom a príjemným personálom. Vždy nadpriemerná spokojnosť👏🏼👏🏼👏🏼

Požiadajte Navan klinika o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!