Navan klinika

Navan klinika Premium

(2 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Košický kraj, Žilinský kraj... Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Navan klinika
Navan klinika Premium
(2 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 648 návštev profilu

NAVAN je energetická a progresívna estetická klinika nachádzajúca sa v Košiaciach a v Žiline. Ich navyššou prioritou je poskytovať najlepšie a najkomplexnejšie služby ich zákazníkom. Cieľom je podporovať evolúciu služieb starostlivosti, pretože každá žena má krásu na dosah a môže byť krásna. NAVAN svojim klientom ponúkne vždy tie najkvalitnešie a najaktuálnejšie služby, ktoré momentálny slovenský trh v estetickej medicíne ponúka.

Ich cesta sa začala písať v roku 2015, kedy si v Žiline otvorili prvú pobočku. Začínali s myšlienkou ísť športovou cestou, a preto disponovali len jedným prístrojom InBody, slúžiacim na diagnostiku ľudského tela. Postupom času si zadovážili viacero prístrojov, ako napríklad prístrojovú lymfodrenáž či Exilis Elite, ktorý redukuje tuk na tele a slúži na vypnutie pokožky v oblasti brucha aj tváre. Rok 2017 sa niesol v duchu „zmena je život“ a klinika sa presťahovala do nových, krajších, priestranejších priestorov, kde každá klientka nájde viac komfortu a súkromia. Okrem iného otvorili aj prevádzku v Košiciach. V semptembri následujúceho roka začali pridávať tvárové ošetrenia a taktiež kozmetiku značky Alpha-H a EnvyTherapy, ktorá sa stala veľmi obľúbenou medzi zákazníčkami.

Od roku 2020 pôsobia v NAVAN šikovné ruky pána MUDr. Zeleňáka. Taktiež sa rozhodli rozšíriť o kožnú ambulanciu, kde pôsobí sympatická MUDr. Bukovinská. Do portfólia si pridali laserové technológie aj nové, najsilnejšie prístroje v estetike, ktoré slúžia nielen na redukciu jaziev, ale aj omladenie a mladší vzhľad. V priestoroch NAVAN sa nachádza aj plastická chirurgia a jednoňová zákroková miestnosť.

Klinika pracuje s francúzskou značkou Biologique Recherche, ktorá je mometálne zaraďovaná medzi tie najlepšie. Ošetrenia touto značkou predstavujú odlišnú filozofiu neinvazívneho prístupu k starostlivosti o pleť, obnovy epidermis a zdravia pleti.

MUDr. Zeleňák vyštudoval lekársku fakultu v Košiciach. Už v tom čase vedel, že sa chce stať chirurgom. Je nielen odborníkom v plastickej chirurgii, v ktorej zažil veľmi závažné operácie, ale aj v estetickej chirurgii.

Ďalšími členmi v tíme sú MUDr. Bukovinská, ktorá pôsobí v Žiline, dermatovenerologička MUDr. Piršelová, kozmetičky a setričky.

Recenzie (2)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

TOP klinika v Žiline s komplexnou ponukou služieb a profi prístupom celého tímu. Okrem iného sa na Vás už na recepcii usmievajú a vedia odzdraviť, to sa v dnešnej dobe cení. Ochota, ústretovosť, odbornosť a ❤️ sú ich prioritou.

Najlepšia klinika s veľmi profesionalnym prístupom a príjemným personálom. Vždy nadpriemerná spokojnosť👏🏼👏🏼👏🏼

Požiadajte Navan klinika o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!