Riana Clinic

Riana Clinic

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Poľná 31/23, Ružomberok, Žilinský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Riana Clinic
Riana Clinic
(1 Recenzia)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Riana Clinic s.r.o. poskytuje široké spektrum ošetrení týkajúcich sa formovania tela ako aj estetickej medicíny. Kliniku vybudovala MUDr. Adriána Piecková Zacharová, skúsená internistka – endokrinologička, ktorá si našla svoje miesto aj v estetickej medicíne. Za krátke obdobie sa jej podarilo získať dôveru klientov nielen z okolia Ružomberka ale aj celého Slovenska . Jej cieľom bolo vybudovať pracovisko s modernými certifikovanými lekárskymi prístrojmi.

V ponuke nájdete ošetrenia na vyformovanie tela, zmiernenie celulitídy , stimuláciu lymfatického systému /LPG endermologie/ ako aj najmodernejší prístroj využívajúci supramaximálne svalové kontrakcie /CM slim/, ktorý vedie k posilnenie stimulovaných svalov, zmierneniu lokálneho tuku. Vďaka HIPEX ošetreniu je možné neinvazívne vyriešenie aj takého problému ako je inkontinencia. Portfólio ošetrení dopĺňa - HIFU neinvazívny lifting tváre, multifunkčné laserové zariadenie Neo ONE /IPL, erbium glass neablatívny laser, Q switch laser, ND-Yag cievny laser, frakčny ablatívny laser 2940 nm/, epilačný laser , 9 ihličkový Aqua injector, Dermapen 4-microneeding, Epeel /čistenie, diamatová mikrodermabrázia a hydratácia v jednom/, Oxygeno.

Vďaka bohatému prístrojovému vybaveniu je možné každému klientovi vyskladať ošetrenie na mieru a vyriešiť väčšinu estetických problémov /vrásky, zväčšené póry, jazvičky, akné, pigmenty, striae, vypadávanie vlasov, celulitída, ochabnutá pokožka.../. Pri práci používajú kvalitné výplňové materiály renomovaných značiek /Juvederm, Restylane Teosyal, Luminera, Stylage/ a botulotoxín zn. Dysport. Ošetrenia sú realizované lekárom certifikovaným v aplikáciach výplní kyseliny hyalurónovej, botulotoxínu a adekvátne zaškoleným k použitiu a obsluhe lekárskych prístrojov. Medzi najvyhľadávanejšie procedúry na klinike patrí výplň pier technikou Russian lips, vďaka ktorej sa pery vytvarujú do prirodzeného šťavnatého srdiečkového tvaru , bez „duck“ efektu.

Aktuálnou novinkou na klinike je injekčná aplikácia unikátneho bioregeračného intradermálneho gélu /Sisthaema hevo T/, ktorého pravidelná aplikácia vedie k stimulácii kolagénu mladosti, navráteniu prirodzeného objemu tváre, ktorý sa vekom stráca a výbornej hydratácii pokožky. Ošetrenie je rýchle, minimálne bolestivé bez nutnosti rekonvalesnecie s možnosťou okamžitého návratu do bežného pracovného života.Ďalšou novinkou na klinike ajna Slovensku je injekčná aplikácia prvého rekombinovaného ľudského kolagénu Karisma, krorý je prírodný, bezpečný a biokompatibilný.

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Dlho som hľadala kliniku kde by som si dala zväčšiť pery, samozrejme sa jedná o zákrok ktorý musí byť prevedený profesionálne, takže som si dala záležať na tom komu sa zverím do rúk. Na instagrame som našla Riana clinic, kde som si pozrela práce a r...Čítať ďalej

Riana Clinic
Riana Clinic · 6. 10. 2022

Ďakujem krásne za prejavenú dôveru

MUDr. A. Pieckova Zacharová

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.