Kamala estetická klinika

Kamala estetická klinika

(3 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
J. M. Hurbana 4, Žilina, Žilinský kraj
Kamala estetická klinika
Kamala estetická klinika
(3 Recenzie)·100% odporúča

Informácie

Estetická klinika Kamala so sídlom v Žiline sa vyznačuje láskou k prirodzenosti a atmosférou kráľovskej pohody. Plne sa venuje estetickej medicíne a skrášľovaniu žien, ale aj mužov. Ich hlavnou úlohou je poskytovať klientom nadštandartnú a individuálnu starostlivosť počnúc úvodnou konzultáciou s klientom. Pri zákrokoch a ošetreniach sa dbá na vysokú profesionálnu úroveň a bezpečnosť. Používajú len prémiové značky výplňových materiálov.

Okrem iného klinika Kamala disponuje aj najmodernejšími zariadeniami a terapiami, ako napríklad terapia Emsella. Princípom liečby je posilnenie svalov panvového dna elektromagnetickou energiou. Procedúra prebieha v bežnom oblečení, v sede na pohodlnom EMSELLA kresle. Ďalšou klinicky uznávanou terapiou testovanou viac ako 15 rokov je zariadenie Redustim. Jedná sa o biomagnetickú metódu, ktorá kombinuje striedavé nízkofrekvenčné magnetické polia a riadený mikrotlak na zníženie brušného tuku a úpravu línie pásu. Redukuje celulitídu, odstraňuje tuk, zmenšuje stehná a obvod pása, zlepšuje priechodnosť vajíčkovodov.

Medzi časté a obľúbené zákroky patria aj: zväčšenie pier, ktoré zákazníčky hodnotia veľmi pozitívne, hydrafacial- hĺbkové ošetrenie tváre, drakuloterapia, mezoterapia, Fotona 4D lifting, miniinvazívny lifting, korekcia nosa (rhinoplastika) bez plastickej operácie.

Ich moderne a príjemne zariadené priestory estetickej kliniky nájdete v Žiline na adrese J.M. Hurbana 4.

Na klinike sa zverujete výhradne len do dobrých rúk, šikovných a uznávaných špecialistov s dlhoročnými skúsenosťami.

MUDr. Boris Babiš

Lekár dušou aj telom. Počas svojej 20-ročnej praxe na chirurgickom oddelení vyliečil veľké množstvo pacientov, z ktorých mnohí sú mu doteraz vďační za svoj život. V ďalšej etape svojho života sa rozhodol svoju nadštandardnú medicínsku zručnosť nasmerovať na umenie v estetickej medicíne. Absolvoval množstvo certifikovaných školení pod vedením uznávaných lídrov estetickej medicíny v európskych metropolách ako Londýn, Mníchov, Praha, Budapešť, Viedeň...

MUDr. Boris Babiš si v estetickej medicíne našiel priestor, kde naplno môže využiť jeho predstavivosť a tvorivosť pre zdokonalenie už existujúcich postupov estetickej medicíny, môže využiť vedomosti o anatómii tela, ktoré nadobudol pri predchádzajúcej dlhoročnej praxi v oblasti chirurgie.

MUDr. Ľubica Babišová

Estetická medicína bola MUDr. Ľubici Babišovej vždycky blízka. Už popri chirurgii sa venovala a samovzdelávala čo potvrdzuje aj veľké množstvo absolvovaných certifikovaných školení a workshopov, ktorých sa úspešne zúčastnila na Slovensku, ale aj v zahraničí. Skúsenosti a inšpiráciu naberala aj počas štúdia v USA, Francúzsku a Taliansku.

Keď vyzeráš dobre. Cítiš sa dobre. Keď sa cítiš dobre. Robíš dobro.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Prax:

  • 7 rokov

Poskytujem služby v jazykoch:

  • Deutsch
  • English
  • Français
  • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Akceptované spôsoby platby:

  • Hotovosť
  • Debetná/kreditná karta

Recenzie (3)

5.0
3 Recenzie · 100% odporúča
Laserová dermatológia

Krásné prostredie, veľmi milý a profesionálný prístup - ešte som sa s takým nestretla na žiadnej inej klinike, už sa teším na výsledky, odporúčam všetkými 10-timi 🩷

Botulotoxín

V Kamale mi uz viackrat aplikovali botox a vzdy som bola maximalne spokojna. Pristup pani doktorky a pana doktora je vzdy max profesionalny a vysledok skvely!

Vypadávanie vlasov

V Kamale sa vedia o mňa postarať “od hlavy po päty”. Či už mi poriešili problém s vypadávaním vlasov po Covide, s bruškom, ktoré mi ostalo po dvoch deťoch, pleťou, ktorá mi nedaruje každú prebdenú noc. Za mňa môžem najviac vyzdvihnúť skúsenosti s E...Čítať ďalej

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky (16)

Odstránenie nadmerného potenia v oblasti pazuch
Odpoveď odborníka · 6. 9. 2022
Najelegantnejším spôsobom je pri liečbe hyperhidrózy aplikácia botulotoxínu. Existuje aj laserový spôsob ovplyvnenia potných žliaz v zmysle ich poškodenia laserovým lúčom. Ak sa výkon zrealizuje správne efekt by mal byť dlhodobý.
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.