Evia Clinic
Evia Clinic

Evia Clinic

Premium
(7 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Pri Podlužianke 9, Levice, Nitriansky kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Pracovná doba: Pondelok - Piatok: 9:00-19:00 Sobota: 9:00-14:00
Evia Clinic
Evia Clinic Premium
(7 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 3368 návštev profilu

Evia Clinic v Leviciach je obľúbenou klinikou estetickej medicíny. Ich službami, produktami, priestormi a komplexným prístupom sa snažia poskytnúť ich zákazníkom nadštandardnú starostlivosť a navodiť jedinečnú atmosféru. Filozofiou kliniky je priniesť ženám a mužom prirodzené výsledky, ktoré vám navrátia sebavedomie, ale neznamenajú zmenu toho, kým ste.

Evia Clinic sa špecializuje na estetickú medicínu, ktorá zahŕňa procedúry ako botulotoxín, kyselina hyalurónová, plazma terapia, mezoterapie či Plaxpot. Ide o veľmi účinnú a šetrnú metódu odstránenia vrások a spevnenia pokožky. Je vhodný pre ľudí, ktorí trpia mierne previsnutými očnými viečkami a nechcú podstúpiť chirurgickú operáciu. Taktiež ponúka frakčný resurfacing. Jedná sa o ošetrenie známe ako celkové omladenie pokožky. Ďalšou obľúbenou miniinvazívnou procedúrou je Aptos niťový lifting.

Ďalšie služby, ktoré klinika ponúka, sa týkajú tvárových kozmetických ošetrení prístrojom Hydrafacial. Klinika ponúka tvárové ošetrenia so značkou Institut Esthederm, chemické peelingy BioRePeelCl3 a HL professional peels. V oblastitelových procedúr klinika poskytuje, laserové epilácie, rôzne druhy masáží (indická masáž hlavy, anticelulitídna, relaxačná a i.) a fyzioterapeutické služby (liečebný telocvik, suchá ihla, bankovanie, SM systém). Ponúkajú tiež infúznu liečbu vitamínom C, ktorá slúži ako prevencia ochorení s mnohými inými výhodami.

V Evia Clinic sa zveríte do rúk skúseným odborníčkam v estetickej medicíne. Hlavným a odborným garantom Evia Clinic je MUDr. Silvia Valentová PhD. Svoje štúdium ukončila na Lekárskej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe. Momentálne má úspešne absolvované dve atestácie v odbore plastickej a všeobecnej chirurgie. Naďalej sa však vzdeláva a zúčastňuje na domácich ale aj zahraničných kongresoch s problematikou rekonštrukčnej a estetickej chirurgie. Aktuálne pôsobí na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej medicíny vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici.

MUDr. Alexandra Kašubová absolvovala v roku 2016Lekársku fakultu Masarykovej Univerzity v Brne. Po ukončení štúdia pracovala vo Zvolene na internom oddelení, následne pracovala v Banskej Bystrici v Stredoslovenskom ústave srdcovo-cievnych chorôb. Po absolvovaní poslednej praxe na klinike rekonštrukčnej chirurgie a popálenín sa zaradila do špecializačného štúdia plastickej chirurgie. Získala certifikát na aplikáciu botulotoxínu Dysport a výplňových materiálov Juvéderm, prácu s laserom a taktiež mezoterapiu. Okrem iného je aktívna na rôznych seminároch a školeniach.

MUDr. Barbora Slobodníkováabsolvovala Univerzitu Komenského v Bratislave a od roku 2020 pracuje na Neurochirurgickej klinike FNsP Nové Zámky. Je členkou Slovenskej Neurochirurgickej spoločnosti a Slovenskej spondylochirurgickej spoločnosti. Absolvovala školenia na Lumineru, Teosyal, Dysport, Allergan, Saypha (v Prahe), Aptos lifting (v Prahe).

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Prax:

  • 3 roky

Poskytujem služby v jazykoch:

  • English
  • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Akceptované spôsoby platby:

  • Hotovosť
  • Debetná/kreditná karta

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (7)

5.0
7 Recenzií · 100% odporúča

Som veľmi spokojná so zákrokom a s veľmi úžasným prístupom Evia Clinic Teamu. ♥️

Úžasný profesionálny personál , veľká spokojnosť, vždy sa s radosťou vraciam.

Botulotoxín

Veľká spokojnosť s personálom a procedúrami. Pravidelne navštevujem kozmetické služby, najmä hydrafacial. Absolvovala som aj botox u doktorky Kašubovej, ktorá je veľmi milá a veľmi dobre poradí.

Liečba akné

Kozmetička veľmi príjemná, prostredie úžasné a po kozmetike som mala dokonalú pleť. Bola som veľmi spokojná.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Evia Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (86)

Požiadajte Evia Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (1)

Požiadajte Evia Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!