Poklesnuté viečko

katkajuju
17. 2. 2012 · Posledná odpoveď: 17. 2. 2012

chcela by som spýtať , či je vhodná blefaroplastika aj pre ludí vo veku 23 rokov . Mám výrazne poklesnuté jedno viečko , neviem či sa jedná o klasicky poklesnuté viečka alebo o ptózu oka . Líši sa nejako operácia v prípade ptózy ? Pred zákrokom mám rešpekt , no z estetického hladiska mi to vadí . ďakujem posielam aj fotku na možné zhodnotenie

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Eva Jerhotová Ph.D.
MUDr. Eva Jerhotová Ph.D.
Žiadne recenzie
17. 2. 2012
Dobrý den, operace ptózy je skutečně zcela jiný zákrok, každopádně je třeba víčka vyšetřit naživo-jak svírají, jaká je štěrbina v různých pohledových směrech, apod., proto se určitě obraťte na oční kliniku k podrobnému předoperačnímu vyšetření, můžete i na nás - kontakt viz.
Zdravím
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Viliam Jurášek
MUDr. Viliam Jurášek
17. 2. 2012
V zavislosti od stupna ptózy sa volí adekvátny operacný postup, druhov operácií je niekoľko a to ci uz ide o vrodenu alebo získanú ptózu. Vyšetrenie je nevyhnutné, fotka nestací, casto moze byt pridruzená, alebo samostatná aj ptóza obocia atd. S pozdravom dr. Jurášek
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Blefaroplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 5. 2021
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 4. 2022
Blefaroplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 7. 2020
Botulotoxín
6 odpovedí, najnovšia odpoveď: 11. 5. 2022
Blefaroplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 8. 2014

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi