LUCANAS, spol. s r.o.

LUCANAS, spol. s r.o.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Komenského 37/A, Košice, Košický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
LUCANAS, spol. s r.o.
LUCANAS, spol. s r.o.
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Spoločnosť LUCANAS, spol. s r.o. vznikla v roku 2003 ako chirurgická ambulancia. Od roku 2005 sa rozšírila o ambulanciu jednodňovej chirurgie.

Ako už samotný názov spoločnosti predpovedá, jej hlavným cieľom je poskytnúť najlepšiu ambulantnú starostlivosť spočívajúcu vo vysokokvalifikovanom a špecializovanom tíme odborníkov. Ten kladie dôraz nielen na kvalitu poskytovaných operačných výkonov v rámci jednodňovej chirurgie, ale aj kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti v rámci chirurgickej ambulancie.

Promptné riešenie zdravotných problémov, moderné priestory vybavené špičkovou zdravotníckou technikou, vrátane klimatizovanej operačnej sály so zabudovanou výkonnou vzduchotechnikou a ľahká dostupnosť sú najväčšími benefitmi spoločnosti LUCANAS. Primerané ceny, záruka diskrétnosti a súkromie v krásnom prostredí sú už len príjemným bonusom.

Operačné výkony spadajúce do oblasti jednodňovej chirurgie vykonávajú vysoko erudovaní operatéri v špecializovaných odboroch. Pacient po operácii v celkovej anestéze odchádza ešte v ten istý, prípadne na druhý deň do domáceho ošetrenia. Operačný výkon a anestézia sú vykonávané na vysokej kvalitatívnej úrovni a preto musia zniesť tie najprísnejšie kritériá vzhľadom na následnú domácu starostlivosť.

K hlavným výhodám jednodňovej chirurgie v zdravotníckom zariadení LUCANAS patrí predovšetkým časové hľadisko. Na jednotlivé zákroky nečakáte a po ich vykonaní sa môžete v čo najkratšom čase opätovne vrátiť do pracovného procesu. V prípade vašej zaneprázdnenosti vám určite padne vhod možnosť objednania na operáciu v popoludňajších hodinách alebo dokonca cez víkend.

Súkromné zdravotnícke zariadenie LUCANAS je k dispozícii v Košiciach na druhom poschodí Polikliniky Sever, ul. Komenského 37/A. Nachádza sa v novozrekonštruovaných priestoroch s celkovou rozlohou 170 m2, ktoré spĺňajú najprísnejšie technické normy a predpisy.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.