MEDICOM V.I.P., a.s.

MEDICOM V.I.P., a.s.

(4 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
Magurská 1/B, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MEDICOM V.I.P., a.s.
MEDICOM V.I.P., a.s.
(4 Recenzie)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Medicom V.I.P otvorila svoje brány prvýkrát v roku 2006, pričom bola na Slovensku jediným súkromným zariadením špecializujúcim sa na oblasť plastickej a estetickej chirurgie. Nachádza sa v centre Bratislavy a spája popredných profesionálov, ktorí pri svojej práci využívajú najmodernejšie svetové technológie a liečbebné metódy. Vzhľadom na zahraničné skúsenosti všetkých zdravotníckych pracovníkov môže Medicom V.I.P poskytnúť pacientom to najnovšie a najlepšie zo sveta plastickej a estetickej chirurgie.

Tumesncenčná liposukcia s využitím vlastných kmeňových a tukových buniek patrí k výnimočným a zároveň aj najžiadanejším zákrokom Medicom VIP. Základom liposukcie nie je len odstránenie neestetických tukových zásob z brušnej časti, ale vlastný tuk sa využíva aj pri zväčšovaní pŕs, vyhladení vrások či dokonca omladení pleti. Navyše neobsahuje žiadne chemické látky, ktoré by mohli vyvolať alergickú reakciu. Táto liečebná metóda je teda pre telo úplne prirodzená a vykonáva sa bez použitia skalpelu a narkózy. Navyše je bezbolestná, nezaťažuje organizmus a taktiež si nevyžaduje držanie diét. O účinnosti a výhodách modernej liposukcie svedčí aj fakt, že najviac takýchto zákrokov sa realizuje priamo na klinike Medicom VIP.

Prečo práve liečba kmeňovými bunkami?

Kmeňové bunky nielenže vynikajú schopnosťou vlastnej regenerácie, ba čo viac, dokážu zregenerovať a opraviť aj poškodené tkanivá, vrátane buniek. Lekár kmeňové bunky získava najčastejšie z tukového tkaniva, pričom vlastný tuk je pre pacienta najlepším a zároveň aj najbezpečnejším výplňovým materiálom.

Šikovnými rukami plastického chirurga a za pomoci kmeňových buniek sa dá docieliť krásne zväčšenie prsníkov bez použitia akýchkoľvek silikónových implantátov, ktoré zaťažujú organizmus. Navyše po niekoľkých rokoch hrozí ich poškodenie. Celý zákrok sa realizuje prostredníctvom tenkej injekčnej ihličky, vďaka čomu nemá pacientka po zákroku žiadne viditeľné jazvy, vpich po ihle sa v priebehu niekoľkých dní zrastie.

Pacientky poteší aj krátka doba rekonvalescencie, keďže už bezprostredne po zákroku môže klientka plnohodnotne fungovať nielen v osobnom, ale aj pracovnom živote. Pred samotným zákrokom je pacientke podané lokálne anestetikum, ktoré nemá negatívny dopad na jej zdravotný stav.Výsledný efekt je viditeľný na prvý pohľad, v podobe, krásnych a mäkkých pŕs, čo ocenia najmä ženy po onkologickom ochorení, ktorým sa takto prinavráti stratené sebavedomie.Kmeňové bunky ako výplňový materiál sa však využívajú aj na iné časti tela, ako vyplnenie vrások, vrodených defektov a iných nerovností.

Na podobnom princípe funguje aj ďalšia liečebná metóda Lipofilling, teda zväčšenie pier za pomoci vlastného tuku. Celému zákroku predchádza odstránenie prebytočného tuku, ktorý lekár odovzdá do rúk špecialistom v laboratóriu. Tí ho za pomoci špecifických prístrojov modifikujú do potrebnej formy a opäť odovzdajú plastickému chirurgovi. Ten ho následne aplikuje na potrebné miesto, v prípade Lipofillingu na pery, ktoré takto zväčší úplne prirodzene a predovšetkým trvalo.

V prípade, že chcete dosiahnuť dvojnásobný efekt zväčšenia sa lipofilling často kombinuje s predchádzajúcou tumescenčnou liposukciou, vďaka čomu sa nielenže zbavíte neestetického tuku na niektorých častiach tela, ale aj docielite estetický vzhľad ďalšej problémovej partie.

Zdravotnícky personál z centra Medicom VIP sa stará o vaše pohodlie od samotného príchodu až po poslednú kontrolu. O profesionalite, kvalite jednotlivých zákrokov a modernom vybavení svedčí aj vernosť a spokojnosť našich pacientov, ktorí sa k nám aj po rokoch vždy radi vrátia.

Medicom V.I.P pod vedením MUDr. Martina Šimkanina sa nachádza na Magurskej 1/B v Bratislave.

Recenzie (4)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Sikovny doktor...

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Sex po augmentácii
Odpoveď odborníka · 18. 11. 2011

Dobry den Magda, dobra otazka, pretoze aj o tom je zivot. Pri metode zvacsenia prs pomocou vlastneho tuku a kmenovych buniek II.generacie mozete viest plnohodnotny sexualny zivot uz po nejakom 2-3 dni od operacie ked prejde prvotny opuch....

Čítať ďalej
Liposukcia vnútornej strany kolien
Odpoveď odborníka · 19. 10. 2011

Dobry den Zuzana, tumescencna liposukcia je samozrejme vhodnou metodou pre upravu tejto partie. Pocas tohto zakroku Vam samozrejme dokazeme upravit aj inu oblast. Ako na jedinej specializovanej klinike Vam dokazeme odobratym tukovym materialom...

Čítať ďalej

Článok (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.