MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

(11 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Gajova 2, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
MUDr. Martin Šimkanin
MUDr. Martin Šimkanin
(11 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 1717 návštevy profilu

MUDr. Martin Šimkanin má ambulanciu v súkromnej klinike YES VISAGE v Bratislave. Na úvodnú konzultáciu sa môžu pacienti objednať telefonicky, ale i online na oficiálnej stránke kliniky.

Pán doktor Šimkanin je medzinárodne uznávaný a skúsený plastický chirurg s viac ako dvadsaťročnou praxou.Je členom Slovenskej a Českej lekárskej komory. Veľmi populárny je tiež medzi nemeckou a českou klientelou.

Plastický chirurg MUDr. Martin Šimkanin na oddelení plastickej a estetickej chirurgie v súkromnej slovenskej klinike Yes Visage sa už vyše dvadsať rokov špecializuje na zákroky s odstránením tuku, liposukcie a taktiež je odborník na korekcie napúšťaním tuku a omladzovanie o kmeňové bunky. Je tiež vyhľadávaným expertom na pooperačnú starostlivosť a následné vhodné neinvazívne ošetrenie. Absolvoval štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave s červeným diplomom a následne po úspešnej atestácii pôsobil vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou Ružinov.

Zúčastnil sa aj zahraničných stáží, napr. v Británii - London Hospital a St. Bart’s London, Prahe - Klinika Medicom VIP, Rakúsku - Life Agents Wien, USA- Citory Los Angeles a v Taliansku - Centro Medico Privato Lazzaro Spallanzani.

Lekár se venuje predovšetkým tvarovej estetickej a plastickej chirurgii, úprave poprsia zvanouaugumentácia (zväčšenie pomocou implantátov alebo vlastným tukom, plastika, modelovanie, redukcia, rekonštrukcia pŕs). K jeho špecializácii patrí i abdominoplastika, nazývaná ako zákrok permanentnéhoodstránenia nahromadeného podkožného tuku z oblastí, kde sa tukové vankúše nedajú odstrániť cvičením či diétami (podbradok, brucho, boky, kolená,stehná) a taktiež liposukčné metódy (tumescentná, vibračná alebo laserová liposukcia).

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Cena za konzultáciu:

  • 500

Zákroky

Plastická chirurgia

Operácie intímnych partií

Recenzie (11)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Pán doktor urobil super prácu. Prsia som mala neforemné a dokonca bolo vidno rozdiel vo veľkosti. Operácia dodala mojím prsiam krásny tvar a hlavne sú pevné a rovnaké. Pán doktor si dal veľmi záležať aj na jazvách, ktoré sú tenučké a hlavne ich nie j...Čítať ďalej

Chválim profesionálny prístup pána doktora, ktorý mi zodpovedal všetky otázky a nemal problém vysvetliť aj možné riziko. Mám po operácii brucha a jazva sa hojí dobre.

Operácia brucha s liposukciou dopadla na jednotku. Rekonvalescencia bola v pohode, bolesti miernejšie a jazva je urobená pekne.

Pán doktor je skvelý. Bola som s ním úplne spokojná a tiež s pani sestričkou čo sa o mňa krásne starala. Operácia bola urobená na jedničku.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Martin Šimkanin o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (3)

Vydarená tumescenčná liposukcia

Ahojte, mám 3tí deň po zákroku u pána doktora Simkanina. Robil mi driek, za 2týždne idem ešte na brucho. Som 4roky po pôrode, pribrala som v tehotenstve 31Kg, a keď sa teraz pozriem do zrkadla, mám strašnú radosť. Veľmi som sa bála, no nemusela...

Čítať ďalej
Liposukcia tumescenčná

NIKDY !!!!!!!

Po operácii za tisíc eur vyzerám stále rovnako! Zákrok u MUDr. S v B mi zanechal len bolesť, sklamanie a finančnú stratu. Tri roky si som si šetrila na tumescenčnú liposukciu, ktorú som podstúpila v apríli 2009. Po 4 rokoch...

Čítať ďalej

Obrázky (20)

Požiadajte MUDr. Martin Šimkanin o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Článok (1)

Nové viečka

Nové viečka

Ak vás trápi vzhľad očí, naberte odvahu a navštívte plastickú chirurgiu. Vyrovnať sa s problémovými viečkami je dnes už vcelku jednoduchá záležitosť....
14. 7. 2022
Požiadajte MUDr. Martin Šimkanin o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!