MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

(12 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Gajova 2, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Martin Šimkanin
MUDr. Martin Šimkanin
(12 Recenzií)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Martin Šimkanin má ambulanciu v súkromnej klinike YES VISAGE v Bratislave. Na úvodnú konzultáciu sa môžu pacienti objednať telefonicky, ale i online na oficiálnej stránke kliniky.

Pán doktor Šimkanin je medzinárodne uznávaný a skúsený plastický chirurg s viac ako dvadsaťročnou praxou.Je členom Slovenskej a Českej lekárskej komory. Veľmi populárny je tiež medzi nemeckou a českou klientelou.

Plastický chirurg MUDr. Martin Šimkanin na oddelení plastickej a estetickej chirurgie v súkromnej slovenskej klinike Yes Visage sa už vyše dvadsať rokov špecializuje na zákroky s odstránením tuku, liposukcie a taktiež je odborník na korekcie napúšťaním tuku a omladzovanie o kmeňové bunky. Je tiež vyhľadávaným expertom na pooperačnú starostlivosť a následné vhodné neinvazívne ošetrenie. Absolvoval štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave s červeným diplomom a následne po úspešnej atestácii pôsobil vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou Ružinov.

Zúčastnil sa aj zahraničných stáží, napr. v Británii - London Hospital a St. Bart’s London, Prahe - Klinika Medicom VIP, Rakúsku - Life Agents Wien, USA- Citory Los Angeles a v Taliansku - Centro Medico Privato Lazzaro Spallanzani.

Lekár se venuje predovšetkým tvarovej estetickej a plastickej chirurgii, úprave poprsia zvanouaugumentácia (zväčšenie pomocou implantátov alebo vlastným tukom, plastika, modelovanie, redukcia, rekonštrukcia pŕs). K jeho špecializácii patrí i abdominoplastika, nazývaná ako zákrok permanentnéhoodstránenia nahromadeného podkožného tuku z oblastí, kde sa tukové vankúše nedajú odstrániť cvičením či diétami (podbradok, brucho, boky, kolená,stehná) a taktiež liposukčné metódy (tumescentná, vibračná alebo laserová liposukcia).

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Cena za konzultáciu:

  • 500

Recenzie (12)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

V máji som podstúpila lifting tváre a krku na klinike Yes Visage, operoval ma MUDr. Martin Šimkanin. Od prvej konzultácie som mala pocit, že som v rukách toho správneho odborníka. Vysvetlil mi prínosy aj riziká operácie. Pôvodne som chcela absolvovať...Čítať ďalej

Pán doktor urobil super prácu. Prsia som mala neforemné a dokonca bolo vidno rozdiel vo veľkosti. Operácia dodala mojím prsiam krásny tvar a hlavne sú pevné a rovnaké. Pán doktor si dal veľmi záležať aj na jazvách, ktoré sú tenučké a hlavne ich nie j...Čítať ďalej

Chválim profesionálny prístup pána doktora, ktorý mi zodpovedal všetky otázky a nemal problém vysvetliť aj možné riziko. Mám po operácii brucha a jazva sa hojí dobre.

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Článok (1)

Nové viečka

Nové viečka

Ak vás trápi vzhľad očí, naberte odvahu a navštívte plastickú chirurgiu. Vyrovnať sa s problémovými viečkami je dnes už vcelku jednoduchá záležitosť....
14. 7. 2022
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.