Cena labioplastiky a možnosť preplatenie poisťovňou

Simona220201
11. 5. 2014 · Posledná odpoveď: 2. 6. 2014

Pekny vecer . Ja bi som sa chcela spitat ze keby som chcela upravu pyskou . Tak ze aka bi bola cena. Pretoze ich mam prilis velke nakolko snimi mam aj teraz problem a bojim sa dost toho. Velmi to boli a tiez nemozem ani ist poriadne na WC ani sediet sa mi neda. Jednoducho su to velke bolesti. A chcela bi som sa spitat ze ci ten zakrok nepreplaca aj zdravotna poistovna kedze si zakrok nechcem dak spravit kvoli krase ale kvoli nasledkom cize bolestiam a kvoli ohrozovaniu mojho zdravia. Za odpoved Vam Dakujem.

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
ENVY klinika estetickej medicíny
3 adresy v Bratislavský kraj, Košický kraj... . 2. 6. 2014
Dobrý deň, naša klinika žiaľ nemá zmluvy s poisťovňami. Cena za labioplastiku je 300 eúr. Posielame Vám aj link kde si o tom môžte viac prečítať
S pozdravom klinika ENVY
Premium
ENVY klinika estetickej medicíny
3 adresy v Bratislavský kraj, Košický kraj... . 12. 5. 2014
Dobrý deň, žiaľ naša klinika ešte nemá zmluvy s poisťovňami. Cena zákroku labioplastika u nás stojí 300 eúr. V linku Vám posielame viacej informácií. S pozdravom klinika ENVY
Premium
ESSUR Clinic
Banská Bystrica . 12. 5. 2014
Dobrý deň

Labioplastika je zákrok ktorý bežne vykonávame na našej klinike. Cena je uvedená v našom ceníku na, pod estetickou chirurgiou bod 15..
Skúste sa informovať na pobočke vašej poisťovne či takýto zákrok prepláca, naša klinike nemá zazmluvnenie so žiadnou poisťovňou, preto si klienti hradia zákroky sami.

S pozdravom Kubeková - sestra Essur Clinic
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 3. 2011
Labioplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 12. 2015
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 10. 2020
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 18. 4. 2014
Zubné implantáty
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 31. 10. 2016
Liposukcia
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 8. 2011
Gynekomastia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 5. 3. 2019
Liečba kŕčových žíl varixov
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 2. 2013
Otoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 5. 2019
Gynekomastia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 23. 10. 2014

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi