ESSUR Clinic
ESSUR Clinic

ESSUR Clinic Premium

(128 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Sládkovičova 23, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
ESSUR Clinic
ESSUR Clinic Premium
(128 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 10067 návštev profilu

ESSUR Clinic patrí medzi špičkové kliniky estetickej a plastickej medicíny pôsobiace na Slovensku. Založená bola v roku 2009 doktorom Milan Očenáš, ktorý tu zužitkoval všetky nadobudnuté skúsenosti plastického chirurga. Klinika sa taktiež môže pochváliť tým, že ako jedna z prvých na Slovensku začala používať progresívnu laserovú technológiu. Svojim širokým zameraním patrí ESSUR Clinic medzi tie zdravotnícke zariadenia, ktoré dokážu svojim komplexným zameraním a moderným vybavením uspokojiť aj tých najnáročnejších pacientov.

Klinika neustále prichádza s novými modernými technológiami, z ktorých mnohé sú v tomto zariadení použité ako prvé na Slovensku. Všetky zariadenia spĺňajú najprísnejšie normy a sú certifikované. Pri používaní týchto progresívnych technológií sa kladie vysoký dôraz na pravidelné vzdelávanie tímu odborníkov, ktoré zabezpečuje bezpečnosť všetkých úkonov. ESSUR Clinic kladie dôraz na na vysokú úroveň ponúkaných služieb v oblasti starostlivosti o pacienta. Celé zariadenie a jeho vybavenie podlieha najprísnejším zdravotníckym normám a predpisom, ktoré stanovuje SR a EÚ.

Odborná špecializácia kliniky je zamerané na úkony plastickej a estetickej medicíny. Klinika sa počas dlhoročného pôsobenia v tejto oblasti stala jednou z najvyhľadávanejších zariadení na Slovensku. Záslúžil sa o to predovšetkým MUDr. Milan Očenáš, ktorý ako jeden z prvých začal využívať pokrokovú laserovú technológiu značky DEKA. využitie tohto laserového prístroja je v skutku širokospektrálne. Podstúpiť môžete operáciu očných viečok, tzv. blepharoplastiku, ale aj laserovú liposukciu a iné úkony. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s podobnými operáciami získal doktor Očenáš aj špeciálny štatút školiteľa práce s laserovým zariadením. Svoje vzdelanie si členovia tímu neustále rozširujú a pravidelne sa zúčastňujú odborných prednášok a konferencií nielen doma, ale aj v zahraničí.

ESSUR Clinic ponúka aj mnohé ďalšie zákroky a úkony plastickej a estetickej medicíny. Preškolený personál a špičkový doktori zaručujú, že úkony sú vykonávané s maximálnym dôrazom na pacienta a jeho bezpečnosť. Podstúpiť môžete všetky druhy liftingov, laserových korekcií a operácií, aplikácie výplní pomocou kyseliny, výplne pier, operácie prsníkov, nosa, uší ale aj drobné estetické úkony, ktoré si nevyžadujú dlhšiu hospitalizáciu na klinike. Moderné technológie a neustále sa vzdelávajúci personál sú zárukou spokojnosti s konečným výsledkom.

ESSUR Clinic je jzariadenie jednodňovej estetickej chirurgie, ktoré bolo založené v roku 2010 v Banskej Bystrici. Jej odborným garantom je MUDr. Milan Očenáš, ktorý patrí medzi priekopníkov laserovej medicíny na Slovensku. Zdravotnícke zariadenie ponúka široké spektrum služieb estetickej chirurgie, korektívnej dermatológie, laserovej medicíny. ESSUR Clinic ponúka svoje služby všetkým pacientom, u ktorých si počas dlhých rokov pôsobenia vybudovala značné renomé. Vyhľadávaná je domácimi, ale aj zahraničnými klientmi, ktorí oceňujú odborný prístup personálu, progresívne metódy ošetrenia a rodinnú atmosféru, ktorá na klinike panuje. Tím lekárov a sestier sa pravidelne zúčastňuje školení a neustále sledujú trendy v oblasti estetickej medicíny.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Kozmetické ošetrenia

Operácie intímnych partií

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (128)

5.0
128 Recenzií · 100% odporúča
Zväčšenie pŕs

Chcem sa podeliť o moju skúsenosť s pánom doktorom Ivanom Otcenasom u ktorého som bola na zväčšenie poprsia.Som veľmi spokojná zo zákrokom,z výsledkom aj s prístupom.Vrelo odporúčam každému,kto váha z výberom kliniky

Rhinoplastika

Ak by ste chceli krajší noštek,tak vrelo odporúčam pána doktora Očenáša 🙏 Pekný prístup a ešte krajší výsledok. Som veľmi spokojná😊🙏ďakujem

Rhinoplastika

Vrelo odporúčam každému, kto nie je spokojný so svojím nosom.

Rhinoplastika

Nezvyknem dávať recenzie ale urobím výnimku lebo si to pán doktor a jeho tím zaslúžia. Od konzultácie až po samotný zákrok som sa stretla len s príjemným a milým prístupom. Na operáciu som sa odhodlávala už dlhšie ale nakoniec som rada, že som bola p...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte ESSUR Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (42)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (75)

Videá (5)

Požiadajte ESSUR Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (29)

Augmentácia pred tehotenstvom
Odpoveď odborníka · 13. 2. 2016

Dobrý den. Augmentácia prsníkov je ideálna po tehotenstve. Ale tehotenstvo nie je dôvod pre odkladanie augmentácia, pokiaľ v najbližšom roku po zákroku neplánujete tehotenstvo. Máme veľa klientok, ktoré sa rozhodli pre augmentáciu pred tehotenstvom....

Čítať ďalej
Labioplastika a zdravotná poisťovňa
Odpoveď odborníka · 4. 12. 2015
Dobrý deň. Naše výkony sa neriešia cez poisťovňu. Aj keď máte odporučenie od gynekológa,nevieme to na našej klinike riešiť cez poisťovňu. A neviem Vám ani poradiť,či je to vôbec možné. S pozdravom sestrička.
Otoplastika - Žilina a okolie
Odpoveď odborníka · 15. 10. 2015
Dobrý deň. Operáciu-otoplastiku,robíme aj na našej klinike. Je to ambulantný výkon, v lokálnej anestéze. Po zákroku môžete ísť domov,ale odporúčame doprovod. Cena zákroku je 590euro. S pozdravom ESSUR Clinik.
Odstránenie vačkov od očami
Odpoveď odborníka · 14. 2. 2016
Dobrý deň, áno je možné odstrániť aj vačky pod očami. Treba však najprv absolvovať konzultáciu a určenie vhodnej metódy. Nemusí ísť vždy o chirurgickú metódu riešenia, niekedy je vhodná voľba laseru, alebo kombinácia metód.
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Lekári z pracoviska

Požiadajte ESSUR Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!