ESSUR Clinic
ESSUR Clinic

ESSUR Clinic Premium

(114 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Sládkovičova 23, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 24 hodín
ESSUR Clinic
ESSUR Clinic Premium
(114 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 3458 návštev profilu

ESSUR Clinic patrí medzi špičkové kliniky estetickej a plastickej medicíny pôsobiace na Slovensku. Založená bola v roku 2009 doktorom Milan Očenáš, ktorý tu zužitkoval všetky nadobudnuté skúsenosti plastického chirurga. Klinika sa taktiež môže pochváliť tým, že ako jedna z prvých na Slovensku začala používať progresívnu laserovú technológiu. Svojim širokým zameraním patrí ESSUR Clinic medzi tie zdravotnícke zariadenia, ktoré dokážu svojim komplexným zameraním a moderným vybavením uspokojiť aj tých najnáročnejších pacientov.

Klinika neustále prichádza s novými modernými technológiami, z ktorých mnohé sú v tomto zariadení použité ako prvé na Slovensku. Všetky zariadenia spĺňajú najprísnejšie normy a sú certifikované. Pri používaní týchto progresívnych technológií sa kladie vysoký dôraz na pravidelné vzdelávanie tímu odborníkov, ktoré zabezpečuje bezpečnosť všetkých úkonov. ESSUR Clinic kladie dôraz na na vysokú úroveň ponúkaných služieb v oblasti starostlivosti o pacienta. Celé zariadenie a jeho vybavenie podlieha najprísnejším zdravotníckym normám a predpisom, ktoré stanovuje SR a EÚ.

Odborná špecializácia kliniky je zamerané na úkony plastickej a estetickej medicíny. Klinika sa počas dlhoročného pôsobenia v tejto oblasti stala jednou z najvyhľadávanejších zariadení na Slovensku. Záslúžil sa o to predovšetkým MUDr. Milan Očenáš, ktorý ako jeden z prvých začal využívať pokrokovú laserovú technológiu značky DEKA. využitie tohto laserového prístroja je v skutku širokospektrálne. Podstúpiť môžete operáciu očných viečok, tzv. blepharoplastiku, ale aj laserovú liposukciu a iné úkony. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s podobnými operáciami získal doktor Očenáš aj špeciálny štatút školiteľa práce s laserovým zariadením. Svoje vzdelanie si členovia tímu neustále rozširujú a pravidelne sa zúčastňujú odborných prednášok a konferencií nielen doma, ale aj v zahraničí.

ESSUR Clinic ponúka aj mnohé ďalšie zákroky a úkony plastickej a estetickej medicíny. Preškolený personál a špičkový doktori zaručujú, že úkony sú vykonávané s maximálnym dôrazom na pacienta a jeho bezpečnosť. Podstúpiť môžete všetky druhy liftingov, laserových korekcií a operácií, aplikácie výplní pomocou kyseliny, výplne pier, operácie prsníkov, nosa, uší ale aj drobné estetické úkony, ktoré si nevyžadujú dlhšiu hospitalizáciu na klinike. Moderné technológie a neustále sa vzdelávajúci personál sú zárukou spokojnosti s konečným výsledkom.

ESSUR Clinic je jzariadenie jednodňovej estetickej chirurgie, ktoré bolo založené v roku 2010 v Banskej Bystrici. Jej odborným garantom je MUDr. Milan Očenáš, ktorý patrí medzi priekopníkov laserovej medicíny na Slovensku. Zdravotnícke zariadenie ponúka široké spektrum služieb estetickej chirurgie, korektívnej dermatológie, laserovej medicíny. ESSUR Clinic ponúka svoje služby všetkým pacientom, u ktorých si počas dlhých rokov pôsobenia vybudovala značné renomé. Vyhľadávaná je domácimi, ale aj zahraničnými klientmi, ktorí oceňujú odborný prístup personálu, progresívne metódy ošetrenia a rodinnú atmosféru, ktorá na klinike panuje. Tím lekárov a sestier sa pravidelne zúčastňuje školení a neustále sledujú trendy v oblasti estetickej medicíny.

Zákroky

Plastická chirurgia

Operácie intímnych partií

Recenzie (114)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

MUDr. Očenáša môžem úprimne odporúčiť , veľmi profesionálny citlivý prístup, výborne mi poradil s výberom veľkosti implantátu, mal trpezlivosť pri prvotnej návšteve, keď som skúšala implantáty priamo do poopečanej podprsenky. (Toto mi na ostatných d...Čítať ďalej

Som nadmieru spokojná s výberom tejto kliniky. Pán doktor je veľmi prijemný človek a pani sestrička tak isto. Robia svoju prácu skvele. Oceňujem trpezlivé odpovede na všetky moje otázky.

Bolo to skvelé rozhodnutie - či už odhodlať sa na takúto operáciu, alebo výber pána doktora. Bola som maximálne spokojná s prístupom pána doktora a jeho sestričky, priebehom operácie i pooperačnej starostlivosti na klinike. Pána doktora Očenáša o...Čítať ďalej

Kompletný príbeh (Operácia nosa (Rhinoplastika)):
Najlepšie rozhodnutie

Pre operáciu som sa rozhodla kvôli viditeľnému hrbolu na nose, vôbec to neľutujem a konečne sa nehanbím dať si dole okuliare alebo nechať niekoho pozerať sa na mňa z boku. Netreba sa toho báť, urobila by som to zas.

Kompletný príbeh (Operácia nosa (Rhinoplastika)):
Netreba sa toho báť :)
Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte ESSUR Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (42)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (75)

Videá (5)

Požiadajte ESSUR Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (29)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Lekári z pracoviska

Požiadajte ESSUR Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!