ENVY klinika estetickej medicíny
ENVY klinika estetickej medicíny

ENVY klinika estetickej medicíny Premium

(44 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
3 adresy v Bratislavský kraj, Košický kraj... Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 30 hodín
ENVY klinika estetickej medicíny
ENVY klinika estetickej medicíny Premium
(44 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

 • Zobraziť telefónne číslo
 • Navštíviť web
 • 6535 návštev profilu

ENVY Klinika estetickej medicíny

existuje na trhu estetickej medicíny od roku 2008. Centrála kliniky sa nachádza v Košiciach, pobočky sa nachádzajú v Bratislave a už aj v Prahe. Na východnom Slovensku sa radí medzi najvyhľadávanejšie kliniky. Jej cieľom je udržať si dlhodobo pozíciu jednej z najlepších kliník na Slovensku, pričom prioritou je vždy spokojnosť klienta. V ponuke kliniky nájdete široké spektrum služieb v starostlivosti o tvár a telo: lekárska kozmetika, plastická chirurgia, estetická dermatológia, laserová medicína, oddelenie liposukcie a tukového transferu, interné oddelenie, oddelenie optimálnej výživy a regulácie hmotnosti ako aj iné služby v starostlivosti o telo.

Prečo patrí ENVY medzi najlepšie kliniky?

 • lukratívne priestory kliniky
 • pobočky: Košice, Bratislav, Praha
 • komplexná ponuka služieb
 • široké portfólio služieb
 • vstupné konzultácie zadarmo
 • team skúsených profesionálov
 • neustále vzdelávanie personálu
 • najmodernejšie prístrojové vybavenie
 • profesionálny ale individuálny prístup
 • ústretový a ľudský prístup personálu
 • maximálna diskrétnosť

Exkluzívne priestory kliniky

Klinika ENVY sa môže pochváliť exkluzívnymi, modernými priestormi, ktoré klientom poskytujú maximálny komfort a hlavne príjemný pocit. Centrála kliniky v Košiciach sa nachádza v širšom centre Košíc, na dvoch poschodiach s rozlohou 600m2. V roku 2014 pribudla nová komfortná lôžková časť oddelenia plastickej a jednodňovej chirurgie a tiež nové oddelenie optimálnej výživy a regulácie hmotnosti.

Pobočky:

Košice, Bratislava, Praha.

Klinika ENVY sa snaží byť čo najbližšie k svojim klientom. Ako jediná klinika estetickej medicíny na východnom Slovenku sa môže pochváliť centrálou kliniky a tiež pobočkou – v Bratislave a zahraničnou pobočkou v Prahe.Obe pobočky sa nachádzajú v širšom centre miest a sú ľahko dostupné.

Komplexná ponuka služieb

Na klinike ENVY nájdete komplexné služby: úvodnú konzultáciu, vyšetrenie, odborne vykonaný zákrok, pozákrokovú starostlivosť, kontroly a tiež poradenstvo.

Široké portfólio služieb

V portfóliu služieb kliniky nájdete služby v starostlivosti o tvár: lekárska kozmetika: čistenie pleti – aquaclean, ultrazvukové čistenie pleti, mikrodermabrázia, mezoterapia, neinvazívny lifting, rádiomezolift... estetická dermatológia: aplikácia botulotoxínu, aplikácia kyseliny hyalurónovej- pery, kruhy, vrásky, metóda ENVY 3D Lift, niťový lifting, art lift, Ultherapia, Vampire Facial, Vital injektor...laserová medicína: epilácia laserom, fotorejuvenizácia, fotoomladenie, frakčný resurfacing, odtraňovanie jaziev, akné....

starostlivosť o telo:

plastická chirurgia: úprava očných viečok, facelifting, korekcia jaziev, zväčšenie/ zmenšenie/modelácia prsníkov, zväčšenie penisu, labioplastika, operácia uší, xantelazma...

laserová medicína: odstránenie ochlpenia kdekoľvek na tele

oddelenie liposukcie a tukového transferu: liposukcia zadku, bokov, brucha, kolien, paží, podbradku, stehien, tumuscentná liposukcia

iné služby v starostlivosti o telo: formovanie tela Coax CRF, injekčná lipolýza, krypolýza, popôrodná starostlivosť, lifting pŕs

Najmodernejšie prístrojové vybavenie

Prístrojové vybavenie patrí medzi najmodernejšie a neustále sa rozširuje: prístroj Aquaclen, Ulthera, Fotona 4D, Vitaj injector a medzipištoľ, VaserLIPO, Frakčný a operačný CO2 laser, ND: YAG LASER, Coaxmed...

Team skúsených profesionálov

Tím tvorí odborný personál a lekári s niekoľkoročnými skúsenosťami vo svojom odbore: MUDr. Zuzana Kožuchová – dermatovenerologička a korektívna dermatologička, MUDr. Tatiana Hudáková – dermatovenerologička, MUDr. Mahdi Nasab- plastický a estetický chirurg, špecialista na VaserLipo a tukový transfer a niekoľko ďalších externých spolupracovníkov. Celý tím sa neustále vzdeláva, o čom svedčí aj účasť na mnohých školeniach a významných medzinárodných kongresoch. Zároveň sú sledované trendy a najnovšie lekárske a estetické postupy, ktoré sa následne uplatňujú v praxi.

Prístup personálu

Školený personál poskytuje svoje služby nie len na vysokej odbornej a profesionálne úrovni, ale zároveň uprednostňuje individuálny a ľudský prístup, ktorý klientovi maximálne spríjemní pobyt na klinike. Diskrétnosť je samozrejmou súčasťou. Dôraz je kladený nie len na samotný zákrok, ale aj na pozákrokovú starostlivosť.

Klinika estetickej a preventívnej medicíny ENVY vznikla v roku 2008. Sieť kliník ENVY má pobočky v Bratislave, Košiciach a v Prahe. Klinika ENVY zaručuje individuálny prístup ku klientom, najmodernejšie technológie a vedecké poznatky v praxi. Okrem komplexnej starostlivosti v plastickej chirurgii a estetickej dermatológii poskytuje inovatívne služby v oblastiach interného lekárstva, laserovej a preventívnej medicíny, lekárskej kozmetiky.

Tím skúsených profesionálov

Tím lekárov, zdravotníckeho personálu a terapeutov kliniky ENVY tvorí takmer 50 kvalifikovaných odborníkov. Poprednými lekármi kliniky ENVY sú: MUDr. Zuzana Kožuchová – dermatovenerologička a korektívna dermatologička, MUDr. Tatiana Hudáková – dermatovenerologička, MUDr. Mahdi Nasab- plastický a estetický chirurg, špecialista na VaserLipo a tukový transfer.Klinika je školiacim strediskom mnohých operačných aj korektívnych metód a dermatológovia kliniky ENVY vyvinuli patentovaný trojúrovňový systém ošetrovania pleti ENVY Therapy®, ktorý pozostáva z komplexnej rady produktov na domáce použitie, kozmetickej a medicínskej starostlivosti o pleť na klinike.

Prístup personálu

Na klinike ENVY pracuje tím profesionálnych špecialistov: dermatológovia, plastickí chirurgovia, zdravotné sestry, terapeuti, dermakozmetičky, a ďalší odborníci. Každý lekár je v niečom „naj“. Pravidlom kliniky je, že páruje pacienta s najlepším lekárom na jeho problém. Školený personál kladie dôraz nie len na samotný zákrok, ale aj na pozákrokovú starostlivosť.

Exkluzívne priestory kliniky

Všetky pobočky kliniky ENVY disponujú exkluzívnymi, modernými priestormi, ktoré klientom poskytujú maximálny komfort, súkromie a príjemný pocit.

Komplexná ponuka služieb

Klinika ENVY poskytuje komplexné služby: úvodné konzultácie, vyšetrenia, zákroky, pozákrokovú starostlivosť, kontroly a poradenstvo.

Najmodernejšie prístrojové vybavenie

Klinika ENVY disponuje portfóliom prístrojov, ktoré sú na úrovni svetovej špičky v oblasti estetickej medicíny. Prístrojové vybavenie sa neustále rozširuje: Aquaclen, Ulthera, Fotona 4D, Vitaj injector a medzipištoľ, VaserLIPO, Frakčný a operačný CO2 laser, ND: YAG LASER, Coaxmed.

Cena za konzultáciu:

 • 20

Platobné možnosti:

 • Platba na splátky

Zákroky

Operácie intímnych partií

Recenzie (44)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánovi dr. Jurajovi Gajdošovi, ktorý zo mňa opäť spravil iného človeka a vďaka nemu sa cítim sebavedome a krásne ❤️🙏 Podstúpila som u neho zákrok vaser lipo kombinovanú s microaire. Pán doktor je doslova kúzelník :D Tak...Čítať ďalej

Podstúpila som u MUDr. Juraja Gajdoša zmenšenie pŕs, s jeho prácou som veľmi spokojná, spravil mi pekné prsia, má zlaté ruky. Je to veľký profesionál, milý, šikovný, mladý, sympatický doktor. Maximálna spokojnosť. ODPORÚČAM HO.

Dobrý deň, pred pár dňami som podstúpila lipo transfer u MUDr. Gajdoša na Envy klinike v Košiciach. Zo srdca ďakujem pánovi doktorovi za jeho úžasný prístup a fantastický výsledok. Ďakujem sestričkám, že sa o mňa pekne postarali. V prípade, že moje t...Čítať ďalej

Rekonštrukcia pŕs po mastektómii-implantáty Polytech, MUDr. Gajdoš, Košice, konečne sa cítim dobre vo svojom tele

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte ENVY klinika estetickej medicíny o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (42)

čistenie pleti v Košickej pobočke

Dnes som podstúpila čistenie pleti v Košickej pobočke, som maximálne spokojná čo sa týka prístupu personálu od recepcie až po kozmetičku, ošetrenie bolo veľmi relaxačne a prijemne a vrelo odporúčam aj iným mamičkám na materskej, ktoré si nestihnú...

Čítať ďalej
Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (53)

Videá (7)

Požiadajte ENVY klinika estetickej medicíny o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (21)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Lekári z pracoviska

MUDr. Zuzana Kožuchová

MUDr. Zuzana Kožuchová

MUDr. Mahdi Nasab

MUDr. Mahdi Nasab

MUDr. Zuzana Hojstričová

MUDr. Zuzana Hojstričová

MUDr. Tatiana Hudáková

MUDr. Tatiana Hudáková

MUDr. Juraj Gajdoš

MUDr. Juraj Gajdoš

MUDr. Andrea Jánošík

MUDr. Andrea Jánošík

MUDr. Alexandra Markotánová

MUDr. Alexandra Markotánová

Požiadajte ENVY klinika estetickej medicíny o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!