Velké dierky v ušiach - Otoplastika

alkapa
4. 7. 2011 · Posledná odpoveď: 16. 5. 2019

dobrý deň prosím Vás o odpoveď na môj problém. Mám veľmi roztiahnuté dierky od náušníc. Veľmi ma to trápi. Rada by som to nejako vyriešila, napadá ma zašitie dierok a po zahojení následne nastrelenie dierok. Neviem však na koho sa mám obrátiť. A prosím tiež o informáciu aspoň o približnej cene za zákrok. Je tiež možné aby mi to čo i len čiastočne preplatila poisťovňa?? Za odpoveď vopred veľmi pekne ďakujem!! alena.

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
INTERKLINIK, s.r.o.
Bratislava . 23. 6. 2012
Dobrý deň, váš problém sa dá chirurgicky riešiť, pozrite si našu stránku, konkrétne oddelenie ORL, cenu a ďalšie podrobnosti sa dozviete pri osobnej konzultácii s doktorom. Objednajte sa telefonicky, čísla nájdete v sekcii KONTAKTY. Za výkon môžete zaplatiť tiež prostredníctvom splátok. Tešíme sa na Vašu návštevu.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
prajeme vam dobry den, problem natiahnutych, resp roztrhnutych usnych lalocikov je problem pomerne casty. Spravidla poistovne tento vykon neuhradzaju. Ak mate zaujem o konzultaciu, prosim kontaktujte nas priamo, alebo spatne mailom.
S pozdravom, dr D Guba, Phd, Odd plast chirurgie ULK, Bratislava
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Mastopexia
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 7. 2014
Kyselina hyalurónová
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 17. 7. 2014
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 22. 6. 2012
Otoplastika
Žiadne odpovede
Otoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 30. 3. 2016
Otoplastika
Žiadne odpovede
Otoplastika
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 21. 10. 2015
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 11. 2022
Otoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 21. 10. 2020
Otoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 1. 1. 2021

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi