Opuch po operácii prsníkov

Pes
Pes
19. 6. 2020 · Posledná odpoveď: 22. 6. 2020

Dobrý deň som 9. deň po augmentacii mám 380ml vysoký profil a prsia sú väčšie ako som chcela. S doktorom sme sa dohodli na veľkosti max C. Zboku su prsia dost výrazné. Myslite si že sa môže veľkosť ešte zmeniť a takúto veľkosť spôsobuje opuch ?

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Dobrý deň,
bohužiaľ, bez fotiek nemožno hodnotiť.

S pozdravom
MUDr. Jozef Fedeleš, Ph.D.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj... . 20. 6. 2020
Dobrý deň
Ďakujem za otázku. Je to ťažko takto hodnotiť bez fotiek.
Postupným vstrebávaním opuchu sa celková veľkosť určite ešte dosť výrazne zmenší. Po 3 mesiacoch ako tak ....a v 6 mesiacoch by to malo byť na úrovni 90-95 % finálneho objemu.
Ak ste mala takmer O-ový základ/ A-čka- tak 380 ml sú dobré 2 košíky naviac, takže v tomto aspekte by to malo byť OK. Ale to je asi jediné, čo je ako tak objektívnejšie na celej tejto dileme.
(Je trocha iný estetický výsledok u 12 cm širokého implantátu s 5 cm profilom a 13.4 cm širokého implantátu s 3.8 cm profilom- pri rovnakom objeme )
K ostatnému sa nedá vyjadriť, aj v prípade, ak by som mal fotky k dispozícii, tak by tam bola veľká dávka subjektivity. Najdôležitejšie je , ako to budete vnímať Vy...ako to Váš plastický chirurg odhadol, vzhľadom k Vašim prianiam a "všetkým" anatomickým dispozíciám.

S pozdravom, Dr. Bumbera
WhatsApp
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 23. 8. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 12. 12. 2017
Odstránenie jaziev
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 22. 3. 2020
Gynekomastia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 23. 10. 2014
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 3. 2019
Abdominoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 12. 12. 2014
Zväčšenie pŕs
Žiadne odpovede
Liposukcia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 1. 2020
Otoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 30. 11. 2021
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 1. 12. 2017

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi