Operácia prsníka a poisťovňa

vladimir246552
22. 10. 2014 · Posledná odpoveď: 23. 10. 2014

Po horúčkovitom ochorení dochádzalo u mňa k bolestivému zdureniu ľavej prsnej žľazy, ktoré pretrvávalo aj trištvrťe roka. Po chirurgickom vyšetrení mi bola vykonaná operácia a odstránená prsná žľaza. 8 rokov som mal pokoj, až do toho roku, kedy sa mi to objavilo na pravom prsníku. Zdurenie sa niekoľko mesiacov nezlepšuje a ja by som chcel absolvovať operaáciu aj pravého prsníka. Som poistenec Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Je táto operácia u Vás hradená, alebo ju musím zaplatiť ? Ak ju musím platiť, je cena rovnaká aj pre zákrok jedného prsníka? Ďakujem.

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
ESSUR Clinic
Banská Bystrica . 23. 10. 2014
Dobrý deň

Spomínananá operácia je hradená len v zdravotníckych zariadeniach ktoré sú zazmluvnené s poisťovňami. Doporučujem aby ste sa obrátili na pobočku vašej poisťovni, kde vám presne povedia za akých podmienok preplatia operačný zákrok.
Na našej klinike vykonávame operácie gynekomastií , ale celý zákrok si hradí klient sám.
Čo sa týka ceny, tá je presne daná za výkon a môže sa znížiť len vtedy, ak náklady na celkovú anestézu budú nižšie z dôvodu operácie len jedného prsníka.
V prípade ak sa rozhonete kontaktujte nás
Doporučujem osobnú konzultáciu s lekárom.

Všetko dobré - Kubeková - sestra Essur Clinic
Premium
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
Trnava . 23. 10. 2014
Prajeme Vam dobry den,
operacie gynekomastie su spravidla na nasej klinike je platene priamou platbou, V niektorych pripadoch boli pokusy pacientov o ciastocnu uhradu zo strany poistovne, viem len par pripadoch za roky praxe, ked bola uhradena urcena percentualna cast.
Pokuste sa informovat. Ak mate zaujem o konzultaciu, mozete sa u nas objednat.
S pozdravom, dr. D.Guba, ULK, Bratislava.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 4. 2013
Zmenšenie prsníkov
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 1. 2022
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 18. 4. 2014
Odstránenie jaziev
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 22. 3. 2020
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 3. 2011
Gynekomastia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 5. 3. 2019
Labioplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 12. 2015
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 6. 2020
Rekonštrukcia prsníka
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 31. 5. 2022
Labioplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 2. 6. 2014

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi