Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

11. 6. 2021 · Aktualizácia: 11. 10. 2023

Zväčšenie prsníkov-Polytech, MUDr. Boháč, Bratislava, výsledok, ktorý mi navrátil do života iskru

Stojí to za to

Hodnotenie opat7489962:

Zväčšenie prsníkov-Polytech, MUDr. Boháč, Bratislava, výsledok, ktorý mi navrátil do života iskru

Od prvého telefonátu s pani asistentkou Luciou mi bolo jasné, že je to klinika na vysokej úrovni. Ústretovosť a ochota.Boli mi zodpovedané moje prvotné otázky a naplánovaný termín konzultácie i zákroku bez dlhšej doby čakania. Za celý čas som sa nestretla s vetou “nedá sa- nemôžeme”. Hneď prvé stretnutie s pánom docentom, bolo veľmi priateľské a profesionálne. Prekonzultovali sme možnosti a vyvodil záverečný verdikt na základe mojich predstáv a danej reality.Ako matka dvoch detí, po viac ako 6ročnom kojení, som túžila mať opäť prsia, pri ktorých si budem môcť obliecť akékoľvek spodné prádlo, či šaty a nepôsobiť vulgárne.Trochu som sa obávala, či veľkosť implantátov v ml, ktorú sme zvolili nebude veľká. No teraz, týždeň po zákroku som viac ako maximálne spokojná. Dôležité je, dôverovať skúsenostiam pána docenta. Určite Vám poradí správne a vkusne. Keď sa spojí profesionalita, ľudskosť a estetické cítenie- vznikne výsledok, ktorý Vám navráti do života iskru a odpočíta 10rokov v čase. Celý priebeh zákroku bol promtný a bez stresu. Rekonvalescencia je zvládnuteľná aj pri malých deťoch bez pomoci. Po jednom dni som už fungovala, ako v bežný deň- až na menšie obmedzenia.Už sa neviem dočkať sezóny plaviek, kedy si vychutnám pocit, že aj matka dvoch detí, môže mať postavu ako lusk. ? Veľké ďakujem.

0

Komentárov (0)

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Velke dakujem za krasne prsia

Dobry den pre vsetkych co by si radi dali urobit krasne prsia,chcela by som sa a ja podelit s vami o tu radost ze mam nove prsia.Rozhodla som sa preto si dat zvatsit ze som mala velmi male prsia a mojim davnym snom bolo dat si ich aspon o trochu...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.