MUDr. Silvia Gažíková Bothová

MUDr. Silvia Gažíková Bothová

(5 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Gorkého 1, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Silvia Gažíková Bothová
MUDr. Silvia Gažíková Bothová
(5 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Silvia Gažíková Bothová sa narodila v Bratislave, kde dodnes pôsobí ako plastická chirurgička. Špecializuje sa na zákroky plastickej chirurgie prsníkov, tváre i celého tela.

V rámci plastickej chirurgie sa špecializuje na blefaroplastiku – operáciu viečok, lifting tváre, estetické operácie prsníkov, ich augmentáciu, tj. zväčšenie pomocou silikónových i polyuretánových implantátov, zmenšovanie prsníkov, ich modelovanie, či operáciu asymetrie prsníkov. Okrem toho poskytuje i služby zmenšenia brušnej steny, napríklad po pôrode.

Okrem operačných zákrokov estetickej chirurgie vykonáva i nechirurgické, minimálne, či úplne neinvazívne ošetrenia tváre. Takéto zákroky zahŕňajú vyhladenie vrások pomocou technológie plazmatického oblúka, tekutý lifting tváre kyselinou hyalurónovou, spevnenie kože mezoniťami, 4D bio niťový lifting tváre, odstránenie znamienok a kožných výrastkov, a liečbu vrások a nadmerného potenia botulotoxínovými výplňami.

Praktikuje taktiež veľmi obľúbenú a exotickú metódu Drakulaterapie, pri ktorej sa na vyplnenie vrások využíva Vaša vlastná krvná plazma. Tento zákrok je nadmieru obľúbený najmä z dôvodu využitia pre vaše telo prirodzených materiálov (vaša vlastná krvná plazma), pričom efekt zotrváva i niekoľko mesiacov po zákroku.

MUDr. Silvia Gažíkoví Bothová je absolventkou Evanjelického lýcea. Po ňom sa vydala na dráhu medicíny. Po doštudovaní na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského sa rozhodla byť plastickou chirurgičkou. Po ročnom pobyte na Chirurgickom oddelení v Považskej Bystrici pod vedením primára MUDr. Ladislava Korca prestúpila do Nemocnice F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici, kde pôsobila 7 rokov na Klinike plastickej chirurgie SZU u prednostu MUDr. Jána Lehockého.

Je držiteľkou mnohých certifikátov, ktoré nadobudla doma i v zahraničí. Svoje znalosti a poznatky v estetickej medicíne si pravidelne rozširuje účasťou na medzinárodných konferenciách.

V súčasnosti pracuje na súkromnej klinike OPERA CLINIC v Bratislave.

Je členkou Spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie, Spoločnosti chirurgie ruky a hojenia rán, IPRAS (International Confederation For Plastic And Reconstructive Surgery).

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská spoločnosť chirurgie ruky

Recenzie (5)

5.0
5 Recenzií · 100% odporúča
Blefaroplastika

Operáciu očných viečok u pani MUDr.Gažíkovej

Kruhy pod očami - výsledok nad očakávanie

Blefaroplastika

Perfektný výsledok operácie očných viečok

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (6)

Kliniky

OPERA CLINIC

OPERA CLINIC

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.