MUDr. Ľubomír Šmálik

MUDr. Ľubomír Šmálik

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Žriedlová 11, Košice, Košický kraj
MUDr. Ľubomír Šmálik
MUDr. Ľubomír Šmálik
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

Titul doktor medicíny získal MUDr. Šmálik v roku 1984 úspešným absolvovaním vysokoškolského štúdia na Lekárskej fakulte. O tri roky neskôr si urobil prvú atestáciu zo stomatológie. Na tú nadviazal ďalšou atestáciou s užším zameraním na oblasť maxilofaciálnej chirurgie, ktorej zostal verný dodnes.

Okrem vzdelania sa môže pochváliť i vynikajúcimi pracovnými výsledkami. Vo Fakultnej nemocnici v Prešove zastával funkciu zástupcu primára pre oblasť maxilofaciálnej chirurgie, ktorá bola súčasťou ušno-nosno-krčnej ambulancie. Taktiež bol päť rokov zástupcom prednostu oddelenia maxilofaciálnej chirurgie, ktoré bolo súčasťou Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach.

V súčasnosti MUDr. Šmálik pracuje na pozícii zástupcu primára pre oblasť MFCH vo FNsP J.A. Reimana v Prešove a taktiež aj ako odborný garant ambulancie v súkromnom stomatologickom centre Implant Center v Košiciach. Implant Centrum vyniká tak svojim moderným až nadštandardným vybavením, ako aj personálnym obsadením, ktoré tvorí okrem MUDr. Šmálika aj chirurg MDDr. Marcel Riznič a Bc. Lívia Krafová – dentálna hygienička s bohatými skúsenosťami zo zahraničných kliník.

MUDr. Šmálik sa špecializuje na plastické operácie brady, aplikáciu tvárových implantátov a bielenie zubov. Vzhľadom na to, že krásny úsmev a biele zuby patria k najväčším prednostiam, obzvlášť u žien môže škaredý povlak na zuboch ubrať nielen na kráse, ale aj sebavedomí.

MUDr. Šmálik v Implant Cetre využíva na bielenie zubov špeciálny gél obsahujúci peroxid, ktorý sa pôsobením špecifického svetla degraduje a tým umožňuje prechod kyslíka do vnútra skloviny a tiež aj dentínu. Výsledným efektom sú krásne biele zuby, ktoré sú až o 9 stupňov belšie a žiarivejšie. Gél je pre zuby bezpečný, nijakým spôsobom nepoškodzuje či nemení štruktúru zubu. Navyše výsledok je viditeľný takmer okamžite po zákroku a pri správnej starostlivosti si zuby zachovajú belosť až po dobu 5-tich rokov.

MUDr. Šmálik ordinuje v Implant Centre, ktoré sídli na Smetanovej ulici č. 2 v Košiciach. Na vstupnú bezplatnú konzultáciu sa môžete objednať telefonicky, v pracovných dňoch od 9:00 do 18:00.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgia

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča

Po tej najhoršej skúsenosti s vytrhnutím hornej sedmičky z pred dvadsiatich rokov som mala obrovský strach z trhania sedmičky na druhej strane. Pán doktor bol nie len veľmi milý a pôsobil na mňa upokojujúco, ale navyše mi vytrhol spomínaný zub za des...Čítať ďalej

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.