Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Ľubomír Šmálik

Stomatológia Košice  |  Maxilofaciálna chirurgia Košice
Stomatológia Košice  |  Maxilofaciálna chirurgia Košice
BRONZE BADGE

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Ľubomír Šmálik? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Ľubomír Šmálik už získal/a tieto skúsenosti

Profil - MUDr. Ľubomír Šmálik - Stomatológia Košice  |  Maxilofaciálna chirurgia Košice

Motto:

Renomovaný odborník na maxilofaciálnu chirurgiu.

Uvítanie

Titul doktor medicíny získal MUDr. Šmálik v roku 1984 úspešným absolvovaním vysokoškolského štúdia na Lekárskej fakulte. O tri roky neskôr si urobil prvú atestáciu zo stomatológie. Na tú nadviazal ďalšou atestáciou s užším zameraním na oblasť maxilofaciálnej chirurgie, ktorej zostal verný dodnes.

 Okrem vzdelania sa môže pochváliť i vynikajúcimi pracovnými výsledkami. Vo Fakultnej nemocnici v Prešove zastával funkciu zástupcu primára pre oblasť maxilofaciálnej chirurgie, ktorá bola súčasťou ušno-nosno-krčnej ambulancie. Taktiež bol päť rokov zástupcom prednostu oddelenia maxilofaciálnej chirurgie, ktoré bolo súčasťou Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach.

 V súčasnosti MUDr. Šmálik pracuje na pozícii zástupcu primára pre oblasť MFCH vo FNsP J.A. Reimana v Prešove a taktiež aj ako odborný garant ambulancie v súkromnom stomatologickom centre Implant Center v Košiciach. Implant Centrum vyniká tak svojim moderným až nadštandardným vybavením, ako aj personálnym obsadením, ktoré tvorí okrem MUDr. Šmálika aj chirurg MDDr. Marcel Riznič a Bc. Lívia Krafová – dentálna hygienička s bohatými skúsenosťami zo zahraničných kliník.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Šmálik sa špecializuje na plastické operácie brady, aplikáciu tvárových implantátov a bielenie zubov. Vzhľadom na to, že krásny úsmev a biele zuby patria k najväčším prednostiam, obzvlášť u žien môže škaredý povlak na zuboch ubrať nielen na kráse, ale aj sebavedomí.

 MUDr. Šmálik v Implant Cetre využíva na bielenie zubov špeciálny gél obsahujúci peroxid, ktorý sa pôsobením špecifického svetla degraduje a tým umožňuje prechod kyslíka do vnútra skloviny a tiež aj dentínu. Výsledným efektom sú krásne biele zuby, ktoré sú až o 9 stupňov belšie a žiarivejšie. Gél je pre zuby bezpečný, nijakým spôsobom nepoškodzuje či nemení štruktúru zubu. Navyše výsledok je viditeľný takmer okamžite po zákroku a pri správnej starostlivosti si zuby zachovajú belosť až po dobu 5-tich rokov.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Šmálik ordinuje v Implant Centre, ktoré sídli na Smetanovej ulici č. 2 v Košiciach. Na vstupnú bezplatnú konzultáciu sa môžete objednať telefonicky, v pracovných dňoch od 9:00 do 18:00.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Bielenie zubov
Plastická operácia brady - profiloplastika
Tvárové implantáty

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Stomatológia Košice  |  Maxilofaciálna chirurgia Košice
Adresa
Krivá 23
04001 Košice
Slovenská republika